Božić Konig, Bijeljina

Autor lerotai, Srpanj 27, 2008, 17:26:56

Bozic

Ova zadnja je  bila isto bijela ali je bila euro 1  i 97 godiste "Granada" Pravljenja u spaniji kupljena od fa. Braunmiller u Illertiesenu njemacka.

zile_driver

Citat: elvis  u Ožujak 02, 2010, 16:20:06
Samim tim Semberija jos mnogo treba raditi da dostigne Bozica,a to znaci da oni bas i nisu konkurencija jedni drugima,ne mogu se porediti

Semberija treba da radi jos puno ali da kazes da se nemogu porediti dijelom nisi upravu

Bozic


zile_driver

#33
Citat: Bozic  u Ožujak 03, 2010, 19:00:14
Zasto ?

sto imaju stanicu !

;D

Vi ste gospodine Bozicu mnogo jaka firma i imate dobre autobuse i tu nema sta reci, ali i semberija staje na svoje noge.Sve do sad su vozali krseve na medjunarodnim linijama ali sad su poceli da kupuju novije autobuse.
Prema mojim informacijama semberija je kupila 2 Scania Irizar nove koje trebaju da stignu do Aprila i nekoliko novijih Setri.Ne nisam mislio na stanicu.. ali i oni sad svom voznom parku imaju dobre autobuse ali nemogu se porediti sa vasim

zile_driver

Ja vam se gospodine Bozicu izvnijavam ako sam vas uvrejdio :)

elvis

Scanie kad dodju vjerovat cu,do tada...bilo je jos prevoznika koji su porucili pa im ne dodjose autobusi,valjda prodavci ne daju besplatno autobuse pa nisu dosli,a do tada ja ostajem pri svom misljenju

zile_driver

Citat: elvis  u Ožujak 03, 2010, 20:52:39
Scanie kad dodju vjerovat cu,do tada...bilo je jos prevoznika koji su porucili pa im ne dodjose autobusi,valjda prodavci ne daju besplatno autobuse pa nisu dosli,a do tada ja ostajem pri svom misljenju

Koliko sam uspjeo da sinoc saznam trebaju da dodju oko 2 ili 3 Aprila,a inace su kupljene na lizing ali me nemoj drzati za rijec!!

elvis

Ipak smo malo skrenuli s teme,o tome nastavi pisati u prikladnoj temi

Bozic

ma jok Zile nisi me uvrijedio. zato smo tu da pisemo. Ja se neosjecam kao jaka firma radim i borim se kao i svi ostali. Ali sam to sa ocem i bratom na rukama zaradio.
Ja znam da je semberija jaka i bice sve jaca jer je gradski prijevoz novac ovo ostalo mozes sve zaboraviti. Ali je ta semberija za dzabe uzeta od drzave. Tu semberiju su moj tvoj i ostali roditelj nekad u bivsoj jugi od doprinosa stvarali i onda dodje ovako i uzme se za par hiljada zato sto je drzava takva i samo neke mucke.

Ja poznajem cika djoju dobro znaci nikakav konflikt on je godinama u semberiji ali shvati me nije to na zuljevima zaradjeno. Zato sam mislio da se nemoze porediti sa nama.


busfan

Svaka cast za ovaj zadnji post. Isto tako u Brckom je Laser prodat sa sve parkingom(garazama, tehnickim pregledom,...) i linijama mozda za 20ak hiljada KM  >:(   Taj gazda Lasera je negdje 2000.god mozda imao dvije tri Setre 215H i 209H, negdje oko 80god. A sad linija za Wien (nedeljom stalno pun Skyliner), a skoro sam vidio da voze i Janja-Frankfurt, i kad pomislis da su sve dobili dzaba, da ne govorim jos o milionskom ugovoru sa opstinom Brcko o prevozu ucenika bez ikakvog tendera...
Zaista dodje covjeku, da vise nikad ne dodje u tu lopovsku drzavu, a kamoli da ulaze u neki posao! Slican slucaj i sa Semberijom, cini mi se da je vecinski dio akcija prodat za cca 400 000KM, a koliko samo vrijedi ona stanica u BN? Da ne pricamo o linijama, posebno za Wien.

zile_driver

Citat: Bozic  u Ožujak 04, 2010, 20:43:30
ma jok Zile nisi me uvrijedio. zato smo tu da pisemo. Ja se neosjecam kao jaka firma radim i borim se kao i svi ostali. Ali sam to sa ocem i bratom na rukama zaradio.
Ja znam da je semberija jaka i bice sve jaca jer je gradski prijevoz novac ovo ostalo mozes sve zaboraviti. Ali je ta semberija za dzabe uzeta od drzave. Tu semberiju su moj tvoj i ostali roditelj nekad u bivsoj jugi od doprinosa stvarali i onda dodje ovako i uzme se za par hiljada zato sto je drzava takva i samo neke mucke.

Ja poznajem cika djoju dobro znaci nikakav konflikt on je godinama u semberiji ali shvati me nije to na zuljevima zaradjeno. Zato sam mislio da se nemoze porediti sa nama.



Moram vam reci da ste upravu svakavam cast i sve sto ste rekli tako je!
Sad cika Djojo vise nije direktor koliko sam ja saznao vec njegov sin Pantelija i on je usao sad u velike kredite da bi kupio autobuse ali nije ni vratio prosle pa ima problema velikih.Po prici mojih roditelja to je nekad bila velika firma.

zile_driver

#41
Vama gospodine Bozicu zelim puno rada i uspjeha i hvala mnogo na ovakvim informacijama. :)

zile_driver

Imam jedno pitanje za gospodina Bozica:Da li se jos kod vas nalaze  SETRA 315/3  HDH 09.1999

Tomek

Jučer spavala u Zagrebu, danas popodne krenula za Njemačku

manoplan

#44
S 317 HDH. Linija: Bijeljina - Senden



edit by tomek -- jedna iz drugog kuta