U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

sibencan

#30
Citat: Manas  u Lipanj 17, 2014, 14:46:31
Evo uradio sam prvu verziju Krkaprometa..Ne znam samo ovaj Font nije 100% isti kao na pravom busu,slican je. Ako znate kako se pravi zove recite prije nego sto zavrsim repainte..ove zastavice cu uklonit naknadno

Fali slika Krke
1997 - 2017

TAM

#31
Mene kod tog MANa od Perotinus najviše privlači zuvk motora isto kao kod zglobnog MAZa.  8)
Autobus je po svemu viđenome do sada vrhunski napravljen kao što je napravio i O307.
Dani ponosa i slave!
    

Manas


TAM

Dani ponosa i slave!
    

sibencan

#34
Citat: Manas  u Lipanj 22, 2014, 19:34:43
Na sta tacno mislis
Svaki Bus Krke ima sliku od ovih slapova na prozoru (ovaj je imao na drugom prozoru)


EDIT: TAM je bio brži
1997 - 2017

Teutonic

Slažem se s tobom Manas,bus me jako podsjeća na MB O307,vjerojatno zbog istog tvorca.
Slika Krke ne mora bit na prozoru,nego može biti i kao naljepnica na TAM-ovima:

Slikao TAM

Manas

Probo sam radit preko prozora al imam problem..bude crno sta god stavim

TAM

Citat: Manas  u Lipanj 22, 2014, 20:46:54
Probo sam radit preko prozora al imam problem..bude crno sta god stavim
Je li ti u opcijama označeno Reflection jer meni je isto bilo crno na SD200 i SD202 jer mi nije bilo označeno Reflection.
Dani ponosa i slave!
    

TAM

Prava je šteta što ovaj model nikada neće biti dovršen, a njega sam najviše očekivao.  :(
Izvor:facebook/Omnibussimulator Projects Studio
Volvo B10L / Steyr SN12




Volvo B10L / Steyr SN18

Dani ponosa i slave!
    

sibencan

Zašto se neće dovršiti? :(
1997 - 2017

TAM

I ja bi volio znati zašto neće biti dovršen.
Dani ponosa i slave!
    

lussin

Ovo nije prvi put da se projekt prekida: Setra S 416 GT-HD/2 (vanjština je bila solidna,bijele boje,dok je unutrašnjost,odnosno vozački prostor izgledao poput kokošinjca), MAN SL222 (veoma dobro,ali napola napravljen,Autotrolej repaint od početka,unutrašnjost nije ni započeta),Setra S 317 UL (vanjština i putnički prostor izvrsno napravljeni,dok je vozački prostor bio nešto lošiji (volan se kretao u nepravilnom krugu,4 tipke na instrument ploči,a prekidači aut. mjenjača postavljeni usred ničega),model se nije pomakao s BETA verzije),te hrpa custom modela,koji su trebali prestavljati španjolske ili južnoameričke gradske modele. Jel itko zna što je s Setrom SG 219 SL koja je puštena kao WIP,a kasnije kao BETA?

Teutonic

Žao mi je autobusa s velikim potencijalom,koji poput ovoga iznad,nisu nikad dovršeni,i onih na koje je autor trošio mnogo vremena da napravi,a da model i dalje izgleda smeće (uz zvuk,texture,i sl.),neki od tih buseva su MB Conecto,MB O405N2 sa 3 vrata,Setra S417,a ima ih i dosta drugih  :(

Manas

#43
Za ovim gore i ne treba toliko zaliti jer ce za koji mjesec izaci G&S NL205 koji je gotov identican tom gore Volvu :) a od mene odma ide ZETov repaint za O405GN2 koji ce biti najprije gotov veceras :)


lussin

Citat: Teutonic  u Lipanj 28, 2014, 21:17:02
...Setra S417...
Setra je također bila solidno napravljena,izuzev kotača iz GTA SA,zvuka motora s MANčeta i apsurdne instrument ploče (isti problem kao s S 317 UL)