Slike autobusa 2020.

Autor Intouro, Siječanj 04, 2020, 12:53:40

tramvajac 92

Nego, kakve su linije po Šolti? Jel to za pravi gradski bus ili je LE bolje rješenje?

Intouro

Definitivno Le verzija, a i Iveco je bio doli par dana.

Josip-Split

Nije solta za automatika,pogotovo ove u ECO modu di pribaciva brzine bez veze
Iveco je vracen jer su zaboravili na neki pregled ili nesto slicno,a nije se ni svidia vozacima tamo
Najbolje sta je bilo na solti su manovi kao sto je 244

troosovinac

#153
Citat: Josip-Split  u Prosinac 17, 2020, 00:18:51
Nije solta za automatika,pogotovo ove u ECO modu di pribaciva brzine bez veze
Iveco je vracen jer su zaboravili na neki pregled ili nesto slicno,a nije se ni svidia vozacima tamo
Najbolje sta je bilo na solti su manovi kao sto je 244
za Šoltu bi 663 bia stvoren.Koja je to pila bila  glavauzid
bela lađa

RV

Koliko sam ja cua drag je #002 soferima, valjda je i zato jos uvik doli a 12. je misec ;D

Intouro

Toliko drag da je teško negdi nać gumu i oprat ga malo...

netko

Šta se još nalazi na Šolti uz #002 i kao rezerva možda još?

Koliko vozača vozi po smjenama na Šolti s obzirom na malen VR koji se radi prema trajektu/katamaranu?

Ima li ljeti potrebe za bunkerima tj. ima li puno gostiju sa kuferima?

Ako su nekad vozili #234 i #235, a sada dva solo busa znači li to da se povećala koncetracija putnika na otoku? Ili samo usluga, a trošak veći....

Kako izgleda prolozak kroz S. Selo i D. Selo?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

RV

#157
#002 i Proxys #234 ili #235 su sad doli, nisam siguran. Znam da je #281 ka i uvik parkiran na razno raznim mistima za rezervu, sad iza DVD-a.

Ha slušaj, ovo lito nije bilo potribe za to sa kuferima, jer ka i svugdi, gosti su dolazili većinom osobnim automobilima, a veći solo bus svejedno pošalju jer stignu i sezonci.

Nisu dva sola, solo nije poslat baš na liniju službeno za Donje Selo i Maslinicu ne pamtim od kad, ja mislim od nabave Proxysa (neka me neko ispravi ako nisam u pravu). Tako da, #214 koji je bia dole do nekidan je samo vozija dicu u školu i iz škole.

Šestero je vozača domaćih sa Šolte, kad je neko na bolovanju ili g.o. neko dođe iz Splita vozit. Rasporede ne znam.

netko

Moglo bi i pod Razno otić. ;) ;D

Dobro, ja sam računao 5 vozača. 2 za dvije smjene na jednoj i drugoj liniji i 5. radi slobodne dane i stoji u pričuvi. Ali nisam znao za školu. To možda radi 6. vozač.

Neznam kako radi škola na otoku. Vjerovatno 1. smjena. Polazak ujutro i popodne i za niže razrede možda još polazak oko 11,11:30h. Kako izgleda ruta tog školskog?
Znaš na šta mislim. Bus se mora spustit do Rogača pa natrag i skrenut prvo lijevo pa nazad do Maslinice ili desno pa onda do Stomorske. I još Nečujam. Bus bi trebao cijeli otok obići. (Ako ima svugdi djece).

Da ne pitam puno, na koji način se riješi smještaj, hrana i ostalo vozaču koji dođe iz ST na Šoltu.

Iako su #122 i #123 morali prolaziti kroz Sela po Google Mapsu meni stvarno tamo izgleda jako usko. Kud i kako bolje, možda i zbog malo putnika da vozi #234.

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

XDonald

022, 052, 232, 218, 270, 008, 262, 307:

XDonald

028, 015, 026, 006, 251, 027, 024, 018:

Metro

Evo par zadnjih fotki iz 2020; #295, #001, #026

Intouro