Atron u ZET autobusima

Autor Majstor, Studeni 17, 2018, 23:07:17

Majstor

Nikako osposobiti novi Atron
Nijemci iz Atrona polako odustaju tko zna kako će se završiti ?
Samo mi sudite pošteno !

smogovci.bbb2

Misliš na Atron kao takav ili od ZET-a odustaju buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

Nijemci gube razum nikako na Ivecu da proradi bez grešaka
Samo mi sudite pošteno !

CONECTO430

Firma Atron je zatvorena, te se više ne proizvode atroni, zbog čega i ZET mjenja sustav
Idem samo jednu stanicu :D

dominik,

#4
Opet pišeš gluposti, daj se informiraj prije nego napišeš neku glupost. Naravno da ATRON postoji i proizvodi nove uređaje.

Shole

Tako teško je bilo u google tražilicu upisat ATRON pa malo vidit šta će sve izbacit.  Puno lakše je bilo napisat da je firma zatvorena.  Pa nije to hrvatska firma pa da će se zatvorit samo tako

CONECTO430

Na Ljubljanici je firma zatvorena već duže vrijeme, znam što pišem!
Idem samo jednu stanicu :D

smogovci.bbb2

Već godinama, malo iznad DZ u Vitezićevoj ulici. Pitanje je jel su se možda negdje preselili a ploča sa imenom tvrtke je ostala
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

dominik,

#8
Citat: CONECTO430  u Studeni 18, 2018, 13:30:04
Na Ljubljanici je firma zatvorena već duže vrijeme, znam što pišem!
Jedino što ti pišeš su gluposti na oba foruma. Kakve veze ima što je ta poslovnica zatvorena s cijelom firmom ATRON i od kuda ti ideja da se novi uređaji ne proizvode??? Jedino što se više ne proizvodi je stara verzija koju ZET koristi.

tramvajac 92

Atron electronic GmbH, podružnica ZAGREB, Creska 20 je aktivno poduzeće.

smogovci.bbb2

A što je ovo: ATRON GMBH PODRUŽNICA ZAPREŠIĆ, Tržna ulica 5, 10290 Zaprešić buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Neka mi netko kaže jedan racionalni razlog zašto bi tvrtka koja je opremila ZET opremom za ticketing, odustala od dalje suradnje sa dosadašnjim partnerom? Otom potom da li su korisnici zadovoljni.
BTW
ATRON je dobio tender i ušao u ZET 2009, kad nismo bili u EU, a sada se situacija stubokom promijenila pa nije nužno imati "podružnicu" (fiktivnu ili pravu).Može li ATRON Gmbh imati podružnicu Zagreb, a podružnica ATRON Zagreb svoju podružnicu u Zaprešiću?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Nije zabranjeno, koliko znam. A što se tiče ureda (na bilo koji način) u RH, nisam siguran, mislim da ne mora imati, ali je korisno imati, zar ne?

Ivan

#13
Pa koliko podružnica ima Kaufland ili Unicredit ili Triglav osiguranje ili bilo koja druga firma koja ima jedno sjedište (ili par sjedišta za različite branše poslovanja kao bankarenje i leasing ili logistiku i maloprodaju) ali više poslovnica u RH, ne razumijem zašto ne bi i Atron...

Inače, do kraja 2009. su već sva vozila u javnom prometu imala ugrađenu Atronovu tehnologiju, ugradnja u vozila je počela 2005. a sustav je planiran i ranije, ne znam točno kad je Atron dobio prvi natječaj ali sigurno ne poslije 2005.

Portos

Citat: dominik,  u Studeni 18, 2018, 13:48:16
Jedino što se više ne proizvodi je stara verzija koju ZET koristi.


Točno. Stara verzija se ne proizvodi, za nju nema rezervnih dijelova, postojeći se uređaji krpaju koliko se može, ide se u nabavku novih uređaja kojima će se postepeno zamijeniti postojeći uređaji i čija će instalacija biti kompatibilna sa sadašnjim uređajima.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.