Autobusi sportskih klubova

Autor busi, Siječanj 12, 2009, 15:08:36

fifi

NOGOMETNI SAVEZ BiH



slika izgooglana sa nekog bloga  :)

mb0404


fifi


zoki.man.fan


Kočijaš

Praška Slavija-nije slavna al je bus vrhunski! :-*
travego  :-)

CroHerc

HRVASKI ŠPORTSKI KLUB ZRINJSKI MOSTAR .   

Ovaj mali sanos voza najčešće djecu po lokalnim utakmicama. Evo ga u Međugorju  na 
prijateljskoj.

 

erobuss

Nije ti ovo nikakav Sanos nego Neretva, točan naziv modela ne znam

CroHerc

Naprijed piše sanos , ispod toga zastava  , valjda je to nešto slično ko u paddya rađeno u MO



Tomek

Ako je slikana u Zagrebu, pretpostavljam da je to od hokejaškog kluba Red bull koji je nedavno gostovao kod Medveščaka.

mansg313

Citat: Tomek  u Listopad 06, 2009, 20:32:40
Ako je slikana u Zagrebu, pretpostavljam da je to od hokejaškog kluba Red bull koji je nedavno gostovao kod Medveščaka.
Oba busa su vlasništvo "Red Bull Adria gmbh" ;)

Tomek

Eintracht Frankfurt -- MB Travego(vlasnik je privatni prijevoznih Bohr koji ima koncesiju na vožnju nogometnog kluba)


St!pe

Nije nogometni ali je hrvatski.(p.s. neka moderatori premjeste post kada naprave odgovarajuću temu ;))
http://www.index.hr/sport/clanak/rk-zagreb-kupio-luksuzan-autobus-vrijedan-300-tisuca-eura/454531.aspx
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

conecto

Citat: St!pe  u Listopad 09, 2009, 21:30:25
Nije nogometni ali je hrvatski.(p.s. neka moderatori premjeste post kada naprave odgovarajuću temu ;))
http://www.index.hr/sport/clanak/rk-zagreb-kupio-luksuzan-autobus-vrijedan-300-tisuca-eura/454531.aspx

Očito RK Zagreb postaje u hrvatskom rukometu nešto kao NK Dinamo u nogometu, ali barem ima rezultata i u Europi. Dok će se oni voziti u novom Starlineru rukometni prvoligaš RK Dubrava koristi ZET i njihove školske Lion's Classice, ako idu malo dalje mogu bit sretni i dobiti Lion's Regio s 53 sjedala kojima se ne daju ni nasloni spustiti. Slično je i sa ženskim rukometom, npr. RK Trešnjevka.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...