Otokar

Autor doBUS, Ožujak 16, 2010, 23:24:00

doBUS

Otokar,turski proizvodjac mini buseva veoma malo zastupnjen na nasim prostorima,konkretno model Vectio koji posjeduje 35 sjedista
Vectio po meni najbolja opcija sto se tice minibuseva barem sto se tice izgleda,koliko mogu da vidim po slikama i unutrasnjost je solidno uradjena.Sta vi kazete,kako se vama cini,zna li neko cijenu
http://www.otokar.com.tr/en/products/product_detail.aspx?urun=77

The_Dubster

jel tačno da su sad otoyol i otokar jedna te ista firma?

trucker

Citat: doBUS  u Ožujak 16, 2010, 23:24:00
Otokar,turski proizvodjac mini buseva veoma malo zastupnjen na nasim prostorima,konkretno model Vectio koji posjeduje 35 sjedista
Vectio po meni najbolja opcija sto se tice minibuseva barem sto se tice izgleda,koliko mogu da vidim po slikama i unutrasnjost je solidno uradjena.Sta vi kazete,kako se vama cini,zna li neko cijenu
http://www.otokar.com.tr/en/products/product_detail.aspx?urun=77

NAVIGO 185SH





Mjenjač 6 brzina,max brzina 100km/h ali pritom vrti na 2100 okretaja...potrošnja 17 litara(prazan naravno)Elektronika u k...

Cijena: 81000€

Moj dojam=0 bodova

STEFI- GRAF

Koji motor koliko KS imaš li sliku kako izgleda izvana?

trucker

Iskreno,mislio sam poslikati i onu brošuru što je išla u njemu,bili su tu svi podaci ali je sve bilo nekako na brzinu i bilo je nevrijeme pa nisam stigao... a izdala me baterija od fotoaparata tako da sam uspio napraviti samo jednu fotku(onu ljepšu).Ona druga di se vidi vozačevo mjesto je slikana mobitelom a pošto nisu baš kvalitetne,nisam ih htio više praviti.Uostalom biće toga još,ali velim,po meni nimalo dobar bus.Motor mi je nekako trom,čak mislim da nije ni turbaš,mrtav je nekako ispod 1500 okretaja,komande krute,pedale visoko od poda kao u zastave 624,trebaš podići koljeno do volana da bi zgazio kočnicu.Mene se nije dojmio nimalo,ali kad bude druga tura,poslikat ću temeljito!I da,ima čak i ona vrata za invalide na sredini,samo to ne radi  ;D

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

STEFI- GRAF

Bolje uzet i Otokara nego neku kinesku škovacu 8-8

Ivanek

Otokar Navigo T test vozilo danas u Odri


AH Bus

Auto Hrvatska Prodajno servisni centri d.o.o uvoznik je najvećeg turskog proizvođača midi i mini autobusa Otokar.

Auto Hrvatska PSC kroz svoju razgranatu mrežu prodajno-servisnih centara za gospodarska vozila na 9 lokacija u Hrvatskoj u mogućnosti je ponuditi kvalitetnu postprodajnu podršku.

Otokar NAVIGO T



AH Bus


AH Bus

ROLLSHOW 2016

OTOKAR Kent C
Gradski niskopodni 12-metarski autobus
Motor: Cummins 204 kW / 277 KS, Euro 6
Mjenjač: automatski mjenjač VOITH
Mjesta za sjedenje: 29+1+mjesto za osobe s invaliditetom
Mjesta za stajanje: 59             

AH Bus

OTOKAR na IAA Hannover 2016

Album 1

AH Bus

OTOKAR na IAA Hannover 2016

Album 2

Bari

Otokar Territo U na probi u Sloveniji
KREPAT MA NE MOLAT !

akzg22

#14
Slike su sa Zagreb Auto Show 2018. Otokar Navigo LF (koncept). Ima i slika unutrašnjosti.