Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

ManNLNG

Izgleda da je i gbr.433 bio na remontu! yahoo Prelijep je izvana + nove crne felge sto na zetovim autobusima najbolje pase jer se ne vidi prljavo od kocnica.U app-u ima samo gbr.162 crne felge i najbolje izgleda sa njima pogotovo medu svim ovim prljavim autobusima tijekom godine...Koliko cesto se peru autobusi u pogonima?I tko obavlja remonte? thumbs
EUROBUS AV120

leonardo123

Na 203/2 isto tri busa zamijenjena. Prvo je bio 671, pa 676 pa 432.


Majstor

433 malo uređen iza zadnjih vrata djelomična limarija i bojanje - pristojno izvedeno
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

@ManNLNG
Remonta obavlja ARZ. Sada se ne peru zbog niskih temperatura. Inače se ljeti peru svaku drugu večer.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

Imamo i mi u Zürichu niske temperature, ali i ciste buseve...


MB FAN

Citat: ManNLNG  u Veljača 22, 2018, 20:14:50
Izgleda da je i gbr.433 bio na remontu! yahoo Prelijep je izvana + nove crne felge sto na zetovim autobusima najbolje pase jer se ne vidi prljavo od kocnica.U app-u ima samo gbr.162 crne felge i najbolje izgleda sa njima pogotovo medu svim ovim prljavim autobusima tijekom godine...Koliko cesto se peru autobusi u pogonima?I tko obavlja remonte? thumbs
Autobusi svaki dan prolaze kroz četke, a unutarnje čiščenje nije svaki dan, to ne znam kako ide. Remont se obavlja u ARZ, a sitniji kvarovi kao npr. mijenjanje retrovizora, tapecirung (ako samo treba pokrpat na jednom ili nekoliko sjedala), mjenjanje žaruljica... i to ugl. sve sitni kvarovi i oštečenja, jer što manje ih je u ARZ to bolje, pogotovo sada kad im fali autobusa za izlaz.

MAN truck bus

Ali se sad ne peru dok su niske temperature. Jer bi se smrzli autobusi.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

Gdje se tramvajski remont radi u Gredelju?Fakat bi dobro doslo nekim tramvajima,ima nekih sto katastrofa izgledaju....
EUROBUS AV120

MAN truck bus

Remont ne radi u Gredelj. Za sve tramvaje osim 2200 se radi u TPTu. 2200 su išli prije svakih 6 godina na veliki popravak u Končar, ne znam gdje sada idu, ali mislim isto u Končar.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MB FAN

Citat: MAN truck bus  u Veljača 23, 2018, 07:04:54
Ali se sad ne peru dok su niske temperature. Jer bi se smrzli autobusi.
I sada

MB FAN

#370
Citat: ManNLNG  u Veljača 23, 2018, 09:05:15
Gdje se tramvajski remont radi u Gredelju?Fakat bi dobro doslo nekim tramvajima,ima nekih sto katastrofa izgledaju....
Imaš forum za to

MB FAN ako nemaš postati išta pametno nemoj niti glumiti moderatora. Ima nas dovoljno ovdje da izbrišemo što treba, premjestimo i držimo forum urednim.

Marek

Citat: MAN truck bus  u Veljača 23, 2018, 09:43:45
Remont ne radi u Gredelj. Za sve tramvaje osim 2200 se radi u TPTu. 2200 su išli prije svakih 6 godina na veliki popravak u Končar, ne znam gdje sada idu, ali mislim isto u Končar.

Ne idu više u Končar.
Još da napomenem, u Končar bi sada jedino mogli ići na labudici, pošto je pruga od Borongaja do Heinzelove (Istočnog kolodvora) demontirana.

MAN truck bus

517 registrirana i vraćena u promet. Viđena prije sat vremena na 222 kod Zelene Tržnice. Bila je određeni period stajala u APDu bez registracija.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Ovo se dogodi kad ATRON poludi. 166 je vozio 115, uredno najavljivao stanice i sve, ali je display zablokirao na 109 Dugave  ;D

MB FAN

Činimi se da je prije toga bio ugašen display.