Transturist, Tuzla – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 22:38:58

elvis

transturist mozes li molim te napraviti popis svih 0303 koje imate,uz neki kraci opis(boja i sare)???

transturist

Neoplan Euroliner na stanici u Tuzli.


elvis

#32
danas u Sarajevu ovaj Star..hmm..pardon Euroliner
a onaj bijeli starliner sam vidio na sejarijevom parkingu u Blazuju na izlazu iz Sarajeva

Neo

Citat: elvis  u Prosinac 25, 2008, 17:21:12
a onaj bijeli starliner sam vidio na sejarijevom parkingu u Blazuju na izlazu iz Sarajeva

Elvise to je Sejarijevo predstavnistvo tamo...
je zakon

elvis

znam znam, ustvari to je samo parking gdje budu vozila koja on prodaje,osim neoplana sad je tamo i jedan isuzu stariji cca 2003.god,zatim neka setra prigradska serije 3,te volvo steyr "gradsko-prigradski",tu budu i novi Isuzu,ali oni su u hangaru,ima i nekoliko poluprikolica,te putnickih vozila

mb0404

Sta ce im ova plastika oko svjetala,na prvoj slici je nema a ispod nje ima.Jel su to namjerno stavili il je hauba od necega drugog pa je na Eura upakovali ???

elvis

#36
oni imaju vise eurolinera,3 ili 4,hauba je njegova,valjda pokusavaju upratiti modni trend ;D

Neo

Dodatni dio od starlinera je na poklopcu...
je zakon

erobuss

Možete se vi iščuđavati do besvjesti, ljudi su to stavili i izgleda fora. I na Stalineru nema nikakve koristi od toga, osim što je zanimljivo za vidjeti.

Neo

Erobuss nije istina da nema nikakve koristi na njima su rikvers svietla koja rade, a ako mi ne vjerujes stavit cu sliku od svog starlinera na Elle pa ces vidjeti.
je zakon

Pasa

Citat: mb0404  u Prosinac 25, 2008, 18:46:19
Sta ce im ova plastika oko svjetala,na prvoj slici je nema a ispod nje ima.Jel su to namjerno stavili il je hauba od necega drugog pa je na Eura upakovali ???

Gledao sam to uživo iz bliza i ne sviđa mi se način na koji je stavljen jer je malo grezo.Vire neke velike glave šafara...A zamisao po meni nije loša.

maky

Citat: erobuss  u Prosinac 26, 2008, 10:47:50
Možete se vi iščuđavati do besvjesti, ljudi su to stavili i izgleda fora. I na Stalineru nema nikakve koristi od toga, osim što je zanimljivo za vidjeti.
Mislim da ipak ima svoju svrhu jer je po zakonu određeno da autobusi moraju imati "mačje oči", a sada kako koji proizvođač to i stilski riješi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

transturist


"Svim kolegama sa foruma i ljubiteljima autobusa čestitam novu godinu ispred firme Transturist Tuzla i u moje licno ime.
Neka Vam 2009-ta bude jos uspjesnija i bolja."


transturist

Evo jos nekoliko fotografija iz posljednjeg dana u ovoj godini.






transturist

Veceras je sa Autobuske stanice u Tuzli krenulo 6 autobusa za Njemacku. Transturist sa 4 Lions Coacha i Touring sa dvije Bove. Prava guzva.