Udruga vozača i automehaničara AUTOTROLEJ i aktiv DDK

Autor dragec52, Listopad 11, 2009, 14:45:18

dragec52


Izlet za Liku 8.10.2009 god.
U organizaciji UVA Autotroleja išli smo u obilazak ratnih zona djelovanja  111 riječke,138 delničke+riječke i otočne bojne, 1 gardijske brigade-Tigrovi,128 riječke+
8 domobranske
9 gardijske postrojbe.
Kretali smo se slijedećim pravcem.
Rijeka-Senj-Prijevoj Vratnik-Žuta Lokva-Brinje-Križpolje-Stajnica-Lipice.
Ulazak u ratnu zonu-Otočac
Ulazak u ratnu zonu - Zalužnica-Korenica-Ljubovo-Lički Osik-Gospić-Široka Kula
Slijdi Široka Kula-Gospić-Perušić-Kosa-Čanak-Ramljani.
Posjetili smo spomenike i mjesta pogibije vojnika i zapalili svijeće.
1. Spomenik naulazu i mu samom Dabru
2. Spomenik na Crnom Vrhu- Smolčić Draga
3. Zalužnica- mjesto pogibije senjana /Medduze/
4. Spomenik na mjestu pogibije brojnih vojnika u Oluja95- Ljubovo
5. Spomenik na mjestu pogibije vojnika u Čanku
6. Spomen obilježje na ulazu u Otočac -pravac Glavice
Topništvo je operativno korišteno po potrebi i premještano zavisno od situacije / haubice,beztrzajci,rakovi vbr i sl /
Zavaljujem gos.Blečiću na popratnim informacijam o zbivanjima u Domovinskom ratu i događanjima gdje su naši bojovnici ostavili svoje živote.
Zahvaljujem direktoru i sindikatu koji su pridonijeli da ovaj izlet uspije i nas sudionike Domovinskog rata podsjeti na te dane slave a i tuge za našim borcima.
U prilogu nekoliko fotografija sa izleta.











NP-549


dragec52

Hvala NP-549 što si postavio fotku našeg omiljenog vozača  / kad vozi UVA /koji je majstorski provezao bus kroz vrlo uske šumske puteve. Kolegi svaka čast. ::| :D

dragec52


Boki651

Kako to da niste išli Regiom? Ali sad kad sam pročitao "uski šumski putevi", onda mi je jasno i zašto.

ikar

Citat: Boki651  u Listopad 11, 2009, 22:15:22
Kako to da niste išli Regiom? Ali sad kad sam pročitao "uski šumski putevi", onda mi je jasno i zašto.

UVA-u uvijek vozi 579 osim ako neidu na više dana.

NP-549

Nije izlet al je skupština udruge vozača i automehaničara

Ko je bliže vatri bolje se grije


A ko je bliže oltaru bolje misu čuje


Poslije će bit:  stvarno neznam kako je opet mene dopao novi autobus :P

P.S. šef Pleše pleše

kico101

That's mean WAR! ;D ;D ;D
Kolega , iznesite svoju obranu. 8-8
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

421

Citat: dragec52  u Listopad 11, 2009, 16:15:22
Hvala NP-549 što si postavio fotku našeg omiljenog vozača  / kad vozi UVA /koji je majstorski provezao bus kroz vrlo uske šumske puteve. Kolegi svaka čast. ::| :D
Kad vozi dobar bus!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dragec52

Haj. Nisam mogao odoliti izazovu da se fotkam sa članovima našeg foruma. Poštovana GLASNOGOVORNICA i naš direktor su bili vrlo ljubazni i odazvali se pozivu za fotkanje. Nadam se da i u drugim firmama direktor prisustvuje i druži se sa zaposlenicima kao naš. Usput budi rečeno druženje je bilo vrlo uspješno i veselo. Ovo im je prvo iskustvo  druženja sa vozačima i automehaničarima i dobrovoljnim davaocima krvi. Mogli su vidjeti da se znamo zabaviti i opustiti i možda Smoki odreši vrečicu sa lovom za još koji put i nekim povodom koji ćemo lako pronaći.
A ona mala zloća o novom busu nikako ne stoji. Ja do mirovine imam 14 mjeseci a sumnjam da će u tom roku doći nešto novoga a i što će mi pa ja imam 720  bus123 sa najmanje kilometara u našoj dragoj firmi.

421

Slike su antologijske jer na obje poštovani Dragec nema svoj zaštitni znak- šiltericu! Vidi se stara škola! Mlađe generacije, učite od majstora.
I vidi se samo jedna ruka po slici, druga ručica je bila zauzeta pa su zato  osobe  nasmijane?
Nego na slici busa 579 vidi se Hrvatska zastavica na lijevoj strani- to imate otprije ili je to netko kopirao od nas ili  nešto treće?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Berlingo

Ne mogu a da ne presutim ovo. Jako, jako zanimljive fotografije i puno poznatih osoba. Svima skupa zelim puno uspjeha u daljnjem radu!
I da, morao sam to pokazati doma. Komentar najdraze moje je bio da to definitivno nije Dragec. Valjda smo se svi toliko naucili na njegov zastitni znak.

kico101

Iz današnjeg Novog Lista


RIJEKA Članovi Udruge vozača i automehaničara »Autotrolej« Rijeka izabrali su Alena Bartulca po drugi put zaredom za predsjednika. Za članove Upravnog odbora izabrani su Vlado Bahun, Igor Starčević, Robert Ažić, Đino Lukšić, Damir Blečić, Nevenka Mršić, Gordana Ružić-Švob i Nenad Blažičević, dok novi Nadzorni odbor čine Goran Bezjak, Alen Širola i Damira Žećelić. Izabran je i Stegovni odbor, u sastavu Stjepan Sorola, Dražen Kefećek, Željko Čanadžija, Darko Vrbanić i Alenka Marčelja. Zaslužnim članovima podijeljene su zahvalnice, a Omerki Matejčić uručen je i prigodan dar za dugogodišnji rad u Udruzi. (M. Gl.)

Čestitke precjedniku i novoizabranim članovima. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

BARCODE

Citat: 421  u Listopad 23, 2010, 22:57:38
Slike su antologijske jer na obje poštovani Dragec nema svoj zaštitni znak- šiltericu! Vidi se stara škola! Mlađe generacije, učite od majstora.
I vidi se samo jedna ruka po slici, druga ručica je bila zauzeta pa su zato  osobe  nasmijane?
Nego na slici busa 579 vidi se Hrvatska zastavica na lijevoj strani- to imate otprije ili je to netko kopirao od nas ili  nešto treće?
To je autobus sa kojim se prošle godine obilazila Lika na Dan Nezavisnosti pa su kolege posjetile spomen područja i zapalili svjeće za poginule branitelje i suborce koji su bili zajedno sa njima na ratištu zato je vozač istaknuo tu zastavicu.
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

421

Citat: Glasnogovornica  u Listopad 24, 2010, 09:06:09
Evo, da Dragec opet ne kaže kako ništa ne komentiram, prva fotka je odlična! S ponosom sam je pokazala široj i užoj obitelji.... Fešta je bila ok, ali ja sam se bro pokupila zbog drugih obaveza, nadam se da ću nekom drugom prilikom moći ostati duže. Drugu fotku stvarno ne želim komentirati, zapovjednika ionako gledam svaki dan, još ovako mi je too much!!!
Mi u ZETu ne bismo imali ništa protiv ovakve GLASNEgovornice! Naročito nakon  ne/komentara  o ZETu s RTL ili Nove unazad nekoliko mjeseci.
Jedino što treba ostati do kraja na bojnom polju i poginuti junački za boje Troleja skupa s ekipom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln