Pino Viaggi, Veljaki [PU]

Autor autobusi.org, Siječanj 16, 2008, 20:53:25

autobusi.org

Pino Viaggi, obrt za prijevoz putnika vl. Miranda i Kristian Roviš
Veljaki, Veljaki 35
tel. 052/867-501
www.pino-viaggi.com





erobuss

Veljača 2007. - Kotor








Tomek

Jučer na autocesti Zagreb - Rijeka vidio tri njihova odlična Starlinera prve generacije -- jedan troosovinac i dva normalna

Slikao samo ovog kojeg sam sreo na odmorištu




navi


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Novi Vinodolski petak ujutro.

ikar

Citat: Novi List
S tugom u srcu javljamo da nas je u
srijedu, 7. listopada u 55. godini
života napustio naš voljeni suprug,
tata i brat

JOSIP - PINO ROVIŠ
(iz Veljaki - Kršan)

Posljednji tužni ispraćaj našeg voljenog
pokojnika bio je u četvrtak, 8.
10. 2009. godine na mjesnom groblju
u Kršanu.

Počivao u miru Božjem.
Tugujući: supruga MIRANDA, sin
KRISTIAN, kćerka MARTINA,
brat MARIO s familijom te ostala tugujuća rodbina

Tomek

Povodom smrti vlasnika ove tvrtke, na riječkom forumu http://vlakovi-ri-hr.4rumer.com/autobusi-f7/pino-viaggi-t1958.htm u temi Pino Viaggi korisnik Jean je stavio sliku početaka ove tvrke i njihove Dubrave slikane u rujnu 1996.


Jean

...i to ne bilo gdje, nego u Monte Carlu!

Berlingo

Neka ostane ovdje zabiljezeno. Mene je jako iznenadilo. Veceras u 21.55 rukometasice Zameta vratile se razocarane iz Pule. Dovezao ih bus koji je vec bio puno puta na forumu a ja sam njega i istog vozaca uhvatio u Novome proslo ljeto. Nije tesko pogoditi. PU 320 HZ.

PROFA

Ja ovu tvrtku prvi put vidim ,ali stvarno ima vozni park odlican!
Onaj starliner je stvarno SMEKERSKI bus pa svako bi se pozelio provozat sa njim i farba je fosforna bas iznenadjenje! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

conecto

Citat: Berlingo  u Prosinac 09, 2009, 23:34:32
Neka ostane ovdje zabiljezeno. Mene je jako iznenadilo. Veceras u 21.55 rukometasice Zameta vratile se razocarane iz Pule. Dovezao ih bus koji je vec bio puno puta na forumu a ja sam njega i istog vozaca uhvatio u Novome proslo ljeto. Nije tesko pogoditi. PU 320 HZ.

Ne razumijem u čemu je kvaka, zašto su razočarane, busom ili rezultatom ??? Zar nešto ne valja s tim Starlinerom?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Bari

Citat: conecto  u Prosinac 10, 2009, 10:40:53
Citat: Berlingo  u Prosinac 09, 2009, 23:34:32
Neka ostane ovdje zabiljezeno. Mene je jako iznenadilo. Veceras u 21.55 rukometasice Zameta vratile se razocarane iz Pule. Dovezao ih bus koji je vec bio puno puta na forumu a ja sam njega i istog vozaca uhvatio u Novome proslo ljeto. Nije tesko pogoditi. PU 320 HZ.

Ne razumijem u čemu je kvaka, zašto su razočarane, busom ili rezultatom ??? Zar nešto ne valja s tim Starlinerom?

Mislim da je nešto drugo u pitanju, naime Zamet je u Puli izgubio od Arene 36-25.
KREPAT MA NE MOLAT !

buSHunter795

Ajmo se vratit na slike...
česta ptica, PU320-HZ

Berlingo

Citat: conecto  u Prosinac 10, 2009, 10:40:53
Citat: Berlingo  u Prosinac 09, 2009, 23:34:32
Neka ostane ovdje zabiljezeno. Mene je jako iznenadilo. Veceras u 21.55 rukometasice Zameta vratile se razocarane iz Pule. Dovezao ih bus koji je vec bio puno puta na forumu a ja sam njega i istog vozaca uhvatio u Novome proslo ljeto. Nije tesko pogoditi. PU 320 HZ.

Ne razumijem u čemu je kvaka, zašto su razočarane, busom ili rezultatom ??? Zar nešto ne valja s tim Starlinerom?
Kolega, Bari je sve objasnio. Ma tko bi bio razocaran tim busom? Oni su u Puli ocekivali pobjedu a zavrsilo je jako lose. Pricao sam s trenerima jucer u 22.00 na stanici kraj kokosinjca.
P.S.I ja bi se volio provozati tim busom.