IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

leonardo123

40-54 za APP.

Poslano sa mog CUBOT_X18_Plus koristeći Tapatalk


Portos

Citat: leonardo123  u Rujan 05, 2018, 14:44:26
40-54 za APP.

Koji mulci  >hammer< russian_roulette

I što ako se kupi još takvih autobusa? Onda će biti nabacani gdje ima mjesta? Jednom krenu sa nulom, drugi put sa jedinicom. Pevaleče ustani iz groba i napravi reda u ZET-u  th-down th-down th-down

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

421

Citat: smogovci.bbb2  u Rujan 04, 2018, 22:51:09
Može mi netko objasniti (osim onog što svi znamo da sve što nije normalno za ZET je) što označavaju ovi brojevi na autobusima (recimo broj 3 je dobio garažni broj 406 a 26 g. br. 420). Po kojim parametrima su dodijeljeni garažni brojevi za pojedini autobus buljo
Mogu ja  ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Citat: dominik,  u Rujan 04, 2018, 23:03:30
Čemu sprijeda stiskati garažne brojeve i logo između ovih naljepnica kao da nema dovoljno prostora na ostatku maske, kako je i napravljeno na City G?!
Maštovitost na visini...
Odlukom o prijevozu putnika u javnom prometu (20/13, 25/13, 2/17) u članku 20 propisuje kako se obilježavaju vozila javnog prijevoza.
Pogoni su tu Odluku protumačili na svoj način:
- APP  veći font gbr pozicionira na sredinu prednje i stražnje strane  bus123
- APD  manji font gbr pozicionira  na desnu stranu prednje i stražnje strane  bus123
Sve to je prilagođeno prema mjestu na maski gdje je gbr nalijepljen.
umnik2 Osobno i tehnički gledano (obzirom na način,smjer i položaj parkiranja na "češlju "u garaži) APD LE numeracija nije dobro rješenje.

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dominik,

#49
Sve je to jasno, samo kažem da bi po mojem osobnom mišljenju s vizualne strane bilo bolje da su ih s prednje strane pozicionirali po uzoru na City G., tako da ne budu ovako nepotrebno natiskani između ovih plavih naljepnica s oznakama kada već ima dosta prostora na ostatku maske, no dobro.

421

Apsolutno si u pravu, jer na ovakav način, logo "ZET" i gbr guše naljepnice namijenjene putnicima umjesto da ih ističu to jest obavještavaju.
To su oni sitni detalji koji se MORAJU naći u tenderu...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Pa dobro,budem..
Doživio konvoj nakon što se javi proizvođač da je roba ( bus123 bus123 bus123) spremna za isporuku.
Svaki  bus123 dobiva interni random broj povezan s brojem šasije da bi se znalo tko što vozi prema domaji.
Dolaskom u garažu počinje numeracija po gbr, koja ne mora nužno biti vezana uz interno dodan broj (smogovci.bbb2:" recimo broj 3 je dobio garažni broj 406 a 26 g. br. 420") ili NP-549: "Garažni brojevi obično idu redom tako da najmanji broj šasije dobije najniži garažni broj. Garažni dalje idu redom, a broj šasije od nižeg prema višem."
Znači  pivkan da lakše zaspiš, sve je OK.
Kad se euforija smiri, i LE počnu prometovati, budemo našli brojke i doznali što i kako.
Sleep well.  klinac  good_boy
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

Ovi nisu isporučeni odjednom već su iz tvornice dolazili svakako
Br 1,3,7 i 4 u prvom navratu
Br 23,29,21 u zadnjem
Karikiram ali svi su bili ispremjesani već j dolasku
Iako nebitno
Samo mi sudite pošteno !

MAN19464

u kojem roku mora 30. u rashod kad novi krenu u promet.
dal netko nešto zna o tome?
koliko sam ja razumio 30 novih znači da 30 starih ide u rashod i tako čuvamo okoliš.

lovac27

#55
Mislim da ne bi trebalo nista rashodovati nego Gorici poslati jos buseva da ima barem 40 autobusa a ne 32.
To bi ovako izgledalo: 23-24, 26-36,67-73, 100-101, 103-108 i 110, 341-347,650-652,654 i 850, 876-879,885 To bi bilo taman. Ukupno 46 busa.

MAN19464

da i ja mislim da nebi trebalo nista rashodovat, no međutim radi se o bespovratnim sredstvima EU i ja mislim da je uvjet tih bespovratnih sredstava taj da se rashoduje toliki broj starih autobusa u smislu oćuvanja okoliša,samoj modernizaciji voznog parka i manjoj prosječnoj starosti. zato očekujem veliki broj rashoda, ali mislio sam da netko točno zna koji je postupak u ovom  slučaju.
Ovo što si napisao za pogon autobusa Velika Gorica stim se nikako neslažem, nevidim nikakvu potrebu da taj pogon autobusa ima 46 vozila kad su im više nego dovoljna 32 autobusa sa dva u pričuvi, po tvom taj pogon bi imao 16 autobusa u pričuvi a nebi se imali gdje parkirati.

Portos

U 7h ih predstavljaju u APP.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Izvor: www.zet.hr
U VOZNOM PARKU ZET-A NOVIH 30 AUTOBUSA
Novih 30 autobusa, koji će u redovnom prometu biti od sljedećega tjedna, predstavljeno je u petak ZET-ovom autobusnom pogonu u Podsusedu. U kvalitetu novih vozila uvjerili su se zagrebački gradonačelnik Milan Bandić sa svojim suradnicima, predstavnici Gradske skupštine i brojni novinari.

Nazočnima su se obratili gradonačelnik Milan Bandić i direktorica ZET-a Ljuba Žgela, koji su izrazili zadovoljstvo što se obnavlja vozni park.

,,Novi autobusi prilagođeni su za prijevoz osoba s invaliditetom, a jamče Zagrepčanima vožnju u boljim i sigurnijim uvjetima što nam je i prioritet", izjavio je gradonačelnik Bandić.

Povećavanje usluge kvalitete javnoga gradskog prijevoza je najvažniji strateški cilj ZET-a, a dostupnost usluge svim kategorijama putnika i ekološka prihvatljivost temeljne su smjernice daljnjeg poslovanja.

,,Zahvaljujući motorima Euro 6, novi poluniskopodni autobusi visokog su ekološkog standarda, a uz to su klimatizirani i opremljeni video nadzorima i rampama za ulazak osoba s invaliditetom.  S obzirom na kapacitet putnika, autobusi će voziti na prigradskim linijama, odnosno rubnim dijelovima grada Zagreba", istaknula je direktorica ZET-a Ljuba Žgela.

Ukupno 30 novih poluniskopodnih gradskih autobusa Iveco Crossway LE City najnovija su generacija vozila za prijevoz putnika u europskim gradovima, koji zadovoljavaju najstrože europske norme. Kapacitet vozila je 32 sjedeća te 61 mjesto za stajanje. Ukupna vrijednost investicije iznosi 45,5 milijuna kuna.

I na ovaj način Zagreb i ZET pokazuju kako odgovoriti zahtjevima tržišta i podizanju kvalitete usluge javnoga prijevoza na veću razinu, te građanima pružiti uslugu kakvu od nas očekuju i kakvu zaslužuju.

ZET će nastaviti aktivnost na osuvremenjivanju, kako autobusnog, tako i tramvajskog voznog parka, a uskoro slijedi i modernizacija sustava naplate i prodaje voznih karata. kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza