Auto promet Sisak – fotografije

Autor tamlover, Studeni 24, 2007, 15:41:13

gorgoroth

Vrata Jadrana

gorgoroth


tramvajac 92

Crossway iz Siska.

Cvebo

 hi Fotoizvještaj iz Siska, pretežito oko kolodvora zbog učestalosti, te pokoja slučajna iz ostalih dijelova grada početkom ljeta 2022. 8)




Cvebo

.


Cvebo

.

Cvebo

.

Cvebo

Presjedanje s gradskog Crosswaya 323-JZ na međugradski Evadys 550-IJ.  perfeto
kava Prošli tjedan je gradski prijevoz pojačan s nekoliko novih buseva, ovu turu zovem JZ-ovi. umnik2
Mišljenja sam da je vozni park doveden na zavidnu razinu i kakvoću s najstarijim gradskim autobusima iz 2016.  perfeto yahoo Najstariji u cijelokupnom voznom parku su Tourismosi iz 2006. Ipak, vidjeti sve te plave sjajne Ivecose koje zovem HD-ovi, HJ-ovi, IJ-evi i sada JZ-ovi je malo suhoparno i dosadno. Jedina razlika je veliki, mali, gradski, međugradski i po rundama tablica.

Cvebo

.

Cvebo

.

Cvebo

.

Cvebo

 perfeto Još jedna ovogodišnja prinova. Isprva sam mislio da se radi od nekom od remontiranih 591 ili 592-DV Tourismosa s kraja 2006., pogotovo mi se smučilo kad sam vidio boju buljo (ne bi bilo prvi puta da se nakon obnove bus ofarba ružnijom shemom nego je prije imao) glavauzidumnik2 Međutim, radi se o polovnom busu koji je došao kao pojačanje, točnije još je jedan takav kojeg nisam vidio na cesti, već u garaži Autoprometa. Olakšanje je nastupilo i kada sam vidio dobro mi poznata dva tamnoplava Tourisma.   yahoo

Paško

Citat: Cvebo  u Lipanj 20, 2022, 10:43:43
Najstariji u cijelokupnom voznom parku su Tourismosi iz 2006.

Zapravo je najstariji bijeli Daily, on je 2005. godište. A zna li se koji su točno autobusi otišli u rashod u zamjenu za ove nove? Budući da ih ne vidim dovoljno, možda je Sisak dobio nekakav "popust" u tu svrhu, posebno kad se uzme u obzir potres i sve povezano.

Lijepe fotke, po običaju ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Cvebo

#373
 hi U pravu si, danas sam naletio na bijelog Dailyja, nosi tablice SK 230-IT (vjerojatno bivši SK 952-DK). Nisam slikao sprijeda jer je preblizu ruševnom kolodvoru, a i dalje tu i tamo zatrese. glavauzid
umnik2 Glede novih; ovih sam dana na godišnjem, pa ću si dati u zadatak što više ih pofotkati. Jutros su na gradskim linijama bili Evadysi, ali već par dana se daju vidjeti i ''JZ-ovi'', koliko sam zamijetio idu od 320 do 327... Još nisu u sistemu CekAuto aplikacije, pa ne mogu potvrditi točnost.
Na njima je podno vozačeva prozora bijela naljepnica sufinanciranja EU, pa bi tom logikom bilo staro za novo. ???
???  nnee Rashodovati se nema što, možda koji kombi tipa Dailyja, ali i njih nema... Crosswayi iz 2016. su prenovi, Tourismosi iz 2006. su mislim i dalje registrirani i voze. Budem češće pratio što vozi iz prve runde Crosswaya i ima li rashoda na Zagrebačkoj (iako mislim da je sve čisto). Dva Conecta još od cca 2017. stoje neregistrirana, ali i dalje u komadu.  ;D

Cvebo

.