Autotrolejeva web stranica (www.autotrolej.hr)

Autor Shole, Siječanj 10, 2010, 18:10:39

Bocko

Stara tema ali da pitam.
Bilo je govora da će novi web biti kada dođe City card ali od toga ništa?

mivano

Došlo je do malog redizajna web stranice. Izbornika je više i drugačiji su.
http://www.autotrolej.hr/default.asp

Boki651

Nije trebalo ni to, ako se ne može kvalitetnije napraviti pposao. Stranica treba potpuni redizajn jer je totalno zastarjela.

Filemona

Ovo je korak naprijed i korak nazad. Izgleda svježije, ali i ima i jako loših grešaka. Npr mogli su barem odabrati istu boju za ovaj novi izbornik i zaglavlje, umjesto da boja prelazi iz žute u narančastu u žutu i opet u narančastu (gornji lijevi rub). Neki od "bulleta" tj. grafičkih oznaka iz popisa izbornika sugeriraju da će se otvoriti padajući popis podizbornika, iako to nije tako (oznaka "v"), dok ostale sugeriraju da je to krajnji podizbornik, iako nije. Vidim da su samo stavili da se ponavljaju kao uzorak (">", "*", "v").
Stranica treba temeljiti redizajn kako bi bila reprezentativna. Dobar početak bila bi vektorska verzija loga, tako da ne bude zrnat.

ChRiStIaN

Može to puno bolje, pa kvragu u 2015. smo! Tehnologija i web dizajn su otišli naprijed a stranica izgleda amaterski.
@ Autobusi Hrvatska @

Čelični

#170
Evo i nove trase linije 7A na Autotrolejevoj web stranici na shemi linija.

mivano


Boki651


mivano

Citat: Boki651  u Veljača 07, 2017, 23:57:01
Program me upozorava da je anketa malware.
Meni sve radi kako treba. Možda ti je pogrešno podešen antivirus.

tramvajac 92

I meni, na pitanje što ne valja sam ih uputio na podforum, ako ih zanima.

Boki651

Citat: mivano  u Veljača 08, 2017, 19:06:49
Meni sve radi kako treba. Možda ti je pogrešno podešen antivirus.

Antivirusni je OK, problem je Malwarebytes program koji detektira neku čudnu stranicu i ne dozvoljava pristup.

Korisnik linije 34

https://www.autotrolej.hr/novosti-i-obavijesti/privremene-trase-linija-vrijeme-utrke-homo-si-tec/
Ne znam točno dan kada su ukinuli liniju 28, međutim sigurno je prošlo barem godinu i pol dana od njenog ukinuća, a danas je nakratko uskrsnula u obavijesti :)

Boki651

Završili proljetni praznici, ali nigdje obavijesti ni na faceu ni na stranici da se vozni red vratio na staro. Kad se uđe u vozni red, PDF-i su zamijenjeni s aktualnim, ali netko tko ne ide za time bez obavijesti nema pojma da se išta mijenjalo.