AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

Osoblje

Jedna slika od prošlog mjeseca, MAN bez tablica:
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Lion's Driver

#1471
Taj Manaş je vec dugo bez tablica...ima mozda i godinu dana....vec se pomalo drača vata naprid...mozda i zmija ima u njemu...  ;D otvoren je i propada... Aresi ga pokopali  >:(

Ovo je slikano 24.3.2016 a MAN je i tada bio tamo...i prije vec..s.duze vrime

Lion's Driver

Prid garažom se ofarba jaedan Lions Classic U... To je vjerojatno ex Panturist osta... isti Prometov  yahoo

Lion's Driver

#1473
Odavno u ovoj firmi nije bilo konfuzija al opet pocelo....  umnik2

Od kud Neoplan Skyliner na liniji Autopoduzeća i to na đačkoj za Šumet  >hammer<

EDIT:
Autobus je prinova  8-8

MAN 422

Citat: Lion's Driver  u Rujan 07, 2016, 17:47:40
Odavno u ovoj firmi nije bilo konfuzija al opet pocelo....  umnik2

Od kud Neoplan Skyliner na liniji Autopoduzeća i to na đačkoj za Šumet  >hammer<

EDIT:
Autobus je prinova  8-8

Autobus je od Apz a i Ah pa je valjda i logicno da vozi u Im.
Zbog guzve ide katni

Lion's Driver

Aha...znaci guzva... Glavina-Lug-Šumet... 50 km dnevno ide katni...ili su opet spojili Prolozac i Podstranje koji su lani isli s Dolica Dragom a sad stvaraju guzvu....
A volio bi i vidit kako se provlaci kroz Metere...kaze mi rodijak u par cenata  thumbs

netko

Jel ima tko kakvih saznanja da li je možda prodan nekom privatniku IM-496-AO ili 497-AO (nisam siguran) jer stoji non stop parkiran u jednom selu blizu Trogira tj. mislim da vozi đake ili jednostavno AP Imotski vrši prijevoz đaka.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tony515

Citat: netko  u Listopad 30, 2016, 20:34:52
Jel ima tko kakvih saznanja da li je možda prodan nekom privatniku IM-496-AO ili 497-AO (nisam siguran) jer stoji non stop parkiran u jednom selu blizu Trogira tj. mislim da vozi đake ili jednostavno AP Imotski vrši prijevoz đaka.
Vozi djecu, on i 375 Ao ja mislin

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Citat: tony515  u Listopad 30, 2016, 20:47:49
Vozi djecu, on i 375 Ao ja mislin

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Šta su poceli vozat djecu i oko Trogira ...Promet i mali privatnici vjerojatno vec kipe (ili sam krivo shvatio) rofl

Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

AnteIM

Obje setre na izvoznim pločicama, zna li se novi vlasnik!?

tony515

😕😕😕

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


Lion's Driver


Dreamwalker

Ne razumijem čemu plakanje za ovim Setrama? To su busevi stari 12 - 13 godina i pitaj Boga kojom kilometražom. S obzirom da im je AP Imotski prvi vlasnik, može se reći da su stvarno svašta prošle. Vjerujem da godine nikakvog održavanja dolaze na naplatu pa se vjerojatno prodaju dok se za njih još nešto i može dobiti (EURO III norma) i to prije većih ulaganja. Realno, AP Imotski kad se malo pogleda po godištima, ima sasvim dobar vozni park, a ovakvom prodajom se taj prosjek godina još smanjuje - što je vrlo pohvalno, pogotovo ako znamo u kakvom je stanju bio prijevoz u Imotskom prije 5 godina.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Lion's Driver

Ma da...bas me zanima koji ce Crobus pric 3 mil. km...ili ova dva Higera Scanie...S obzirom na ostale (koji su bili za vrijeme rasula) bar se na njih pazilo koliko toliko...Aj da kupi Setru 5 ili novi Cityliner pa neka ih goni...ovako mi ih zao