Skibus Kronplatz

Autor 5AR, Siječanj 18, 2011, 22:33:50

5AR



Integrirani prometni sustav Južnog Tirola koji vrši par privatnika, sve je dvojezično, pa čak noviji autobusi imaju unutarnji displej sa dva reda koji se upali kad se stisne zvono dok stariji imaju dva displeja, jedan na njemačkom a drugi na Talijanskom jeziku.



Taferner, Seiwald

Man Lion`s City

Sa troja vrata




i sa četvora






unutrašnjost






kamera u prikolici




autobus stiže minut prije polaska


ali majstor nije vidio da autobus ima i prikolicu i eto veselja. U dva minuta je rješeno ko je kriv a ko prav i autobus je nastavio vožnju.


Neoplan N401?








Setra S215SL







Setra S315NF













Setra S315UL







Setra S 317 UL







Setra S 415 NF















Lanci spremni




Setra S 417 UL



MB Citaro



Od ostalih privatnika vozio je Pustertal samo liniju 25/26 koja je malo više udaljena

Neoplan N116H



Setra S415UL


busfan

Lijepe slike ;) Da te pitam, kako si zadovoljan sa voznjom u 415NF? Ja sam se vozio u vise njih od dvije razlicite firme u Njemackoj, ovi jedni su dosta dobri, ali ovaj drugi sa cini mi se siromasnijom opremom, je toliko tresao da mi je doslo da izadjem iz autobusa  >:( Cudno za autobus 2009god,  i to jos Setru :-\

5AR

Lupa po rupama, ipak je to nikopodni autobus ali ne trese, dosta zadovoljan šta se tiče autobusa.

Tomek

Ako je bazirana na Citaru, a je, onda ništa čudno, raspad ovjesa će biti prije ili kasnije, samo ovisi o kvaliteti cesti. Nažalost...

busfan

Citat: Tomek  u Siječanj 23, 2011, 19:58:49
Ako je bazirana na Citaru, a je, onda ništa čudno, raspad ovjesa će biti prije ili kasnije, samo ovisi o kvaliteti cesti. Nažalost...

Mogu ti reci da ovu u Regensburgu prevoznika RBO(mislim da je u vlasnistvu Njemackih zeljeznica) imaju dosta i Citara zglobnih, sto stariji, sto noviji modela i mogu ti reci da su dosta solidni sto se tice lupanja, samo sam primjetio da jedan stariji prokisnjava kroz ventilaciju .
Inace vozio sam se u ovim 415NF, i sve su bile solidne, isto RBO
http://www.regensburger-busse.de/RBO/RBO570.htm
Ali zato je ova manjeg prevoznika Happacher katastrofa, lupa, trese, da je voze na BH putevima mislim da bi se raspala
http://www.regensburger-busse.de/Happacher/e289.htm
Imaju i slike unutrasnjosti i vidi se da je neka siromasnija oprema sa vise plastike....
Izvinite za off, izbrisite ili prebacite

Bari

Pero je to dobro napunio, ovo je moj skroman doprinos od prošlog tjedna

Olang








KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Ista lokacija kao i prošle godine








KREPAT MA NE MOLAT !