Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

Ivan

Da, da, radio sam na svemu navedenom u međuvremenu. :)
Također i na nespretnoj 159...

btw. nisam siguran za 326 treba li ju dodati pod redovne linije jer prema zadnjem što se pisalo ni nije za širu javnost... Već se javljala na ZET-ovom popisu pa nestajala, pa evo je opet (slično kao i 144)...

smogovci.bbb2

HBZ nije avenija već ulica (sve linije sa GLK) isto kao i SR Njemačke (linije 109, 166, 219, 220, 229) hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

OK, da, imaš pravo, nije više avenija iako sam siguran da su ju tako zavli ranije (također su i Heinzelovu zvali avenija 90-ih)... Iako je HBZ baš najreprezentativniji primjer avenije u urbanističkom smislu, a zašto to više nije vjerojatno ne znaju ni oni koji to mijenjaju svakih par godina, brlj. :P

atr-zgb

linija 326 je privatna linija Zrakoplovno tehničkog centra, ujutro 311/2  sa kolodvora VG vozi u 7.20, a popodne 330/9 ide po djelatnike te ih vrača na terminal VG, prevoze se radnici ZTC, praktikanti i pomocno osoblje servisa (cistacice).

NP-549

Da li putnici moraju imat kartu ?  Ako ne, onda je to "posebni linijski prijevoz"  kao i školski prijevoz.  Lako moguće da je numerirana samo radi Atrona.   Kod nas je u Penti nemoguće prijavit liniju a da nema numerički dio na početku.  Sve naše škole i firme koje se voze imaju broj linije na 80 ili 90 ali se to vani ne ističe jer je displej odvojen od vozačkog računala,  za razliku od vašeg sistema

atr-zgb

Ne gledamo karte na toj liniji jer oni imaju iskaznice od zracne luke, a neki od ztc-a.

tramvajac 92

Imamo i sam 2 zone, više nisu 4, pa i to treba posložiti.  ;)
Citat: atr-zgb  u Svibanj 19, 2017, 23:16:59
Ne gledamo karte na toj liniji jer oni imaju iskaznice od zracne luke, a neki od ztc-a.
Znači te iskaznice služe umjesto redovne ZETove karte?

Ivan

A, da, stvarno... Ali pričekat cu nekoliko tjedana poslije izbora s time... :D

Shole

Ima li smisla pisati za sve linije tip vozila kad na nekima šaraju sa popunjavanjem ?  Čak se ne drže ni solo/zglob pravila, a kamoli tipa solo vozila.  Možda bi bilo dovoljno nekako ugrubo definirati kakva vozila se disponiraju

Ivan

Za linije gdje puno šaraju razni poput 107, 120 ili 225 ili piše "razni", ili najčešći tip "i drugi". :P :)

leonardo123

Ivane, kad već uređuješ, mislim da bi trebalo promijeniti tip autobusa na 209, tamo uobičajeno voze MB Citari. Nadalje, ulica kojom prolazi linija 226 zove se Barutanski Jarak, a ne Barutanski Jarek.  ;)

Dreamwalker

Ne znam koliko ideš u detalje, ti procijeni, pa ako ideš baš jako u detalje, promijeni, a ako ne ideš, ne treba.

Linija 207 ima trasu Okretište Srebrnjak > Bijenička > Veliki dol > Rim > Gorice > Veliki dol > Bijenička > okr. Srebrnjak
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

smogovci.bbb2

Na 222 su uglavnom kockice a ne Citaro G. Vikendom što se zalomi a pretežno solo MB/MAN. Na 295 su u početku disponirali CC-e, sad je uglavnom ili Conecto ili solo Citaro. Možda bi to stvarno trebalo izostaviti kao i koliko vozi VR. Jer imamo zimski i ljetni VR. Isto tako ako ćemo cjepidlačiti na 228 su ujutro tri VR a napisano je da su dva hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Hvala za ispravke činjenica, 222 sam htio srediti kad i 107 ali zaboravio sam i stavit ću "razni" iako, istina, većinom su O405GN, za 295 očito nema baš pravila, a to treba li potpuno izostaviti tipove, zaista ne znam zašto :P ne piše "vječni bus koji je uvijek na liniji" nego "uobičajeni tip"... Na većini linija je sasvim predvidivo, na onima na kojima miješaju kao za 107 ili za cijeli APVG piše razni ili ne piše ništa.
:)

MAN truck bus

Onda napiši ujutro je na 216/2 zglobni (GN/G I/GII),a popodne MAN Lion's City,na 222 samo kockice,na 107 sve osim minibusa.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"