Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

elez

#265 nema sidalo između prvih i drugih vrata di bi tribalo bit duplo. Sliku neman jer je bio pun bus
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

andro95

Citat: Lion's Driver  u Veljača 14, 2018, 14:07:17
di je Prometovcima kasa? ili "po naški" vadi novčanik svaki put
Citarima C2 je kasa mala ladica koja se izvuče iz vozačevih vrata, bar je tako u ovim zadarskim.

XDonald

1. #307
2. #266

LukaST

U g.b 311 osvanuli natpisi izmedu harmonike i trečih vrata ! >hammer< >hammer< >hammer<
Neman sliku jer je bus bia pun.

Paško

Citat: XDonald  u Prosinac 18, 2017, 23:39:35
#281 - ispod prozora napukla plastika, sa rukohvata otpada boja i hrđaju, a tek im je 4 ipo godine . . .

Evo i slika iz #280. Identični problemi. Odmah pri dolasku se vidjelo da je kvaliteta na niskom nivou. Još uvijek ne znam gdje su točno napravljeni, a pričalo se da su iz Srbije. Inače, oni jesu donekle brzi, ali to se ne može iskoristiti s lošom nadgradnjom koja se potpuno rastrese na našim lošim cestama. Naravno, i udobnost je zato nula. Tu brzinu poništi količina vremena koja se gubi se pri stajanju na stanici i čekanju da se vrata otvore. Prva vrata znaju i zablokirat zbog dodatne stepenice koja se ne podigne na vrijeme pa vrata udare u nju. Onda sve opet ispočetka. Zadnjih par mjeseci isti vozač vozi 5A i gotovo uvijek uzme jednog od ovih Dailyja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN Lion s City

Citat: amfan  u Ožujak 03, 2018, 01:56:37
Evo i slika iz #280. Identični problemi. Odmah pri dolasku se vidjelo da je kvaliteta na niskom nivou. Još uvijek ne znam gdje su točno napravljeni, a pričalo se da su iz Srbije. Inače, oni jesu donekle brzi, ali to se ne može iskoristiti s lošom nadgradnjom koja se potpuno rastrese na našim lošim cestama. Naravno, i udobnost je zato nula. Tu brzinu poništi količina vremena koja se gubi se pri stajanju na stanici i čekanju da se vrata otvore. Prva vrata znaju i zablokirat zbog dodatne stepenice koja se ne podigne na vrijeme pa vrata udare u nju. Onda sve opet ispočetka. Zadnjih par mjeseci isti vozač vozi 5A i gotovo uvijek uzme jednog od ovih Dailyja.

Nažalost, putnici se s pravom žale na takva vozila i vozila jesu kaotična.  >:(
Vozači preziru tog kombija u tom vidu posla ali oni ne mogu uvijek birat. Tu je nažalost ili kombi ili nema polaska.  ::| kava
Ponekad se vozim s linijom 5A i vozač mi se čini jako dobar i kulturan i ne želi da putnici koji stalno s njim putuju ostanu bez polaska pa se zato i žrvtuje jer uzmimo u obzir i to da su vozači plaćeni vozili oni ili ne, a ta nam činjenica sve govori.
U kakvim uvjetima rade vozači kad vidimo Sanose, do nema dugo i avtomontaže možemo im samo reći: SVAKA ČAST.  thumbs

josipgrgin

Ajde jos malo pa ce doc novi busevi a stari poc u mirovinu pa ce vozaci malo odanit

XDonald

#622
Citat: MAN Lion s City  u Ožujak 03, 2018, 15:50:39
Ponekad se vozim s linijom 5A i vozač mi se čini jako dobar i kulturan i ne želi da putnici koji stalno s njim putuju ostanu bez polaska pa se zato i žrvtuje jer uzmimo u obzir i to da su vozači plaćeni vozili oni ili ne, a ta nam činjenica sve govori.
Da, i meni je taj sofer bas dobar. Stvarno je fin i pristojan.

Citat: josipgrgin  u Ožujak 03, 2018, 21:57:30
Ajde jos malo pa ce doc novi busevi a stari poc u mirovinu pa ce vozaci malo odanit
Najvise su odahnili vozaci od buseva iz 2003. koji su zaduzili Citare i Classice G (jer su klimatizirani) prilikom napustanja tih buseva od strane njihovih posada koje su uzele C2.
Da sad ne idemo u off topic, to spada pod drugu temu, ovdje se radi o unutrasnjosti autobusa, pa evo 2 slike iz #191:

josipgrgin

A sta je ovo? Gamad sve ogulila
Katastrofa

Lion's Driver

sad kad nemaju stoka šta gulit i kad stoka nema gdje grafite ostavljat sad kao šta se vidi načimaju naslone da se slome... prija umrit nego doživit da budemo civilizacija  glavauzid

251robi

#318 na liniji 17 prokisnjava na dva mjesta i pocupano pet sjedala uspio sam slikat samo dva

251robi

Z

251robi


Dana

Citat: 251robi  u Ožujak 06, 2018, 18:52:01
A nezaostaje ni dr.saric

Dr. Šarić je ocito alergičan na buseve Promet Splita jer je njegov potpis u velikoj većini istih.

XDonald

Citat: 251robi  u Ožujak 06, 2018, 18:43:17
#318 na liniji 17 prokisnjava na dva mjesta i pocupano pet sjedala uspio sam slikat samo dva

I u #313 fali zadnje sjedište (slika), a i #194 malo vlaži kod krovnog prozora nasuprot 3.vrata.