Autobusi u izbornoj kampanji

Autor STIB, Svibanj 07, 2009, 20:27:57

STIB

Čini mi se da smo na starom forumu imali ovakvu temu, ali nije preseljena pa ju ponovno otvaram.
Ovaj je slikan još prošli vikend:



a ovaj danas - još se ne zna "čiji" će biti:


Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

421

Ako bude po boji i ( LON )DONIRAJTE,tad je SDP?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

manoplan

I u današnjem Jutarnjem listu je SDP-ov (Bandićev) plačeni oglas sa ZET-ovim autobusima u pozadini i popratnim tekstom u stilu: ''djela, a ne riječi''... 330 komada autobusa...
Ispada da je čo'ek kupio buseve novcem iz vlastitog džepa  ???

EuroTrakker

Ako sam dobro vidio Slavijatrans iznajmio malog BMC Marini Lovrić za predizbornu kampanju
Pozdrav iz 53nje

zoki.man.fan

autopromet sisak ima obljepljene 0345u, 0345g i su313 sa naljepnicama Dinko Pintarić i Ivanka Roksandič.....u prošloj kampanji HDZ je iznajmio Tourisma pa su ih novinari proganjali kako se voze u turističkom busu a nema se para za ljude pa su ove godine uzeli ova dva  busa za reklamu a 0345u je njihov "službeni" bus....a auto dan je auto dan bio conecto ili tourismo ;)

tomo

Po Osijeku se vozika neki stari mini neoplan (neznam koji je to model) sa hdz-ovim transparentima (pohvale vlasniku jer mi se bus doima iznimno očuvan za svoje godine) te još jedan neoplan kojeg sam vidio samo izdaleka u prolazu, rekao bih da je city, a sudeći po bojama rekao bih da je od socijalnih partijanera....

Krpan

Citat: tomo  u Svibanj 09, 2009, 23:28:02
Po Osijeku se vozika neki stari mini neoplan (neznam koji je to model) sa hdz-ovim transparentima (pohvale vlasniku jer mi se bus doima iznimno očuvan za svoje godine) te još jedan neoplan kojeg sam vidio samo izdaleka u prolazu, rekao bih da je city, a sudeći po bojama rekao bih da je od socijalnih partijanera....

Taj mini neoplan je panturistov Neoplan Sportliner N 208 (OS-709-FR), a još su ofarbali u reklamu i Transliner (OS-695-BZ). Također onaj HDZ-ovac je imao obojan neki Eurobus AV120 sivkasto plave boje.

svicar



Taj mini neoplan je panturistov Neoplan Sportliner N 208 (OS-709-FR), a još su ofarbali u reklamu i Transliner (OS-695-BZ). Također onaj HDZ-ovac je imao obojan neki Eurobus AV120 sivkasto plave boje.
[/quote]

AKo je taj Transliner vjerovatno Glavaševa stranka HDSSB , vrtio se i po Baranji, bus ima 1,75 miliona km.,bez da nesto veliko radjeno,navodno  odnedavno samo nove turbine i  dizne, nedavno je karoserija generalno obnovljena i sada je kao novi,posluzice vjerovatno do 2 miliona

zoki.man.fan

kad su "profesionalni majstori" na zglobnom conectu autoprometa sisak skinuli te naljepnice ostali su tragovi...ljepilo je toliko uhvatilo da se negdje neda skinuti a negdje sa sobom skida boju





manoplan


maky

Citat: manoplan  u Prosinac 07, 2009, 20:57:07
Autobusi i njihovi vlasnici kao sredstvo pripetavanja među predsjedničkim kandidatima  ;D

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ipak-nisu-zuzuli-primorac-po-hrvatskoj-u-autobusu-imocanina-tihomira-lelasa/463957.aspx
Sutra će ovaj Tourismo bit u Splitu, vozit će tu cijelu elitu u hotel Lav...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tlimfocit

danas je taj Tourismo bia parkiran na onome zemljanom parkingu kraj suda u Splitu....ali nisan ima fotoaparat a mobitel mi u defektu većem....

buSHunter795


tomekk

Evo friške slike iz Marofa:





uz to, tu je bio i sprinter VD toursa iz Zagreba kojeg nisam odmah slikao, a kasnije ga je vozač preparkirao na ovo prometno mjesto pa sam poludio zbog toga  >:( >:( i zato mi je na kraju slika loše ispala...dobro da se svi nisu parkirali u restoran u kojem je bio Bandić...koji užas

http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/Slika0125.jpg

Vidošević dolazi u 20:00 kad bude već mrak, al mislim da on u svojoj kampanji ne koristi autobuse :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

manoplan

Još malo o Primorčevom Tourismu koji je danas bio parkiran na pješačkom prijelazu u Splitu. Ajte vi parkirajte tako ako ste face  ;D

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/82829/Default.aspx