Tipovi autobusa na linijama 2019. (Neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor MAN truck bus, Siječanj 02, 2019, 11:52:43

vrba

325 na 136
I je li 646 neuobičajeno vozilo za liniju 207?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


MAN truck bus

Ne, oni (646, 647) su jedina moguća zamjena za Cacciamalija na 207 (i 283).
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

vrba


MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

Citat: MAN truck bus  u Kolovoz 02, 2019, 16:30:43
48 na 110.
Moja prva vožnja Crosswayem na Savi  :D ;D.

1) Savski most - straga
2) Arena Zagreb
3) Brezovička 28
4) Botinec
5-7) Savski most, slijeva, zajedno s citarom na 607 i zdesna

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

lussin


jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

jakov5

Citat: smogovci.bbb2  u Kolovoz 03, 2019, 14:38:24
Od svih linija sa Savskog mosta oni ga pošalju na 110 ::|
I noga u stražnjicu je korak naprijed ;D.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

vrba


Ivan

To se i može preživjeti, sad stalno prolazim tu i 607 se sad preko ljeta jako slabo puni, zapravo mislim da bi trebala voziti puno slabije od 9 do 14 i poslije 18 h i vikendom, ugl bar otprilike na taktu i dalje stalno pune 109, a to bi bilo otprilike jedan bus manje u špicama i 2-3 manje izvan (kad se i može uskladiti sa 109 koja je zapravo predvidiva izvan špice) jer ovako prečesto ne vozi skoro nikoga odmah iza 109 umjesto da pošalju vozače na godišnje odmore...
Nikome ne služi s taktom 8 min u 22 h ili u subotu u 18 h ni po jesenskom voznom redu a kamo li sad, stvarno ne znam zašto se nisu prilagodili realnim uvjetima (a za jače špice onda nema vozača i onda kad ima autobusa).

tramvajac 92

Solo na 607, da. Dvovratni solo, radnim danom? Ipak ne, hvala, uz toliko solaša sa 3 vrata.