Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

Matej


Frik85

Dozvola je Čazmina.  CTI i CB so bili samo partneri. Isto je da dozvolo Županja  Frankfurt, isto Čazmina a CB i prije CTI samo partneri.

mate

Dok je situacija takva da su na dozvolama HR - D upisana sva 3 prijevoznika - CZM, CB, ATR, CZM vozi VK - OS - Frankfurt (via Podravina), CB vozi Zupanja - Dortmund (via A3 - ZG), a ATR vozi iz Dalmacije...

U dogledno vrijeme ce ČZM krenuti voziti i liniju iz Županje, kada izađu nove dozvole, gdje neće biti silnih kooperacija, nego će biti CB i Flix s jedne strane i Arriva i ČZM s druge, jer ovo je sada neki interni dogovor dok je ovakvih dozvola...

Frik85

Citat: mate  u Kolovoz 02, 2020, 13:02:04
Dok je situacija takva da su na dozvolama HR - D upisana sva 3 prijevoznika - CZM, CB, ATR, CZM vozi VK - OS - Frankfurt (via Podravina), CB vozi Zupanja - Dortmund (via A3 - ZG), a ATR vozi iz Dalmacije...

U dogledno vrijeme ce ČZM krenuti voziti i liniju iz Županje, kada izađu nove dozvole, gdje neće biti silnih kooperacija, nego će biti CB i Flix s jedne strane i Arriva i ČZM s druge, jer ovo je sada neki interni dogovor dok je ovakvih dozvola...
Samo ta info Čazma ima nove dozvole. I na njih nigi ne stoji CB.

Matej

Citat: mate  u Kolovoz 02, 2020, 13:02:04
Dok je situacija takva da su na dozvolama HR - D upisana sva 3 prijevoznika - CZM, CB, ATR, CZM vozi VK - OS - Frankfurt (via Podravina), CB vozi Zupanja - Dortmund (via A3 - ZG), a ATR vozi iz Dalmacije...

U dogledno vrijeme ce ČZM krenuti voziti i liniju iz Županje, kada izađu nove dozvole, gdje neće biti silnih kooperacija, nego će biti CB i Flix s jedne strane i Arriva i ČZM s druge, jer ovo je sada neki interni dogovor dok je ovakvih dozvola...

Hvala Bogu da će ipak ostati neka Hrvatska firma koja će povezivati Hrvatsku i Njemačku.Moj odabir će uvijek biti Čazma

Frik85

Nebi bila no loša solucija,da se Nomago i Čazma odruže

sniff

Križevačka Setra S315GT BJ-655-GN je br. 944.  Također, sramotno loše održavana, još gora od 'prosjeka' križevačke PJ.

Dreamwalker

Novost, odnosno starost u Čazmatransu je Setra S 317 UL ex Srećko Tours. Neprevaziđena kola. Viđena danas na liniji za Trebovec.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN464

Dragi moji Švicarci ako vam ne valja Setra S 317 ul onda ljepo izvolite nemojte je ni gledati a kamoli se voziti sa njom , neznam gdje ja to živim ako nam je standard ovako porastao.

PS. dosta vas se poziva na avio prijevoz pogledajte malo godišta aviona koji su letjeli prije ove korona situacije.

Srdačan pozdrav.  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Dreamwalker

Setra serije 300 nije loš autobus. Daleko od toga. No najnovija trojka već dugo ima dvoznamenkast broj godina i težnja uvijek treba biti prema mlađem. Čazmatrans je na lokalu u zadnje vrijeme bio 3 koplja iznad recimo Samoborčeka ili Autoturista. Kupili su nekoliko niskih Setri serije 400 novijeg godišta, a dvije su došle i nove. Znači, može se i digli su ljestvicu na jedan viši nivo. Ako ćemo se zadovoljavati sa starim trojkama i ostalim starim autobusima, kao društvo nećemo daleko stići. Treba konstantno ulagati i dizati standard i kvalitetu jer jedino je to ključ opstanka ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

S obzirom da ovo nije prvi bus koji je završio u Čazmi ja ne bi isključio ni da se Srećko rješava nekog duga

Marko NS

Da ne ispadne kako branim Cazmutrans to nabavlja Setre 317 UL za neke linije , ali treba se zapitati kad se zahteva novo vozilo ko bi platio skuplju kartu da se vozi u novom vozilu.

Nisam znao da je duza provedura za linijske koncesije kad se otvara linija EU-EU, jel Arriva i Cazmatrans ostaju partneri i dalje ?

steyr1985

To su samo naljepili naljepnice Cazmatrans  jer ta vozila rade na ispomoci u Cazmattansu od  Darojkovica i Srecka.

Majstor

Jel zna netko gdje vozi Man SL gbr 610 Ex Promet Makarska ?
Ako još vozi ?

Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

Vozni park je djelomično ažuriran. Zbog pandemije Čazmatrans puno autobusa nije registrirao pa nismo sigurni što je rashod, a što ne. Za neke autobuse imamo neprovjerene informacije da su prodani ili rashodovani pa imaju zvjezdicu. Zamolio bih sve da mi eventualne greške ili nešto što sam eventualno zaboravio pošalju na PP ili nek napišu ovdje :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421