Gradovi,sela,pejzaži...

Autor sniff, Srpanj 05, 2016, 15:42:46

sniff

Naslov teme sve govori hi   
Za početak Varaždin

Nalc

Znači odem na balkon i okinem sliku ravno



i lijevo



i to je to? Cool.... Nego, desno je drveće, gospodarski objekt u ruševnom stanju od susjeda i još malo drveća a iza mene je zid jelte, pa nema tih slika....

Tipkam dok vozim.....


sniff

Trogir i okolica

shef

Osobno ne vidim nikakvog smisla ovakvoj temi, ali dobro... Ali budite ljubazni i ne trpajte nam na server to nego koristite vanjski upload. A bude li tu loših fotografija (mutne, ukoso, u sunce i sl...) neću se libiti brisati bez milosti. Interesantno kako se nema volje slikati autobuse ali se ima volje slikati pejzaže i onda to stavljati na autobusni forum.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sniff

#4
Da nije baš sve tehnika,jel' ;D   U chatu je tema,a tu ima svačega,pa zašto ne... ;)
Btw-od mene sutra nešto slika buseva najvjerojatnije

Nalc

Onda niš od mene više. Nema šanse da opet otvaram račune na servisima za slike....

Tipkam dok vozim.....


Shole

Slažem se sa Shefom 100%.   Nema previše volje za slikat autobuse, ali ima za slikat stabla, cvijeće i dvorce,  a vidim da i kadriranje slike ide sasvim solidno.  Šteta što znanje i volja nisu usmjereni na pravu tematiku foruma. 

Dakle,   stavljajte što hoćete  (btw,  neće vam se računati u broj postova, čisto da znate ako netko još pati za tim),  slike moraju OBAVEZNO biti na vanjskom uploaderu inače brišem momentalno  (ovog našeg netko i plaća, samo da znate).  Budu li se ponavljali često uploadi preko foruma, zaključavamo ili brišemo temu.  Znači,  na vama je.  Pij il šetaj, nije ti ovo čekaonica

Nalc

Ja sam svoj post napisao u sarkastičnom smislu.... Al Sniff dost dobro slika buseve. Ja baš i ne više, jer službeni mobitel ima sranje kameru, svog ne nosim okolo, a kad ne radim imam 15 kila živahne žive vage koja volo trčkarati pa nemrem još i buseve ganjat....

Tipkam dok vozim.....


lussin

Sjever otoka Cresa te u pozadini Istra, 15.7.2016.

sniff


sniff

Zaostrog,Dubrovnik,Neretva,Podgora,Vrbovska...









sniff


podgora

Bravo sniff reci mi s kojeg broda si slika Podgoru

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

sniff


sniff