Beograd - gradski prijevoz - GSP i dr.

Autor BGS1, Lipanj 06, 2008, 02:43:27

Tomek

Trolejbusni vozni park je isto obnovljen


Ikače

Ove nove izgledaju prilično dobro

Autobusi u kojima se može darovati krv


I sad malo za nogometne zaljubljenike, stadion Partizana i stadion Crvene zvezde koji se nalaze autom dvije minute udaljeni


Kraj stadiona Crvene zvezde se nalazi vila koja je nekad bila u vlasništvu zločinca Arkana, danas ostala u nasljedstvu njegove udovice Cece

I nešto novo i prekrasno, novi most koji se gradi preko Save sa jednim od najvećih lukova u Europi, izgleda sjajno i biti će novi simbol grada


I dok Beograd generalno izgleda kao Zagreb prije 5-10 godina, aerodrom im je svjetski te se zagrebački stvarno ni po čemu ne može uspoređivati svojom zastarjelošću. U sklopu aerodroma je i muzej koji jedini u tom kompleksu izgleda dosta neuređeno, ali zato čuva neke fenomenalne primjerke aviona iz bivše Jugoslavije, a mene se najviše dojmila ova Caravella

Žao mi je i šta nisu neki 707,727 ili DC-10 sačuvali, to bi isto bilo fora vidjeti.

NP-549

Imaju li još starih Ikarusa 115 i 160 ?

Suboticanin

GSP Beograd je imao i još ima IK-111,IK-161 i IK-166.IK-160-ke su već davno rashodovane,a IK-115-ke nisu imali puno,već IK-110B


Александар

Još slika 7. decembar





Александар

Ikarbus IK-218N iz 2006. unutrašnjost



Александар

Trolejbusi  :D Omiljeni  8-8








Александар

Katice  :D :D :D ... sa konjićima  :P

Udvojena



Александар

Jedan snimak udvojenih :)

Александар


Александар


Александар

#71












Tomek

Evo par mojih iz Beograda
Cobra

Ikarbusi


Vozio sam se u MAN-u Sl283 gbr 786. Bus je u ok stanju, iako se vidi da se štedi na održavanju, ali činjenica je i da su u vozilima GSP-a Beograd strašne gužve, očito zbog nedovoljnog broja vozila ili loše organizacije linija. Mi smo bili nakrcani ko sardine, a u Beogradu je teren stvarno zahrtjevan sa jakim usponima tako da se bus stvarno morao namučiti da se popne na neka brda. BTW iza nas je išao još jedan poluprazan koji nas je stigao, a kad smo došli do zadnje stanice došla su 4 za redom..

Александар

Iz toga se vidi da nije problem sa brojem vozila ili organizacijom, već saobraćajnim kolapsima koje trpi Beograd. Autobusi ostaju zaglavljeni u špicevima, a onda nailaze kao svatovi. Taktika je, kada čekaš bus jako dugo, ne ulaziti u prvi, jer iza njega odmah dolaze još par sa iste linije.

Elem, evo večerašnje reportaže:








Nadam se da vam se dopadaju slike :)