Napadi na putnike u autobusu...

Autor navi, Ožujak 11, 2009, 18:22:40

borelee

Kad je Hajduk igra u Ateni ista stvar se dogodila i sa našim busevima,Panturist je prevozija Torcidu..A Grci  nisu ni pokušali doći u Split...Ovo sada u Zagrebu su bili Vip gosti tako da je i normalno kakav su autobus poslali po njih...E sad,pitanje je sta je u grćkoj Vip gost  ;D

Tomek

Citat: FitzTN  u Prosinac 14, 2010, 14:46:55
Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 14:42:54
Daj ti meni reci gdje oni dolaze i što mogu očekivati? Hrvatske budale? Pa krajem krajeva, razbili su i zapalili hrvatski autobus.. Ista priča neki dan u Zadru, napadnu košarkaše Partizana tako da porazbijaju Liburnijin autobus.. Em smo primitivni i nekulturni, em smo nevjerovatne budale...

Oni mogu očekivati isto što naši dečki očekuju kad idu u Grčku. Kao da je to samo kod nas tako, navijački neredi su po cijeloj Europi samo oni to zataškaj pa onda nama seru da smo divljaci. Samo, oni se trude spriječit ili ako ništa minimizirat štetu, a mi pošaljemo najvrijedniji bus u floti  :)

To šta se to radi drugdje i što se drugi sramote definitivno nije razlog da bi se to kod nas događalo... Sramota s kakvim ljudima djelim zrak u ovom gradu...

FitzTN

Dobro, pustimo sad to, ali događaju se nedopustive stvari više dana za redom i nitko za to ne odgovara. Čemu policijska pratnja ako se ovo može dogoditi i još ne polove sve huligane? U Zadru nisu nikog našli  ???

@Tomek: A eto i mene je ovo iznenadilo, nije se tako nešto dogodilo već dugo ovdje tko god da je gostovao, ali nikad ne znaš koje su to priče u navijačkim krugovima i šta je njima u glavama, kad su čuli da netko od Paokara dolazi, eto sranja  >hammer<

neoplancityliner

da, pa se ti reklamiraj u svijetu sa novim autobusima... ako pošalješ nekaj starije, propao si... mislim... ja radim u Čazmi i ovo je veliki gubitak za poduzeće, ali bar su kasko osigurani....

Tomek

Koliko vidim po autobusu trebat će promjeniti stakla i vjerojatno unutra koje sjedalo zbog baklji, ali nije ni tako strašno. Inače jučer popodne su oba nova Citylinera lijepo pozirali na autobusnom u Zagrebu vjerojatno čekajući današnji dan i prijevoz Grka.

neoplancityliner

gorio je bus iznutra!!! ima tu jako puno posla!

manoplan

Da. Sad kako snimke izlaze na vidjelo, ispada da šteta nije tako velika koliko se moglo naslutiti iz medija. (oni uvijek senzacijama pokušavaju pridobiti našu pažnju  >:()
Bitno je da je  autobus kasko osiguran i štete za Čazmatrans formalno nema.
Međutim, ostaje gorak okus u ustima i činjenica da se ovo dogodilo usred Zagreba i usred bijela dana.

neoplancityliner

sramotno je uopće živjet u ovakvoj državi, po mišljenjima mnogih, Čazmatrans je trebao poslati TAM-a 190 i to bi bilo super, ali to nema smisla, ovo su VIP gosti i zaslužili su najbolje, ali izgleda da da naši Hrvati zaslužuju samo  >rigoleto<

Berlingo

Jako drzim do ugleda Cazmatransa. Malo me cudi ovakav potez. A glede napada u sred Zagreba...... ma vremena su se jako promjenila. Ja sam jos ranih 80-ih isao na utakmice Rijeke, Armada nije ni pstojala. I jednom dobio batina od Ibre, stvarno nisam bio kriv. A vidi ovo danas. Dokazi ti da sam ja ucestvovao u tome. Razbjezali se i nikom nista. Eto, pisao sam o stanici kod kokosinjca u subotu navecer. Dobro je prosla. Da su sta razbili ja bi zvao policiju, rekao bi da su u tom i tom autobusu i idu prema gradu. Da li bi ih uhvatili? Ja cisto sumljam. Bilo bi da nema dosta ljudi. Uostalom s nama pred butigom popije pivu jedan policajac. Njegove su rijeci da love mjesecima jednog sitnog lopova. On ce dobiti jednu simbolicnu kaznu a policiju to kosta preko 10 milja kuna. Treba li jos sta dodati?
Oprostite i meni za O.T. ali tko ce ovome stati na kraj? Zna li netko na ovom forumu?

Tomek

Mene isto zanima ono što je i Fitz napisao, kako se ovo može dogoditi dok kolonu osigurava policija????

Berlingo

Citat: neoplancityliner  u Prosinac 14, 2010, 17:17:08
sramotno je uopće živjet u ovakvoj državi, po mišljenjima mnogih, Čazmatrans je trebao poslati TAM-a 190 i to bi bilo super, ali to nema smisla, ovo su VIP gosti i zaslužili su najbolje, ali izgleda da da naši Hrvati zaslužuju samo  >rigoleto<
Mislim da je glavni razlog za preostale rijecke TAM-ove Armada! Davno bi se oprostili od njih.

Tomek

Da Berlingo, ali ovdje se radi o VIP gostima iz druge zemlje, pa ne može se po njih poslati TAM. Gledajući fotke mahom se radi o 40 i 50-godišnjacima, a ne nekoj razularenoj grčkoj huliganskoj skupini.

neoplancityliner

samo jedno pitanje, tko ce odgovarati za to???

Berlingo

Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 17:35:01
Da Berlingo, ali ovdje se radi o VIP gostima iz druge zemlje, pa ne može se po njih poslati TAM. Gledajući fotke mahom se radi o 40 i 50-godišnjacima, a ne nekoj razularenoj grčkoj huliganskoj skupini.
Sve u redu, sve je kristalno jasno, ali ne ovakav autobus! Jedino mi to nije jasno. Ma imaju nesto izmedju.

neoplancityliner


Sve u redu, sve je kristalno jasno, ali ne ovakav autobus! Jedino mi to nije jasno. Ma imaju nesto izmedju.
[/quote]

samo zato jer je konkurencija prevelika i pokušavaš se probit sa najboljim šta imaš...