Zglobni Citaro na Lošinju

Autor NP-549, Travanj 14, 2013, 17:26:42

NP-549

A  680 stoji zahvaljujući nesposobnosti onih koji su ga nabavili, a to je "turistička" zajednica.  Njihov vrhunac je prepiranje sa lučkom upravom tko je zadužen za dovođenje kruzera, i koja glavešina će doć kod njih radit kad dobije šup kartu u jednoj od komunalnih firmi

221

Je li ukrcaj i iskrcaj prošao bez problema (zapinjanje o podlogu)?

P.S. Sretno mladenci!  :)

NP-549

Je, more je bilo mirno i taman odgovarajuće visine.  Kolko god je moguće ideš ukoso

actros

Citat: shef  u Travanj 15, 2013, 07:25:37
Možda je ovo mjesto da iz naftalina izvučem jednu svoju staru ideju, da se Autotrolej ozbiljnije počne baviti turizmom, možda i sa nekom svojom agencijom. Baza postoji. Imamo Regije, imamo 680 (di je taj uopće? nisam ga vidio od veljače?), 107, možda kad se uredi 412 za ovakve nekakve svadbe i susrete veterana. Kupiti još jedan ili dva visokoturistička (nešto tipa Lion's Coach ili Magelys Pro ili malo bolje opremljene Regije)...
da, stvarno šteta... za početak bi vam bilo dovoljno i ovo autobusa što već imate, u Splitu Prometovi Regiji jako dobro rade, plus što je i ostatak riječkog voznog parka mnogo uredniji i očuvaniji od splitskog
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=226.msg141255#msg141255

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

STEFI- GRAF

Citat: shef  u Travanj 15, 2013, 12:44:24
Zahvaljujući tome što su na vlasti i u gospodarstvu takvi koji ne znaju razmišljat dalje od nosa i sve što je naše je fuj i ua, stojimo tako kako stojimo. Barem sam razmišljao na glas (nema veze s ovom pričom sa Citarom), a ne se bavio pljucanjem i piskaranjem po forumima i fejsovima
Ljudi u vlasti i u gospodarstvu razmišljaju isključivo za svoju osobnu korist a ne za korist firmi i poduzeća da ih unaprijede u pozitivnom smislu svagdi je stanje isto u ciloj Hrvatskoj

NP-549

#21
kico101 makni se od tih suburban buseva, pliz   ;).  Regio bio on C ili L je još gori od ovog jer potencijalno ima samo više sjedala, a bunkera ima 0,5 m2 više.  Nama treba bus sa bunkerom.  Nemožeš tih nakrcat 50 ljudi od KUD-a "ZVIR" Jelenje ili "Sloga" Hreljin i vozit ih u Budvu 3 dana sa koferima i uniformama.  Bus mora bit klase Lion's Coach,  Setra GT-HD, Neoplan Tourliner.....

Osim toga, ovi koje si naveo su opet ista klasa, a to znači nemože 700 km dalje od sjedišta firme, a imali smo zahtjeve za Amsterdam, Grčku i Slovačku po 7 dana.

kico101

Mislio sam da ih se može staviti i na liniju i po potrebi na izlete. A za Amsterdam kupite radije jedan eroplan. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

#23
Par zaostalih














lussin

Čuo ja trubu u gradu,mislim se to neki brod,kad ono... :D