Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

MAN464

Mislim da je Mali King Long od Čupića bio je parkiran u solinu gdje im budu Euroliner i Man LC  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

sniff

Čupićev King-Longić ima zagrebačke registracije s nastavkom -EZ, ne FG. Ovog je Mate ulovio na probnoj vožnji u APP-u, a evo i jednog screenshota kad je bio u Croatia Busu. Prodaje se na MB Autu (prodavao), zajedno s BMC Probusom i velikim Čupićevim Kinezom.

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Paško

#587
Ova dva stara Citara jutros je slikao prijatelj kad su i stigli. Konjsko kraj autoceste. Ne znam čiji su niti ostaju li u Hrvatskoj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Nije za Promet Split jer su prestari za prolazak na natječaju. Možda Dalmatinac, ali mislim da će ići za Crnu Goru ili Albaniju pa su tu samo na pauzi.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Kolega garažer

Ova dva Citara su još uvijek na istom mjestu.
PROMET Split

Tomek

U Kninu jučer fotkao ovu Setru S208H koja očito već dulje vrijeme nije aktivna, zna li netko čija je bila?

shef

Ovaj nekad Bim Bus (Jakov), još u upotebljivom stanju, pojavio se na ulazu u Crikvenicu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

netko

Citat: amfan  u Prosinac 13, 2017, 18:37:38
Ova dva stara Citara jutros je slikao prijatelj kad su i stigli. Konjsko kraj autoceste. Ne znam čiji su niti ostaju li u Hrvatskoj.
Jedan od ova dva Citara pomaknut je na zemljanji parking pred nadvožnjak preko Jadra u Solinu. Znači cca. 8 mjeseci i još ništa od njih. Barem od jednog.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

akzg22

Opel Vivaro (ZG 3019-GU) je slikan na parkiralištu Hotela I u Zagrebu.

mate


akzg22

ST 452-59, slikan u Sukošanu.

MAN truck bus

Danas u Autobusi d.o.o. danas Crossway > namjenjen za Tutela HR.  ???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

akzg22

#597
DU 720-HE i DU 690-FL, slikani u sklopu Hotela I u Zagrebu.

driverzg27

ima neko informaciju cija je ovo desno stara setra pored D-I ?
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

gorgoroth