Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

NP-549

Čudni su putevi Marijanovi



ikar

Još uvijek mi izgleda smiješno u biločemu osim starih SG-ja.

Shole

Mislim da nigdje nije bilo spomenuto da na liniji 36 Lovran-Dobreć-Lovranska Draga 647 prometuje skraćemo do centra Lignja i onda vozač i putnici presjedaju u minibus 101 i idu dalje.

NP-549

Stajalo je da vozi skraćeno do Lignja do daljnjega !

MAKI

 imam jedno pitanjce u vezi s voznim redom linije 32

Naime subotnji i nedjeljni vozni red mi nije jasan.

U polascima ovdi na forumu procitam u subotu da ide u 9:30 a na web stranicama pise da ide u 9:50 
ista stvar sa nedjeljom tu vidim da pise da krece u 10:40  a na web stranicama u 10:25 paa se zbunim

Ali uvjek se poklapa da ide prema voznom redu s web-stranica pa bi molio da se ovaj malo popravi

UNAPRIJED HVALA
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

To je jer nismo prebacivali sa ljetnog na zimski vozni red, btw ako malo bolje pogledaš vikendom je kompletno zastario jer se jako puno izmjenio od nove godine.

Shole

A nama ovo ipak nije radno mjesto, nego hobi, a hobijem se baviš kad stigneš tj. u slobodno vrijeme.  Svejedno hvala na opasci

Ruske

valjda ovo spada tu...idem danas do archie's-a u iku i vidim u centru icica 651 na stanici, nesto se duze zadrzao, krenemo, i na iducem raskrizju, prema poljanama, sofer upali sve zimgavce, stanem, gledam, lik je usao na rikverc u sporednu cestu i okrenuo se prema rijeci i isao natrag...zasto? vidio sam mu na tabli pise lovran, tako da ono, nije mi nis jasno






Shole

Prvo i osnovno, svaka čast kolegi, ima ih valjda 5% u cijelom Autotroleju koji su to sposobni napravit na tom mjestu i još 5% koji bi htjeli ali neznaju, a razlog je vjerovatno da mu je javljeno da ima neki problem na cesti prema Lovranu ili u samom Lovranu.  Ostalih 90% bi ignorirali obavjesti i stajali u koloni narednih sat/dva.

Ruske

vjerojatno U lovranu, jer sam bio do ike, cestra prohodna i bez guzvi...zanima me gdje je onda napravio korekciju, posto se poceo vracati u rijeku sigurno pol sata ranije...mozda u opatiji?

i da, svaka cast, uzivao sam gledati kako kontrira prikolicu i kako mota volan ;D

ikar

Korekcija je ionako obvezna na Slatini u smjeru Rijeke.

Ruske

onda je to bila duuuza korekcija, sole je mogao na sladoled lijepo, bilo je odlicno vrijeme ;D

ikar

Citat: Ruske  u Svibanj 23, 2010, 12:42:56
onda je to bila duuuza korekcija, sole je mogao na sladoled lijepo, bilo je odlicno vrijeme ;D

Džabe kad ti babuskare sjede u busu...  :P

Boki651

Svaka čast vozaču, a što se babuskara tiče, ma istjerat to sve van, ima čovjek pravo na 5 minuta privatnosti.

ikar

Citat: Boki651  u Svibanj 23, 2010, 13:27:06
Svaka čast vozaču, a što se babuskara tiče, ma istjerat to sve van, ima čovjek pravo na 5 minuta privatnosti.

Ima na zadnjoj stanici, ali ne baš usred linije...