ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

busfan

Ne znam zadto je bitno da li je dojava? Bitno je da su njima na autobusu nasli nedostatke... Vozaci mozda jesu OK, ali sta ce ljudi, ni sami ne vole sto rade u takvoj firmi, ali vjerovatno moraju  :?

PROFA

Imas pravo to da nije zezanje vozit ljude sa starim neispravnim busevima,.
Ali njima su skidali tablice bez razloga u Austriji,samo zato sto su u zavadi bili sa jednim covijekom.
I to za neki razlog koji nije faktor da se iskljuci bus iz prometa,neznam jesi li vozac ali ja sam se naplacao kazni nenormalni imam par sad kamiona znas ovde policiju da su kao bez DUSE!

busfan

Ako je prije bilo tako, to nije u redu. Ali u ovom konkretnom primeu sa youtube-a, se vidi da su ima nasli par ozbiljnih nedostataka. Sam autobus i nije star, zaista mi nije jasno kako ljudi tako ne cijene svoju imovin, pa i oni Neoplani su im mogli jos da voze solidno, da rade posao ozbiljno i odgovorno. I nije stvar u 1250eur,to i nisu neke pare, vec u ugledu, 22putnika su ostavili na putu, a koliko ce ta 22putnika to prenijeti drugim ljudima da voze sa neispravnim kocnicama

ist

Citat: busfan  u Travanj 04, 2010, 09:25:03
Ne znam zadto je bitno da li je dojava? Bitno je da su njima na autobusu nasli nedostatke... Vozaci mozda jesu OK, ali sta ce ljudi, ni sami ne vole sto rade u takvoj firmi, ali vjerovatno moraju  :?

Bitno je jer zaustavljeni autobus sigurno nije ni najgori, ni najstariji, ni najneispravniji koji vozi po njemačkim cestama...
Inače, scanija koja je "junakinja" priloga je i na Amarovoj fotki. To je ona lijeva koja se slabije vidi

busfan

Citat: ist  u Travanj 04, 2010, 17:49:22
Citat: busfan  u Travanj 04, 2010, 09:25:03
Ne znam zadto je bitno da li je dojava? Bitno je da su njima na autobusu nasli nedostatke... Vozaci mozda jesu OK, ali sta ce ljudi, ni sami ne vole sto rade u takvoj firmi, ali vjerovatno moraju  :?

Bitno je jer zaustavljeni autobus sigurno nije ni najgori, ni najstariji, ni najneispravniji koji vozi po njemačkim cestama...
Inače, scanija koja je "junakinja" priloga je i na Amarovoj fotki. To je ona lijeva koja se slabije vidi

Ma i njih iskljucuju, eno skoro su Lastin Axial iskljucili zbog dotrajalih guma. Imas slike na autobusi.net
Ako ti je autobus ispravan, ne mogu ti nista. Slazem se da nije najgori, ali mogu ti reci da i nema vise(ili je sve manje) starih autobusa koji voze inostranstvo

ist

Slažem se da je sigurnost putnika na prvom mjestu, ali ovdje su očito išli "preko reda". Ove nepravilnosti našli bi na 50 posto buseva koji idu za Njemačku

ist

Ovo je vjerojatno snimljeno oko 11 sati jutros. Inače, s lijeve strane nazire se Kovač bus koji svakog jutra doveze učenike iz Tomislavgrada, a vraća se u 14 sati (prometuje samo radnim danom), dok je u drugom planu Kole tours - održava liniju Livno Banja Luka s polaskom u 14.30 (izmjenjuje se s banjalučkim Autoprijevozom svaki drugi dan)

ist

Nego, koliko vidim, Čečura ozbiljno modernizira firmu! Na ulazu u krug postavio je rampu, valjda se boji da mu netko greškom u garažu ne parkira novi autobus

damir050

Ja mislim da je  to u  vezi Snimka na  youtube , nije u  redu , jer Recimo Autobusi  Bakica koji  su u Raspadajucem  stanju Voze iz Njemacke za Bjeljinu , ja  bi njega  na prvom mijestu izkljucio iz Saobracaja

elvis

Citat: damir050  u Travanj 27, 2010, 19:47:30
Ja mislim da je  to u  vezi Snimka na  youtube , nije u  redu , jer Recimo Autobusi  Bakica koji  su u Raspadajucem  stanju Voze iz Njemacke za Bjeljinu , ja  bi njega  na prvom mijestu izkljucio iz Saobracaja

Izvini ali ovdje se ne mogu sloziti s tobom,po rijecima onih koji su se vozili sa Bakicem ljudi samo imaju rijeci hvale,jest da su mu karte poskupe ali autobusi su u perfektnom stanju,njega bi policija davno iskljucila iz saobracaja da su mu neispravni autobusi,barem u Njemackoj se ne mozes olako provuci nekaznjeno,tome svjedoci i taj snimak Livno-busa,a i svjedoci Bakicevih dobrih autobusa smo svi mi koji gledamo dosta ex Bakic Setri koje su danas u raznim firmama u BiH i voze bez problema,sve odlicno izgledaju

klimama

Mala kompilacija fotografija LivnoBusa koje su do sada objavili razni autori na stranicama ovog foruma, kako u ovoj tako i u drugim temama.

Livnobus, Livno.mp4

The_Dubster


The_Dubster


ist

Od četvrtka, 18. lipnja, počinje prometovati redovita sezonska linija Split-Vukovar, preko Livna. Ne bude li iznenađenja, trebala bi voziti svakodnevno, jedne bi večeri vozio Livno bus, a druge vukovarski Čazmatrans. Polazak iz Splita je u 20 sati

ist

Od siječnja ima tu registraciju. Jutros je opet išao za Split, a popodne je preuzeo putnike iz Švicarske koji idu za Hercegovinu