IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

smogovci.bbb2

Gukni golube što piše u ugovoru :)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

leonardo123


jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

smogovci.bbb2

Koliko vidim APP je skinuo okrugle naljepnice 85 kmh. APD nije kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

leonardo123

Bio je jučer jedan na 140.


marin

Na 2-3 već ne radi štop desni otraga. Jučer gbr. 51 autobus je katastrofa, čista tvornička greška (valjda), visi sav u lijevo, kad ga dižeš, diže se samo desna strana lijeva ostane na podu, štosa na svim grabama baš na tvrdo lupi, dok sam se vozio u gbr. 54 taj je perfektan sve je ispravno normalno. Ovo je pisano u knjigu i ako se ne sredi bojim se da će se autobus vrlo brzo rasklimat, tj već i škripi i puca nešto u podu. I gledao sam po 5 drugih Le-ova i svi imaju par tipkala više nego ovaj, ovaj nema na drugim vratima niti jedno, a drugi imaju. Valjda su se ljudi žalili pa su ih stavili dodatno, ne znam. Osim ovog primjerka, ugodno iznenađen autobusima nema se kaj prigovorit, vidjert će se vremenom. I da, sic vozački ide totalno pre malo u nazad, slabo ima mjesta, ogromna zamjerka... propust proizvođača, nebi mu uzeo autobus samo radi toga, nek se izvoli napravit kak spada.

marin

Update, u međuvremenu na 2 ili 3 LE-a pala stakla s vozačevih vrata na pod i razbila se. Na ovima koji ih još imaju zbilja labavo izgleda i krhko kao da je samo s dvije strane pričvršćeno i to slabo (odozdola i lijevo). Vozačka vrata su dosta teška i već na gbr. 47 vise i teže se otvaraju i zatvaraju. Kvake na 2 autobusa otpala, skroz su plastične i također krhke i ne stoje baš tim vratima od 100 kila. Jako dobar sistem je, bar meni, na Urbanima gdje magnet drži vrata, i to jaki magnet. Kad stisneš tipkicu prekine se strujni krug i magnet otpusti samo povučeš vrata. A za stakla kod vozača na LE-ovima, kaj se mene tiče ni ne trebaju, jedino zbog vozača, al ne znam kako bi ih to i zaštitilo od vandala tako krhko.

tramvajac 92

Možda je zato danas ostao 47 na Črnomercu u kvaru... Btw. nismo ga još imali, pa ga evo tu s Ambasadorom 10-243.

smogovci.bbb2

Upit. Primjetio sam danas na 407 da mu prozori vibriraju. Onako, malo. To je normalno ili možemo očekivati lom stakla kao na solo CITARO-ima buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Volzhanin

Na 407 je već mijenjano jedno staklo zbog pucanja...

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Nakon skoro 2 mjeseca u prometu, ostaju nam za pohvatati 49,50,52,414,416,418  ;D

Volzhanin

Pojedini primjerci su više nekretnine...u oba pogona...

dominik,

Ne znam samo zašto me to ne čudi.

tramvajac 92

Navodno da neki još nemaju Atron ugrađen. Pa je to izgovor da ih se ne daje van, iako to nije ni loše. Ako bus nema sve što treba imati za normalan promet, nek ni ne ide van. Kad bi bar tako bilo sa svima, pa makar ne izašlo jedan dan 75% vozila.