Ozlem, Novi Pazar

Autor arsenal, Svibanj 01, 2009, 15:38:03

arsenal

Ozlem d.o.o.
Omladinska bb, Novi Pazar
tel.: +381 20 411090



Jedan stari turisticki MAN srbijanskog prevoznika OZLEM iz Novog Pazara na liniji Herceg Novi - Beograd.

arsenal

Njihov MB O 303 u Boki.


arsenal

Jos jedna njihova 303-jka.




arsenal


elvis

Ovaj MAN je na CG tablice,ali pripada ovoj firmi,na zadnjoj sajbi su ispisani isti br.tel. kao i na N.Pazarskim autobusima





Uslikan je danas u Sarajevu

arsenal

Elvise, valsnik obje firme je isti, ali je formalno rijec o dvije razlicite kompanije jer je jedna registrovana u Srbiji a druga u Crnoj Gori. Nesto kao npr. "Globtour" i "Panorama bus"....

elvis

Znam druze,stavio sam tu jer kao i u globtouru sve stavljamo u jednu temu,i BH i HR tablice,nema potrebe da zbog jednog busa otvaramo novu temu ;)

arsenal

Ok, slazem se. Samo imaj na umu da "ekspozitura" "Ozlema" u Podgorici ima najmanje desetak buseva....

elvis

Jel znas sta jos imaju? Ako znas napisi nam da imamo ;)

arsenal

#9
Pa ono sto sam sigurno vidio da ima ekspozitura u CG je ovaj MAN, neoplan cityliner, dva MB O 404, jedan tourismo, dva O 303,  jedan drogmoller comet, a mislim da ih ima jos....

5AR

#10
MB O350SHD




Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Osoblje

#12
Dobili smo ovog troosovinskog MANa.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

gorgoroth


gorgoroth