AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

315 hdh

Taj bus je imal naj manje kilometara od ovih svih ostalih autobusa ali vreme ga je pregazilo

Mile7

Slazem se s tobom kad sam gledao tahograf sad u cetvrtom mjesecu mislio sam da nije istina mislim ali nisam siguran da je pisalo oko 600 000 ili 700 koliko vec ali on je i kasno dosao u ap a u lackovicu je samo stajao a mozda i zato je u najboljem stanju ne mogu reci da je najbolji ali meni je najljepsi taj dizajn i shema po tome je poseban a i dosta mi se ljepih stvari dogodilo u njemu u ovoj godini

Mile7

440 da imamo bar 1 sliku da znamo kako je izgledao  good_boy

Mile7

#903
Unutrašnjost bivšeg borca 406 koji je nekad bio u Touringovom bojanju
Izvor: Bosanski stari forum

Mile7

551 u ponedjeljak vozio oko Ivanca da bi kasnije išao kroz Varaždinske Toplice za Ludbreg, ponekad ide i do Novog Marofa kad treba, često vozi po Vinici, vozi posvuda ko da nema 20 godina, ima li tko slike iznutra ovog legendarnog autobusa?

Mile7

Od 22 je ostalo samo 5 Eurobusa :'(
Koja je njihova sudbina?

sniff

A što je s 642 i 643, dvojicu iz te serije su obnovili, mislim da imamo i fotkano.

Mile7

642 i 643 pod nekadašnjim voznim parkom???? I 627 628 629 za koje razumijem da su dosta stari i već istrošeni, ali što je sa ta dva? I usput ova nova Futura troosovinka 292 je jučer imala na sebi i AP i Presečki naljepnice, je li to bilo samo na početku?

Mile7

U voznom parku jedino još možda treba promijeniti 648 više nema Helios ni nikakvu reklamu
Evo dokaz

tramvajac 92

Nemoj me zezat da je taj vozio Zagreb.

Mile7

Da bar rofl Slika je od prije par godina zato sam je i stavio tu samo da se vidi da nema reklame više

Mile7

Znači onaj Volvo Varaždinske barokne večeri je rashodovan? Kamo ovo vodi... Zar su jedini autobusi VDL-i?  :'(

tramvajac 92

Kršina je trebala biti rashodovana već prije. Eto, 641 je vozio pred mjesec dana, a imaš još buseva koji nisu VDL.

sniff

Vlasnik koji još posjeduje i muzej, stvarno bi bio mediokritet da ne sačuva bar jednoga za zbirku, eventualno i  AV120L

Mile7

Priča se da Setra 747 (troosovinka srebrna) ima preveliku potrošnju i da će zbog toga možda uskoro biti rashodovana, ako je to istina onda stvarno ne znam što reći