Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

brzi

Citat: Alex  u Travanj 12, 2008, 18:30:03
Volvo AV120L
http://i235.photobucket.com/albums/ee82/alex-vz/Polet.jpg[/img]

nešto što mi odavno upada u oči,a još nisam saznao...ovi AV120L iste su boje kao i Prometov AV120L,samo što je ovaj u Splitu još oslikan na St...
što bi moglo značiti da su ga kupili od Poleta?

boro

  Firma ATI iz Pule več duže vrijeme koristi buseve od Poleta. Danas u Puli sam vidio dve Bove, jednu bijelu i jednu ja mislim neke zlatne boje.

boro

  Ako se ne varam Polet je bio prije nekoliko godina kupio 10 novih buseva: 1 Intouro, dva MB Turismo i sedam MB Conecta.

mate

Citat:Firma ATI iz Pule več duže vrijeme koristi buseve od Poleta. Danas u Puli sam vidio dve Bove, jednu bijelu i jednu ja mislim neke zlatne boje.

Jel koja od te dvije Bove bila mozda ofarbana naprijed narancasto,a straznji dio bijelo?Pitam jer je takva vozila sinoc na liniji Vinkovci - Pula...

boro

   Neznam , jer to bijelu sam skužio sa zadnje srtane,ali na prednjoj i na stražnjoj strani pored imena Polet stoji i dosta velika naljepnica "Ati".

stipe15

Jučer sam vidio katnog neoplana u prolazu sa novom maskom ili je to drugi bus(možda spaceliner).Nisam siguran jer je proletio.

mate

Zlatna BOVA (VK-292-BV)...vozila je 2 razreda brodske gimnazije Matija Mesic na maturalac u Spanjolsku...prema rijecima ljudi koji su isli s tim busom...sasvim su bili zadovoljni s njim... ;)
a moram vidjeti da li netko ima sliku te BOVE s puta...pa ako ju dobijem budem ju stavio

maky

Ma onaj Skyliner je preuređen, ali tako loše da mi se povraća od njega. Izgleda ko ružno pače sa onom maskom a`la Starliner...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Ovih dana očekuj da ću obnoviti prvi post ove teme sa aktivnim voznim parkom kao što sam prošli tjedan napravio za većinu ostalih hr. prijevoznika. Samo se malo strpi ;)

Tomek

Uredio sam vozni park Poleta. Fale nam neka vozila poput ovog TAM-a na jednoj od tvojih nedavnih slika.
Inače Polet ima 3 Setre S319NF koje su sve došle zajedno, samo si vjerojatno mislio da je to jedna te ista.
Dopisao sam i 3 Isuzua koje imaju.
Dosta buseva je i rashodovano na listi voznog parka.
Za sve dopune slobodno javi  ;)

maky

Jutros sam s Poletovom Futurom išao od Trogira do Splita i nikad više!   :P

Autobus je jako dobar čist, uredan,  doduše, završna obrada bi mogla biti i bolja, ali neću previše zamjerat. Vozači su OK, ali cijena?!  :-X
Trogir - Split = 19 kn, a sa Larusom 12 kn (sa čijim sam Citylinerom  bio vrlo zadovoljan). Sve je to lijepo, ali 19 kn je previše. Da imaju Starlinera pa bi čovjek i platio, al za Bovu dat toliko (a priznajem da DAF-ov motor baš lijepo prede i prijao mi je)...  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo

VK-283-BV u Osijeku u 16:25h sa svojom još uvijek "smiješnom" tablom Otok-Osijek

Tlimfocit

Citat: maky  u Svibanj 30, 2009, 09:06:42
Jutros sam s Poletovom Futurom išao od Trogira do Splita i nikad više!   :P

Autobus je jako dobar čist, uredan,  doduše, završna obrada bi mogla biti i bolja, ali neću previše zamjerat. Vozači su OK, ali cijena?!  :-X
Trogir - Split = 19 kn, a sa Larusom 12 kn (sa čijim sam Citylinerom  bio vrlo zadovoljan). Sve je to lijepo, ali 19 kn je previše. Da imaju Starlinera pa bi čovjek i platio, al za Bovu dat toliko (a priznajem da DAF-ov motor baš lijepo prede i prijao mi je)...  :-\

OFFTOpIC al sa Samoborčekom je 22 kune.....:P

tomo

#13
16.6. sam putovao sa Bovom VK-287-BV za Split na liniji Vinkovci-Makarska, jutros se vratio sa Manom.... i u polasku svih 50-tak mjesta popunjeno, u povratku oko 55 osoba u busu.... ima slika, ali moram pronaći usb za fotić (negdje sam ga zametnuo)  ???  Na dan 17.6. u 5:00h u Zadru navedena Bova je bilježila prijeđenih 809.105km... u toku sezone Polet ima svakodnevno liniju za Pulu koja polazi u  19:00h, te također svakodnevnu liniju za Zadar s polaskom u 06:00h...

tomo

znam da je offtopic, ali me zanima koje su godište, ako netko zna, ove Bove u Poletu??? zanima me to zbog sjedišta, jer istražujući po netu zamjetio sam da Bove od 2003/04 pa nadalje imaju sjedala slična kao u Man Lion's Top Coachu II. generacije (kao Lenhardove Bove), a ove Bove VK-284-, 285, 286 i 287 - BV imaju drugačija i moram priznati znatno neudobnija sjedala (djeluju mi starije) nego li npr. VK-280 i 295 - BV