Cosmos, Obudovac

Autor lav, Lipanj 11, 2008, 20:49:05

mate

I danas S315 HDH na liniji B.Samac - Wien


mate


Almir

Maloprije sam vidio ovog dvospratnog Neoplana..vozi neku djecu ..sigurno neka exkurzija..nisam ga upsio slikat :(

stf_petar

danas kad sam prolazio Šešlije, odmarala su 4 cosmos autobusa, noge, 2 neoplana i  setra, a bio je i neoplan euroliner od čačkovića iz Brčkog, vozili su neku djecu

busfan

Citat: stf_petar  u Svibanj 28, 2010, 17:40:32
danas kad sam prolazio Šešlije, odmarala su 4 cosmos autobusa, noge, 2 neoplana i  setra, a bio je i neoplan euroliner od čačkovića iz Brčkog, vozili su neku djecu

Koja Setra?

doBUS

Citat: stf_petar  u Svibanj 28, 2010, 17:40:32
danas kad sam prolazio Šešlije, odmarala su 4 cosmos autobusa, noge, 2 neoplana i  setra, a bio je i neoplan euroliner od čačkovića iz Brčkog, vozili su neku djecu

Setra S 216 HDS, isli na Banja Vrucicu.Ja kreno da ih slikan kad oni jedan zadrugim pobjegose mi ispred nosa >:(

busfan

Citat: doBUS  u Svibanj 28, 2010, 19:56:55
Citat: stf_petar  u Svibanj 28, 2010, 17:40:32
danas kad sam prolazio Šešlije, odmarala su 4 cosmos autobusa, noge, 2 neoplana i  setra, a bio je i neoplan euroliner od čačkovića iz Brčkog, vozili su neku djecu

Setra S 216 HDS, isli na Banja Vrucicu.Ja kreno da ih slikan kad oni jedan zadrugim pobjegose mi ispred nosa >:(

Ja sam i zaboravio za taj autobus, nisam ga dugo vidio ;) Interesuje me sta je sa 215HD ex Pan Reisen, taj bus bas dugo nigdje nisam vidio

doBUS


busfan

Izgleda da je ova 303 novost, prvi je put vidim

Tomek

Danas oko 14.30 jedno 3 ili 4 autobusa(među kojima i Skyliner) prošli po ZG obilaznici u smjeru EU.

busfan

Citat: Tomek  u Studeni 21, 2010, 17:17:29
Danas oko 14.30 jedno 3 ili 4 autobusa(među kojima i Skyliner) prošli po ZG obilaznici u smjeru EU.

Jesi li siguran da su svi od Cosmosa, u to vrijeme bi trebalo da ide linija za Wien, a i jutros je stajao Sky na stanici na polasku za Wien? Samo ne bih rekao da idu 3-4 autobusa na tu liniju, posebno u ovom periodu

Tomek

Ja sam vozio u kontra smjeru i prošlo je jedno 7-8 autobusa, ali na 3-4 je sigurno pisalo Cosmos, inače ne pišem takve stvari na forum, ali ovaj put me iznenadilo koliko ih je išlo u komadu.

busfan

Oko 9h na stanici u Brckom su bili Skyliner od Cosmosa i 317HDH od Viene, u to vrijeme idu za Wien, samo sto Cosmos ide na Brod, a Viena na Orasije, pa bi Viena trebala biti ranije u Zg.


piki

uskoro nova linija Gradacac-Domaljevac-Orasje-Wien...