Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

boro

   Da ni ja to ne kužim.

boro

   Konačno sam skužio: Tamove gb. 43,44,i 45 su prodali, 46 još uvjek vozi a 39 je za dijelove.


boro

  gb.64  11.05.08  239.500km

maky

Zna li se šta je sa 5 novih Neoplana?

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

U ZGu u MAN Importeru ima par Trend i Tourlinera potpuno bijelih.

Što se tiče kvarljivih Volva 9700, pričao sam s jednim vozačem koji je vozio i 9700 i njihove S415HD i kaže da je neusporedivo bolja Setra.

Jučer jedan njihov Tourismo dovezao nogometaše u Vrapče na ogled sa istoimenih ZG klubom.

boro

   O Neoplanima još ništa.

boro

 Brioni kupili najmanje dva BMC Probusa , još su bez reg. ,vjerovatno gb. 87 i 88. Rekao sam najmanje dva jer sam jučer u njihovom dvorištu vidio još jedan BMC bez reg. i bez ikakvih oznaka , dok su ova dva več naljepljena sa "Brioni Pula"

brioni

vozio sam se jučer u onom potpuno bijelom bmc probusu na neki izlet. ima registraciju mislim zg-....-da.
pričao sam sa vozaćem i kaze da ova druga dva voze linije po istri
Oprostite ako ima pogrešaka

manoplan

#24
Ako nekome iz bilo kojeg razloga smetaju slike Briona Pula ili nečim nije zadovoljan,molim da mi se obrati na mail manoplan00@yahoo.com(ili na PM ukoliko je član foruma) radi daljnjih konzultacija i eventualnih susreta.Bilo kakve poruke molim ne slati preko trećih osoba.Hvala. ;)

boro

  Nikako da uhvatim ona dva nova BMC Probusa,nikad ih nema na parkiralištu. Tu su več više od mjesec dana a još im neznamo ni reg.

boro

  Več par tjedana nema gb. 39 ,odvežen je sa parkirališta Briona.

boro

  Evo, jučer sam konačno jednog ulovio. Gb. 88   PU-348-MG

boro

  Man gb.71 dobio staru zadnju tablicu.

boro

  Pretpostavljao sam da če to biti tako, ali evo službene potvrde: Gb. 87  PU-347-MG.