IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

APD numeracija počinje s 406. kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Dreamwalker

Znači opet debilana s APP - APD razlikama. Oćemo li imati 421? ;D
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Debilana sa nastavkom na brojeve Urbanwaya. Rađe bi da krenu od 701, ali ok, nek im bu.

NP-549

Očito ih računaju kao gradske buseve i nastavljaju na prethodnu seriju. Ako je vjerovatni spomenutoj podjeli, onda nećemo zasad imat #421.

MAN truck bus

Danas donosim premijerno slike Crosswaya LE koji se nalaze u prostoru Autobusi d.o.o. Ukupno ih ima 12, slikao sam ih 8. 4 su bila u prostoru radione u rukama majstora, pa ih nisam mogao fotografirati. Nadam se da su slike koliko toliko dobre.  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Ovaj #28 je predivno parkiran, svaka cast vozacu  russian_roulette
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

421

Jedino #22 ima ogledalo za pogled prednjeg dijela, previše istih slika istog objekta.Iste ćeš opet slikati kad dobiju gbr, ali 7 prednjica i jedan straga je napredak. perfeto
@ elez
servis  bus123 Resnik nije aerodrom Resnik ZLS, tako da je parking big problem zbog servisa vozila kupaca, ZET održavanje APP buseva+tretman 30 LE-a i ostalih...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Citat: 421  u Rujan 01, 2018, 14:29:49
Jedino #22 ima ogledalo za pogled prednjeg dijela, previše istih slika istog objekta.Iste ćeš opet slikati kad dobiju gbr, ali 7 prednjica i jedan straga je napredak. perfeto

Kako dati motivaciju mlađim forumašima... russian_roulette
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#25
"rakije, rakije amo, jer utjehe nema u vodi..." Vagonaši >Dobriša Cesarić
Što me ne ubije,to me ojača!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

elez

Citat: 421  u Rujan 01, 2018, 14:29:49
@ elez
servis  bus123 Resnik nije aerodrom Resnik ZLS, tako da je parking big problem zbog servisa vozila kupaca, ZET održavanje APP buseva+tretman 30 LE-a i ostalih...
A dobro triba branit svoje kolege "pilote", vjerojatno si i ti jedan od njih kojeg apsolutno nije briga kako ce parkirat i oce li taj parking "osigurat" novom autobusu materijalnu štetu  ;)
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

421

Tko kaže da su tako parkirali moji"piloti"?
Servisni piloti Autobus doo, su na domaćem terenu i mjerodavni su za parkiranje unutar ograde servisa...
Što se tiče (ne)brige, kronično se, svaki dan  natječem u ZG gužvama s novim ili starim , solo ili zglobnim  bus123 bus123 bus123 bez materijalne štete, već 30+ godina, ako ti to išta znači  good_boy
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff

Viđen #410 na Mandlovoj, čini mi se ZG-8004-GH (?)

MAN truck bus

Vjerojatno je ZG8804GR jer je 409 ZG8803GR.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"