Nabavke autobusa 2017. – danas

Autor man323, Studeni 28, 2017, 09:21:38

netko

Citat: NP-549  u Lipanj 30, 2021, 07:02:06
A koji su uopće ti koji su navodno pod leasingom, a u planu za rashod ?
Niti jedan.
Zadnje novo kupljeno je 6 Lions Citya 2013. Nek je to na 8 godina, taman ove godine ističe leasing.

Posli toga Citari iz Beča, pa EU busevi.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Nitko


tramvajac 92

U svakom slučaju, ode ISUZU!  8-8 To je uvijek dobra vijest.

Paško

Upravo je objavljen Zapisnik s otvaranja ponuda. Da podsjetim, tražene grupe bile su:

Citat: Paško  u Lipanj 23, 2021, 17:35:36
Nabavljaju se vozila u 6 kategorija (grupa):
Grupa 1 – Zglobni gradski niskopodni autobusi, 10 kom, procijenjena vrijednost 28.120.000,00 kn bez PDV-a
Grupa 2 – Solo gradski niskopodni autobusi, 8 kom, procijenjena vrijednost 16.112.000,00 kn bez PDV-a
Grupa 3 – Solo gradski poluniskopodni autobusi (LE), 8 kom, procijenjena vrijednost 15.200.000,00 kn bez PDV-a
Grupa 4 – Solo prigradski standardni visokopodni autobusi, 8 kom, procijenjena vrijednost 14.288.000,00 kn bez PDV-a
Grupa 5 – Midi gradsko/prigradski poluniskopodni autobusi (LE), 7 kom, procijenjena vrijednost 8.458.800,00 kn bez PDV-a
Grupa 6 – Midi prigradski autobusi, 6 kom, procijenjena vrijednost 4.970.400,00 kn bez PDV-a

a ponude su za navedene grupe dostavili:

Grupa 1: Autobus d.o.o., Auto Hrvatska prodajno servisni centri d.o.o., Jolly Autoline d.o.o.
Grupa 2: isto
Grupa 3: isto
Grupa 4: Auto Hrvatska i Jolly
Grupa 5: Auto Hrvatska
Grupa 6: Autobus

To znači da je za grupe 5 i 6 plijen već podijeljen, dakle dolaze Otokari (5) i vjerojatno Feniksbusevi (6). Nadao sam se da će doći ponude i nekih drugih, pogotovo Solarisa, koji je prošli put zglobne izgubio na papirologiji nevezanoj za same autobuse. Ovaj put svi ostali očito su odlučili da im nema koristi od pokušaja micanja velikih igrača.

Ostaju, dakle, borbe za grupe 1-4. U četvrtoj će zbog cijene lako moguće ispasti Jolly i ostaje nam, možda, Lion's Intercity. Zanimljivo je da nam onda, sigurno, ne dolazi nova tura Iveca Crossway. U 1-3 bit će svega, a vjerojatno i barem jednog odustajanja nekog od AH/Autobus u jednoj od sekcija. Što bude, bit će.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

#994
Dakle, idemo redom:

Grupa 1 - zglobni gradski niskopodni autobusi
Mercedes-Benz 27.660.200,00 HRK
Iveco 27.816.000,00 HRK
MAN  28.044.000,00 HRK

Grupa 2 - solo gradski niskopodni autobusi
MAN 14.896.000,00 HRK
Iveco 15.139.200,00 HRK
Mercedes-Benz 15.990.400,00 HRK

Grupa 3 - solo poluniskopodni gradski autobusi

Iveco - 11.460.800,00 HRK
MAN - 12.099.200,00 HRK
Mercedes-Benz - 15.808.000,00 HRK

Grupa 4 - solo visokopodni autobusi
Mercedes-Benz - 13.990.080,00 HRK

Grupa 5 - midi gradsko/prigradski poluniskopodni autobusi (LE)
AutoHrvatska (vjerojatno Otokar?) -  9.469.600,00 HRK

Grupa 6 - midi prigradski autobusi
Autobus d.o.o (Feniksbus?) - 5.645.280,00 HRK

KOMENTAR:
Opet je u kao i 2019. cijena kontigenta MAN-ovih zglobnih vozila mrvicu veća nego cijena Mercedesa. Nekako mi se čini da će se opet ponoviti 2019. i 2020.-a godina po pitanju nekakve kvazi podjele posla. Iako naravno cijena ne igra 100 % ulogu, bit će definitivno zanimljivo što će se desiti pri odluci o odabiru. Moje neke prognoze za prve tri grupe jesu sljedeće:
1. Mercedes Citaro
2. MAN Lion's City (12C, novi model)
3. Iveco Crossway

Strpljivo čekajmo da prođe sukladno dokumentaciji definirani rok od 90 dana.

ispravak netočnog broja

Nitko

#995
Realno stanje stvari je tako. Al uistinu nebi volia da dobijemo iste buseve, istina bit ce lakse za servisirat itd, al opet volia bi neke promjene. Npr, da za 1.grupu dodu MAN ovi, a za 2.i 3.grupu da dode mercedes.


I jel se zna kakva trebaju biti autobusi.
Koliko osovina?
Koliko vrata?
Koje godiste?
Itd

citiranje

Paško

#996
Sve ovo dostupno je svima na eojn.nn.hr. Registriraš se za pola minute i imaš pristup. Za sve autobuse navedene su tehničke specifikacije i svi moraju biti 2021. godište ili mlađi. Za grupe 1-3 natječaj je više-manje isti kao i ranije, dakle zglobni s trima vratima, solo i LE s dvama. Ostale tri grupe također dvoja vrata.

I da, izgleda da rekapitulacija na kraju dokumenta ima grešku i ponuda AH za grupu 4 ne postoji, već je Jollyjeva jedina. Je li iza nje stoji Intouro ili nešto treće nisam siguran, ali izgleda da nam dolaze prigradski Mercedesi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Jolly je također zastupnik i za Setru, a Setra je jača po pitanju prigradskih buseva od Mercedesa. Je li moguće da tu igraju ulogu i 415 UL, ili su dosta skuplje u odnosu na ostale buseve pa ih ne razmatraju?

lussin

Ne znam može li proć S 415 UL ako je uvjet 2021. godište i mlađi. Mercedes ima Intouro za tu namjenu

netko

Reklo bi se "Na Balkanu ništa novo"  ;D, osim što se desilo Ivecu pa nije dao ponudu za r.b. 4 i ponovno dostavio Crosswaya.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

MAN464

Mislim da tu ima dosta toga nepotrebnog, npr. tko je odredio da se na 30-ak buseva stave novi volani? Svaki košta po cca. 400-500 eura e sad to puta 30 dobije se dobra cifra, a kad god prođem pokraj garaže unutra buseva uvijek ima viška i to ovi iz zadnjih donacija.

Nego pošto je uvijek kod nas naopako, jeli oni išta rade da osposobe ljude za prijem novih autobusa, mehaničare i vozače, da li ih šalju na "instrukcije" kod servisera ili? Po zgradi servisa ne čini mi se da nešto pretjerano ulažu u sve to.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

Samo ne znam je li taj Intouro uopće već u ponudi ili je to još stari. Od novog sam uspio pronaći slike svega dva primjerka, i to testna.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

A jel bi nam sad tribali doć novi modeli Citya ili?

Paško

Da, stari je bio u ponudi do 1.6.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!