Dalmatinac bus, Omiš [ST]

Autor maky, Siječanj 12, 2008, 01:14:36

conecto

Ovaj podatak na zadnjem kraju o "nula posto štetnih plinova" je u najmanju ruku bezobrazno lažan. Bio bi istinit jedino kada bi to bio električni bus, a i kod njih je riječ samo o lokalnoj nultoj emisiji jer se negdje drugdje proizvedena električna energija dobija na razne načine s različitim ekološkim učinkom.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Metro

Evo i od mene ST-9226-P na pauzi.

smogovci.bbb2

#407
Jedno pitanje, vidim li dobro (ili griješim) na bočni i stražni display nalijepljene su naljepnice sa nazivom linije ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Metro

Tako je, iz daljine se ne primjeti nego tek kad bus dođe blizu. mislim čak da je i prednji displej naljepnica unutra.

DWProski

Naljepnica je i naprijed, predetaljna su slova (slovo Š je najočiglednije).

U Beču su im iščupali razvodne kutije od displeja, pa čak i kad se priključi konzola na konektor, displeji neće raditi.

tramvajac 92

Imali su oni foru da display svijetli u potpunosti, a da je ispred njega nekakva ploča ili nešto, pa je izgledalo kao display  ;D

Paško

#411
Spominjali smo nedavno kako dugo nismo vidjeli zglobnog Neoplana u Splitu. Od prošlog tjedna viđam ga svaki dan, kao i troosovinsku Setru i ovu plavo-bijelu Setru. Vidio sam i starog Craftera te jednom dva Sprintera na liniji jedan za drugim, a sve zato što je 3-4 MAN-a izvan stroja zbog sudara u garaži. Ne znam detalje, ali izgleda da jednom nije podignuta ručna i onda je "naredao" ostalih nekoliko.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


Paško

Ažurirao sam popis voznog parka. Svih sedam MAN-ova je 2010. godište i svi su povučeni iz prometa u Beču na prijelazu iz kolovoza u rujan 2018. godine. Kako su neki stajali godinu i pol dana, nije ni čudno da ih često hvata crkitis - evo jutros opet:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat:

Izgleda da se ova sprema na izvoz. Tablice su joj definitivno izvozne, RH-583-AL? Sliku šalje AnteRegio.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Ide u Srbiju.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

MAN, Setra
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mainz

06.08.2020.
ST-7508-P




23.07.2020.
ST-7519-P





23.07.2020.
ST-8622-F



30.07.2020.
ST-9220-P



06.08.2020.
ST-9221-P



23.07.2020.
ST-9223-P



23.07.2020.
ST-9224-P






30.07.2020.
ST-9224-P




tramvajac 92

Zanimljive stvari oni dovode, od 319NF i Lion's Citya LPG u full gradskoj izvedbi do Centrolinera G u skroz prigradskom izdanju (vrata su na van?) Di oni takve varijante samo nađu...

lussin

Mislim da jesu na van, vidi se kako ne dihtuju