Knežević prijevoz – fotografije

Autor Tomek, Kolovoz 06, 2008, 22:08:06

Paško

U Splitu razni modeli
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth


licanin_100%

7777DM

gorgoroth


sniff


licanin_100%

#305
19:20
7777DM

tomo

N948 Frankfurt - Split
22:05h Augbsurg


23:10h Munchen


06:35h Rijeka

licanin_100%

Plitvice • Zagreb
7777DM

tomo

#308
Citao sam malo diskusije oko Samoborčeka itd.... Ne može se mjeriti ta usluga, a niti cijena.... Cijena Flixa, recimo npr. Zagreb - Solin - Split, neovisno ostalo 30 slobodnih mjesta, 3h prije kupovine karte može kostati 99,99€..... ja sam moju kartu uzeo mjesec dana prije i kostala je 32,99˘€.... tj. kostala bi da sam je i platio....znam da ce sad pogani jezici reci hvalim ga, ali on tek nema veze sa mojom kartom.... karta je poklon, a isplatila se :D
No hajmo na bitnije, Knežević - polazak iz Frankfurta, nešto najljepše dolazi sto se moze vidit a to je 531DT , 0499 (slike imate gore).....autobus je zmaj, plovi.... ali sjedista za 17h putovanja su ocajna - klasicna flix sivo zelena.....ali naspavao sam se lijepo.... 36 putnika, za svakog po dva mjesta, uzivancija
Vozaci iznimno pristupacni , ljubazni, osim kolege koji je ušao na NP Gospić....on je cijelo vrijeme vožnje pričao protiv drugih radnih kolega i samo nesto sr*o o drugim radnim kolegama....nije lijepo, ali njegovo je misljenje....ne mogu da ne čujem, sjedim iznad njega...

Opet N948 ali sada idemo nazad iz Splita za Frankfurt i nema 531 nego S 515HD.... Malo na prvu i ja zgrozen zbog trenutne  situacije, a onda zbrojim 2+1







Razmak izmedju sjedista bi morao biti veci, ali kako su stvarno udobna sjedista može se preziviti.....
U Šibeniku je naravno Stjepan dosao minutu prije pa iako smo tamo pravili 25min pauzu dobri smo sa dolaskom u Zadar u 18:55h.... i ni tamo nema priše iako čeka 10-12h putnika.... sve je već organizirala jedna dama, ime joj ne znam, ali je jako ljubazna, pristupačna, plava.... imali smo i putnika na štakama, ona mu je pomogla i njegovoj zeni ubaciti stvari do sjedista, tada je svakome podijelila papire za AT i DE granicu, ono sto se nekad moralo ispunjavati , pripremljeno na eng jeziku tj. sprintano kao eto ispunite ak vas budu tražili da ne gubite ni vi ni mi vrijeme na granici....Smireno i najbolje objasnila i najgorima u busu....i onda ustaje vozac, hajmo ljudi maske, slikat ce nas neko odi, ima oni koji slikaju za novine pa forume.....znaci znamo se.... >hammer< >hammer<

tomo

I samo cu jos pitati strucnjake, ali prave strucnjake koliko potrosi 431DT ,  a koliko 515HD?

licanin_100%

#310
0599¹ na redovnom linijskom
7777DM

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Marko NS

Stvarno su flixova sedista za duze linije od 2 sata bas losa i ne znam sto nisu uzeta makar Setra Coyage Plus Sedista kao u u 515 HD  kad se vozi na tako dugoj liniji.
Nisam strucnjak ali znam licno da Setra 431 DT EURO 5 natovarena puna sa prikolicom na liniji prebaci i 32 l na 100 km .dok Setra 515 HD na turizmu ako nije preopterecena oko 20 l na 100km. :)

gorgoroth


Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421