Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

netko

Kad smo kod Eurobuseva jedan detalj koji  me baš interesira i kasnije nisam vidio niti jedan turistički takav autobus dok sam se vozia bilo gdje.
Koji je Eurobus imao 2*obrnuto okrenuta sjedišta sa stolom između.
Ima li itko sliku te unutrašnjosti?  :)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Slika s od prije mjesec i po dana, čisto da imamo dokumentiran kraj Eurobuseva
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

I s druge strane
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Zaboravio sam napisati na forumu, a već je neko vrijeme bilo vidljivo po stanju: #247 ipak ide u rashod, dakle kao razlog pišemo da se zapalio u Trogiru 7.1.2020.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

A zna li itko di je #230? Bio je parkiran pored #247 i sad ga više nema, a u garaži ga nisam nigdi vidio. Ispilan već ?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


Kolega garažer

#230 je u garazi, na dizalici iza zatvorenih vrata. A vjv ni on ni #247 nece ubrzo na rezenja nego ce ostat u garazi za dijelove.
PROMET Split

Paško

Jesi li siguran? Pa savršena je prilika da ih se da staro za novo.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Kolega garažer

U Prometa se u nista ne moze bit sigurno, tako je i za prvu turu rashoda bilo najavljeno da ce ic svi conecti pa se kasnije promijenila odluka.
PROMET Split

Paško

#230 skinut do gola
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#534
Izgleda da se vrlo skoro sprema dolazak bagera (već idući tjedan, priča se) pa možemo pogađati što će otići u rashod. Kao i uvijek, pogriješit ćemo. Treba nam 18 komada i mislim da možemo biti sigurni da ovi odlaze:

#158, 159, 230, 302.

To su četiri, dakle još 14. Trenutno ima više starih zglobnih nego je potrebno, a u dolasku će opet biti dva zglobna više od solo. Zglobnih SG 313 i Conecta ima ukupno devet. To je sveukupno 13 i mislim da je razumno očekivati rashod svih navedenih autobusa (uz opasku da su rashodi u Prometu uglavnom nerazumni).

Ostaje mi još pet komada i ovako bih ih rasporedio: prvo, riješio bih se #247 jer jedan bus, čak i stari, vrijedi više od ovoga, koji je postao hrpa dijelova. Zatim, riješio bih se i Isuzua #237, jedinog takvog autobusa, koji više stoji u garaži, nego vozi (ne vjerujem da će to u Prometu napraviti), a tri midija i kombiji dovoljni su za takvu vrstu prijevoza. To bi mi ostavilo tri komada pa bih se riješio MAN-ova SÜ 313 jer nikad ne znamo kad će koji planuti. Kako ih je četiri, možda bi Isuzu ipak preživio. Od MAN-ova koji su ostali, čini mi se najlogičnije zadržati #198 jer je bolje opremljen i nedavno sređivan.
To bi tako izgledalo u mojem svemiru, a pretpostavljam da bi Promet mogao ostaviti #247 i rashodovati Conecte umjesto MAN-ova.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Za fondove je bitno da je bus odjavljen, dokumenti vraćeni i od računovodstva firme izdani papiri o rashodu.  Ne fizičkom, nego knjigovodstvenom.

E sad pitanje koliko je prošli puta mijenjano staro za novo,  da li ima koji "viška" na papiru ili je 100% iskorišteno.

Paško

Brojali smo, 100% je iskorišteno, sad ide tura novih 18.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Najbolje im je rashodovat 9 "bečkih" citara,već tri miseca ne mrdaju iz garaže.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Intouro

#538
Vidjeh prije 2 tjedna jednog da vozi... Ne voze zato jer nemaju kabinu...

Paško

@AnteRegio ne citiraj zadnji post.

Da ne govorim kako su ova tri mjeseca bila idealna prilika da se njima ne samo namjeste nove kabine, već da se svaki opitura kako spada, ali očito ništa od toga.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!