Hukić Turs, Sarajevo

Autor elvis, Lipanj 04, 2009, 20:35:09

elvis

Hukić Turs d.o.o.
Ul. 6. aprila 28, Sarajevo
tel. +387 33/515-511
www.hukicturs.com


imaju ovog Neoplana,jednog Translinera cca 90.god. zatim MB 0404 cini mi se 97. sa maskama od Tourisma,jednog Otokara,i nekog kombija,mislim da je MB

transturist

Godinama Hukic vozi ekskurzije, cesto ga ljeti vidjam u Neumu ali i po izletistima u BiH.
Sjetih se da sam slikao njegovog Otokara jedanput pa evo slikice.


trucker


aaaaa

Ima jos jedan Neoplan minibus koji je nekoliko puta prerađivan inače ima preko 25 godina sigurno....

elvis

Citat: aaaaa  u Kolovoz 02, 2009, 13:15:17
Ima jos jedan Neoplan minibus koji je nekoliko puta prerađivan inače ima preko 25 godina sigurno....

Taj Neoplan je odavno prodat,novi vlasnik NK Radnik iz Hadzica

aaaaa

Citat: elvis  u Kolovoz 02, 2009, 23:05:36
Citat: aaaaa  u Kolovoz 02, 2009, 13:15:17
Ima jos jedan Neoplan minibus koji je nekoliko puta prerađivan inače ima preko 25 godina sigurno....

Taj Neoplan je odavno prodat,novi vlasnik NK Radnik iz Hadzica

Pa dobro nije baš toliko davno  ;D ;D možda prije par mjeseci...hvala u svakom slučaju to mi je novost koju nisam  znao

elvis

Ima bgm godina dana sigurno,mozda i vise,mozda si ga i poslije vidjao,sav je oblijepljen plavom folijom,slika nogometasa,na taj fazon je uradjena folija,sad je parkiran pored magistrale u Biljesevu,kod nekog mehanicara koji popravlja kamione i autobuse ;)

aaaaa

Citat: elvis  u Kolovoz 03, 2009, 11:49:20
Ima bgm godina dana sigurno,mozda i vise,mozda si ga i poslije vidjao,sav je oblijepljen plavom folijom,slika nogometasa,na taj fazon je uradjena folija,sad je parkiran pored magistrale u Biljesevu,kod nekog mehanicara koji popravlja kamione i autobuse ;)

moguće ...pojma nemam a nisam ga viđao u Bilješevu doduše nisam ni obracao paznju

elvis


The_Dubster

ovakvog istog ima i vildan tours

a ovaj je najčešće vozio djecu iz škola...

elvis

Ima,kupili su ih od preduzeca DUGA doo iz Konjica kad je gazda odlucio zatvoriti firmu,mislim 2005.god.,tad su bili krem boje sa crvenim i narandzastim šarama

The_Dubster

danas sam vidio njihovu 404-cu na vanrednoj liniji, čini se da je vozila neku dženazu, jer je bila smrtovnica naprijed...

kao i uvijek bus je s vana izgledao super :D

HARE TOURS

HUkic je kupio Scaniu 2002 god,relativno fin bus

The_Dubster

Citat: HARE TOURS  u Ožujak 18, 2010, 19:27:37
HUkic je kupio Scaniu 2002 god,relativno fin bus

jel standardnu irizar?

jutros sam vidio otokara, vozio neku dženazu

HARE TOURS

Kupio je bivsu biss tours-ovu scaniu koja je bila u scania sevisu u rakovici