Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

lerotai

Citat:Isuzu na liniji Sarajevo-Munchen

nebi se volio voziti na toj relaciji u njemu
no sikiriki

lav

#1
Tog dana Man Lions Coach je išao za Dortmund a Isuzu odma iza njega na tabli piše Sarajevo-Munchen.I Man i isuzu bili su puni do poslednjeg mjesta

busfan

Mislim stvarno ako su bili puni >:( Ajde kad radi 2 putnika posalje mali bus

erobuss

Ludi ponedjeljak - Nova akcija Centrotrans-Eurolines

Od 14.01. - 14.03.2008. godine svaka kupljena karta za putovanje ponedjeljkom bit će jeftinija za 50% na relaciji BiH - Njemačka i Njemačka - BiH. Popust na povratnu kartu vrijedi samo za povratak ponedjeljkom, prilikom kupovine povratne karte putnik je dužan navesti točan datum povratka.

busfan


aaaaa

Centrotrans jeste najveća prevoznička firma u BiH, zaista imaju jako puno vozila ali i jako puno "krševa". Tek odnedavno su počeli uvoditi praksu slanja po jednog mlađeg vozača na duže linije sa iskusnijim kolegama. Što se tiče voznog parka mislim da će Centrotrans dugo vremena žaliti za Neoplanima koje polako prebacuju na međugradske linije a njihova mjesta na Europskim cestama zauzimaju turski MAN ovi koji  nemaju ni blizu ni udobnost ni komociju ni funkcionalnost kao Neoplani. Prostor između sjedišta je "skučen" tako da visok čovjek i ne osjeća se baš najugodnije vozeći se u MAN u. Sjedišta su pololučnog oblika totalno nefleskibilna i neprilagodljiva leđima.
Imaju 2 troosovinca sa 67 sjedišta koji su takođe prošle godine bili u Grčkoj tj jedan od njih. Uz troosovinca bila su i dva doobledeckera koji su izgleda "dali sve od sebe" jer su non stop imali određenih problema.
Onaj VIP 303 "salonac" je unutra "apoteka" sređen , udobna sjedišta velik prostor između sjedišta EPS mjenjač sa 6 brzina klima, ma ekstra vozilo

mansg313

Jeste li sigurni da imaju samo jednog novog starliner jer onaj prvi ima plavu crtu na boku a onaj drugi mi se cini da ima crvenu

CroHerc

Citat: mansg313  u Listopad 01, 2008, 13:09:15
Jeste li sigurni da imaju samo jednog novog starliner jer onaj prvi ima plavu crtu na boku a onaj drugi mi se cini da ima crvenu


koliko ja vidim to je jedan isti sa jedne strane centrotrana a sa druge eurolines.

to sam viđo na jos nekim njihovim autobusima ;)

AiN_forever

Iako je na tabli pisalo vanlinijski prevoz saznao sam da je isao iz Sarajeva za Neum..


aaaaa

#9
ovaj autobus je star preko 25 godina vjerovali ili ne. Unutrašnjost mu nije ni blizu spoljašnnjeg izgleda. U prilično lošem stanju je i vjerovali iili ne ovaj bus često radi liniju Kiseljak - Visoko  ;D ;D ;D Šta je on radio u Neumu i ko je bio toliko pametan da ovo uputi u Neum  pojma nemam.

erobuss

Centrotrans je uveo telefonske brojeve za međunarodne linije:

Sarajevo – Dortmund: +372 59 764 191; +372 59 764 192
Sarajevo – Beč/Wien: +372 59 764198; +372 59 764 199
Sarajevo – Rotterdam: +372 59 764 195
Sarajevo – Frankfurt: +372 59 764 196
Sarajevo – Berlin: +372 59 764 193
Sarajevo – Paris: +372 59 764 194

Cijena poziva je 0,83 KM ili 0,42 €

Čini mi se da je +372 pozivni broj za Estoniju, pa ne kontam kako je ovo napravljeno. Jel ovo neka Euromreža ili???


svicar


elvis

po zadnjim informacijama koje imamo Fahim Sejari je vecinski vlasnik...ispravi nas ako grijesimo ;)

svicar

Tip iz Svabije,placeno certifikatima,ako ja taj,,,inace firma stoji solidno,za vani imaju uredne buseve,srecem ih na granicama

elvis

taj covjek je porijeklom Sirijac,a zivi u Njemackoj,generalni je zastupnik za MAN,Neoplan,Isuzu u BiH,te Krone prikljucna vozila,kao i neke putnicke automobile,nisam siguran koje...
u posljednje vrijeme uzimaju samo nove buseve,osim prigradskih,jer voze po losim putevima,ali i ti su uglavnom mladja godista

i jos nesto,izgleda da su preuredili jedan stari bus (MAN ili MB prigradski,sa okruglim farovima) koji vozi sezonsku liniju Sarajevo-Bjelasnica,ima neke slike na sebi kao i oni spratni