Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

ManNLNG

EUROBUS AV120

citaro

Pridonesi slobodno neobicnim vozilima za neku liniju, ovime nisi pridonio nikako... Ako si vec htio postati fotku, mogao si to i u temi slike autobusa.

tramvajac 92

302 je neobičan samo po garažnom broju na 118, a bome City 3xx nije čudan na 118. Slika je okej, pa si fakat mogao kako citaro veli stavit direkt u slike.

smogovci.bbb2

302 je neobičan radi opreme za prijevoz 3 bicikla na sebi (iako je trenutno nema ;) zato je čudno jer je na 118 a dan prije na 176
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

citaro

Pa pojedini autobusi se koliko ja znam izmjenjuju na linijama. Iako je 302 uobicajen na linijama s Britanca, mislim da smo na nekoj od prethodnih stranica (mislim da je bilo rijec o 'neobicnom' 311 na 102) vec zakljucili da se odredjeni bus itekako pojavljuje i moze pojavljivati na ostalim linijama. Tako da ja tu ne vidim nista neobicno, pogotovo ne na 118.

ManNLNG

EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

Onda neka moderator napiše popis vozila koja su neobična za koju liniju da se forumaši znaju orjentirati (recimo zglobni na 150 ili Stratos na 109)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Portos

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 17, 2017, 10:51:58
Onda neka moderator napiše popis vozila koja su neobična za koju liniju da se forumaši znaju orjentirati (recimo zglobni na 150 ili Stratos na 109)

Imaš ga ovdje: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=286.0


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

smogovci.bbb2

Znam da ima samo nije ažuran. Na 225 nema busa koji ne vozi a piše da je na njoj MB Citaro. Isto tako na 229 zadnje 3 godine isključivo vozi MAN a na ovom popisu je MB Citaro
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB




Ivan

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 17, 2017, 11:13:40
Znam da ima samo nije ažuran. Na 225 nema busa koji ne vozi a piše da je na njoj MB Citaro. Isto tako na 229 zadnje 3 godine isključivo vozi MAN a na ovom popisu je MB Citaro
OK, hvala na napomeni. :) Popravit ću uskoro i ostali popis jer dugo nije bio ažuriran.

tramvajac 92

Fali:
148 (Reljkovićeva -> Ilica -> Hercegovačka -> Bosanska -> Ilica -> Čanićeva -> Reljkovićeva
264 Dubec - Sesvete - Soblinec - Belovar - Adamovec - Jesenovec
271 Dubec - Sesvete - Soblinec - Belovar - Adamovec - Glavnica Donja
272 Dubec - Sesvete - Soblinec - Belovar - Adamovec - Moravče
284 Sesvete - Ivanja Reka
290 Kvaternikov trg - Zračna luka - Velika Gorica
326 Velika Gorica - Zrakoplovno tehnički centar

Promjeniti:
277 je skraćena do Selnice