RAZNO

Autor NP-549, Siječanj 09, 2008, 19:38:51

shef

Kad je to bilo jučer? Ja sam vidio 692 i 695 zaustavljene na stanici ispred kampa u Kostreni oko 11 sati, stajali su u smjeru Bakra/Šoića, oba su bila prazna i Povremeni prijevoz
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Drugi je bio 693, a ne 695.  Vozili su OŠ Bakar ranije jer je bio zadnji dan škole.

shef

Dao bih ruku u vatru da je bio 695...nema veze; ali što ne bi trebali imat dignute ploče naprijed i povučene rolete straga za školski prijevoz?
Neki se toga drže, neki ne, neki voze i obične linije s dignutim školskim tablama?!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Oni koje redovno svaki dan voze školski prijevoz 689, 682, 645, 497, 650 uvijek imaju istaknute narančaste tabele za tu vožnju,  a kad uleti neki drugi bus onda taj šole obično zaboravi.  A šta se tiče tih ploča kad su na liniji, to klinci otvore tablu ili spuste roletu.  I u gradu se često zna vidit Citaro sa otvorenom tabelom.

kico101

Pozdrav direktoru sa 536. Šifra: Podvežica, 17,30. ;D
Ča bi reć da je 536 u điru?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dragec52

Citat: kico101  u Srpanj 21, 2008, 18:15:31
Pozdrav direktoru sa 536. Šifra: Podvežica, 17,30. ;D
Ča bi reć da je 536 u điru?

Prelistavao forum bez logiranja i shvatim da sam ja danas vozio 536 i "6" ali mnogopoštovani kico101 a zašto direktor? Kako si? i izvini ako si trubio ili mahao a da nisam reagirao. Znaš mene slušalice i ŠIROK ŠOR LEDINA- niti vidim niti gledam niti osluškujem. Čitam da je narućeno nešto novih buseva- e sad će forum biti interesantnije posjećivati. Ljep i srdaćan pozdrav od mene, pa kad naletiš kad završim smjenu da odemo na pivu ili kavu/za tebe/. Mi sa 582 na 3a a ima samo jutarnja i srednja a nočni leti tako sam ja odletio na "6"ali sutra srednja 3a.

kico101

Ovaj put nisam ni stigao reagirati ( ni svjetlosno niti zvučno ;D ), ali šiltericu sam zapazio, he, he. Nije uobičajeno vidjeti 536 na 6-ci ( osim u zadnje vrijeme ). Ča se tiče ostalog, kad mi vrijeme dopusti, već se ja budem pojavio na 582. Thnx. Pozdrav. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: kico101  u Srpanj 22, 2008, 07:54:40
Ovaj put nisam ni stigao reagirati ( ni svjetlosno niti zvučno ;D ), ali šiltericu sam zapazio, he, he. Nije uobičajeno vidjeti 536 na 6-ci ( osim u zadnje vrijeme ). Ča se tiče ostalog, kad mi vrijeme dopusti, već se ja budem pojavio na 582. Thnx. Pozdrav. ;)

Po ljetnom VR-u 536 vozi stalno zadnju šesticu. Od 7 do 22 vozi. Manje više uvijek isti vozači voze (Ovi sa 2-ke)

prometnik

Jel zna neko zašto je 682 uredno parkiran u ispravnim vozilima i stoji tako već dosta vremena?
Nije se valjda vratilo ono vrijeme kad vozač otiđe na godišnji i zaključa autobus

ikar

Citat: prometnik  u Srpanj 26, 2008, 13:45:29
Jel zna neko zašto je 682 uredno parkiran u ispravnim vozilima i stoji tako već dosta vremena?
Nije se valjda vratilo ono vrijeme kad vozač otiđe na godišnji i zaključa autobus

Dobra stara vremena  ;)  A 683 vozi na smjeni od 580.

kico101

Koliko smo aktivni na riječkom podforumu ( da se razumijemo kritiku dajem prvo sebi ), možemo ga slobodno zaključati na određeno vrijeme. Zar zaista nema ništa zanimljivoga ( dobro, uslikali smo već i svaki zarez na busevima i stajalištima ;D ) vezanog uz aktualne i buduće aktivnosti po pitanju obnove voznog parka, razvoja sustava linija, voznih redova, modernizacije naplate itd, itd. Naravno, ne mislim da treba pisati samo da se nešto piše, ali ova poduža pauza je već znakovita. Je li došlo doista do zasićenja ili se samo pune baterije za jesen. Ajmo! :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

nukleusri

Ja sam slabo doma, tu i tamo uhvatim net odnegdje  ;D, u gradu proletim najčešće...pa ne uslikam ništa, kolege forumaše ne stignem vidjet baš  :(, ali bit ce bolje  ;D
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Shole

Sezona kiselih krastavaca.   Valjda će bit više prilike za komentiranja kad počne škola, i ko zna kakve nas sve novine tad čekaju.  Ima li neko prijedlog za neku novu opširniju temu?

kico101

501 nakon više od 2 godine ponovno u vožnji. Vrata se otvaraju ručno aš ni zraka. ;D
Danas posebna vožnja vozi našeg Obija u obilazak Galeba. Fotkanje zabranjeno. :P
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

jutros u 629 šole vozio vazu (bijelu kantu) s malim stablom smokve kod prednjih vrata