Globtour - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 21, 2007, 16:54:46

ist

Ne znam čemu ta ostrašćenost. Nitko ne sotonizira Zeleniku, ja sam samo naveo podatak iz registra Trgovačkog suda. Ovdje se piše o prijevoznicima, pa ne znam zašto bi bilo tko bio "sveta krava". Jasno je da je Globtour bolji od mnogih, ali ništa, pa ni on, nije savršeno

Tomek

Koji autobusi su narućeni ako se smije znati? Opet Siderali ili?

xxxxxx

naravno da ce vjerojatno biti siderali...autobusi su se pokazali zaista kao vrlo pouzdanim i ne manje kvalitetnim od konkurencije....stoji to da je setra duplo skuplja,ali ipak nije duplo kvalitetnija....vecina sideraala je vec davno presla miliun kilometara,pa ipak vecina i danas vozi bez greske...to sto se proizvodi u spaniji nemora da znaci da su nekvalitetni...pogledajte irizar....scania je odustala od vlastite proizvodnje visokopodnih autobusa i prepustila ih upravo irizaru....odnos cijene i kvaliteta ipak ide na stranu siderala....dakle odnos cijene i kvaliteta,sto ne znaci da je bolji od setre,ali ipak mislim da se kod setre malo preskupo placa ime...setra je vrhunski bus,ali je cinjenica da se europski kupci sve vise okrecu proizvodima iz spanije i turske...a sobzirom na novonastalu krizu u svijetu,mislim da ce se prevoznici sve rijedje odlucivati da izdvajaju po 100 000 eura vise samo zbog imena....

busfan

Sta ti znaci ova zadnja recenica samo zbog imena, da Setra nije nista bolja samo da naplacuje ime???
Izvini ali nije tako, 100 000 eur vise platit ce onaj koji hoce da ima udobniji i kvaliteni autobus. A sad za BiH uslove Golbtour ima odlican vozni park, ali ako ih poredis sa dugima samo u BiH

Tlimfocit

neznam niko još ništa ne govori službeno šta će se kupovat...
šta se tiće kilometraže siderala nisu bašsvi prišli milju....nekoliko onih šta voze turizam su čini mi se još uvik oko 500-600, ovi šta su zadnji došli (automatici) su oko 800, a oni najstariji (ručni mjenjač) su prešli 1200....
šta se tiće kvalitete busevi su jako dobro osim nekoliko onih di su nabijali siceve tj. u nekoliko najnovijih siderala...dakle kad su naručivali zadnju pošiljku siderala prije par godina (naravno govorin o dvoosovincima ne o troosovincima) uzeli su nešto duže od prvotnih (b12b šasija) i u nekima su stavili 53 sjedala a u nekima 55....ovi 53 sjedala su fenomenalni a ovi sa 55 nisu pretjerano loši al za moju visinu je dosta teško sidit iza zadnjih vrata...
a ovi troosovinci su navodno savršeni...samo livaj gorivo i vozi....
a šta se tiće razlike u cijeni Sideral-Setra...hmmm....mislim da je razlika malo više od 100 000....naravno da je Setra dosta kvalitetnija od Siderala....ali su Siderali sve bolji i bolji (vidi se da su noviji kvalitetnije rađeni od starijih)...
kod nove katnice (IRMAOS MOTA) je sve jako lijepo....ima sjedala kao u setri i setrine retrovizore....fenomenalan razmak među sjedalima i čak pregrada između dva sica a ne samo na sicu prema prolazu...10ak televizora....aparat za kavu....meni se jako sviđa....
moje je mišljenje da bi bilo lipo vidih nekoliko citylinera u floti globtoura za voženje turizma....to bi bio estetski pun pogodak...sad ostaje samo financijski....

ist

661 - T - 414 dotegljen u volvo servis na Klisu

Tlimfocit

zanima me jedna stvar: šta je s globtourovim skylinerom? tj. zna li iko išta o tom busu...baš me zanima jer ga viđam pojavljuje se na forumu tu i tamo al nigdi ništa konkretno ne piše o njemu pa ako neko nešto zna molim da napiše....

Tomek

Priča se da je prodan Fenix D. Toursu, ali to se zasad samo priča. On je donedavno stajao u Volvo servisu u ZG Jankomiru, samo što su ga sparkirali nakon nekog vremena na stražnje parkiralište.

erobuss

Da raspravu o njima vratimo gdje spada, što se tiče tih DAF-ova trebaš priupitati stariju gardu u Globtouru jer su ih oni 'derali', mlađi pojma nemaju da su ti autobusi ikad bili tu.

Sigurno znam da su nakupili na desetine tisuća kilometara, posebice SW360, u to vrijeme su još vozili liniju za Švicarsku, čini mi se par puta tjedno. Krenuli su sa riješavanjem istih zbog standardizacije voznog parka sa Volvoom

Tlimfocit

#204
baš ću se pokušat informirat di su završili na kraju ti dafovi...desetine tisuća kilometara??? prije stotine tisuća...
a šta se tiće volva: koliko ja znan trenutno svi  njihovi busevi su na šasiji volva sa volvovim motorom jel tako?
i još jedna stvar: sad san na pretraživaću globtourovih linija vidija da su split i novi sad povezani njihovon linijon....zna li ko šta o tome?
i koliko čujem kolega Tomazy javlja da je doša novi kombi FIAT u vozni park i da je poslan u Švedsku za održavanje linije do Stockholma....a Sprinter da je vraćen kući.....

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Veljača 18, 2009, 09:54:11
a Sprinter da je vraćen kući.....

Mislim da nije Sprinter, nego bijeli VW LT...  ::|

Otvorena je linija za Suboticu (nastavak one za Vinkovce), sad ne kontam na koji se način realizira ta za Novi Sad
http://www.brotnjo-online.com/index.php?option=com_content&task=view&id=124&Itemid=32

Tlimfocit

znam znam za tu do Subotice...al mi nie jasna kako do Novog Sada....piše da je moguće doć iz Splita i do Višegrada!!!! Nisan tamo nikad bia al zar to nije uz granicu sa Srbijom? koja im linija doli prolazi?

erobuss

#207
To ti je linija Mostar - Beograd, preko Višegrada, Foče, Valjeva... puno treskanja trm trm i eto te u Begešu  ;D

Na tu liniju je palo psovke i psovke od vozača, cesta je svjetski krš  :D

Tlimfocit

joj joj....pa ima li tu putnika? tj. znaš li možda kakvi su sa punjenjem linija prema srbiji, hrvatskoj, njemačkoj??? za švesku i norvešku znam da su izvrsno popunjeni a ovo ostalo baš nisam upućen....

erobuss

#209
Čuj, mislim da ima. Što se zapadne Hercegovine tiče slabije, ali iz Istočne tj. iz RS-a ima.
Tu liniju su otvorili preko svoje tvrtke d.o.o. Globour Međugorje podružnica Nevesinje.

Postoji restrikcija da prijevoznik iz Federacije ne može dobiti liniju za Srbiju, pa moraš otvoriti predstavništvo ili tvrtku na području RS-a da bi dobio liniju, niđe veze  ::|