Varaždin (Čistoća)

Autor Alex, Ožujak 16, 2008, 12:05:10

whitelauren

ok...malo noobish al svejedno... jel neko zna dal vozi bus u varazdinu (iz centra) za kucan gornji? ???

tomekk

Citat: whitelauren  u Ožujak 05, 2009, 22:18:42
ok...malo noobish al svejedno... jel neko zna dal vozi bus u varazdinu (iz centra) za kucan gornji? ???

probaj pitat na telefon 060 304 304 ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Loza

#17
Citat: tomekk  u Ožujak 05, 2009, 22:25:02
Citat: whitelauren  u Ožujak 05, 2009, 22:18:42
ok...malo noobish al svejedno... jel neko zna dal vozi bus u varazdinu (iz centra) za kucan gornji? ???

probaj pitat na telefon 060 304 304 ;)

Potaknut gore opisanom situacijom, kao i mnogi drugi građani, moram reagirati:

Ljudi moji, kakva je OVO svinjarija!

Prvo, je'l VŽ gradski prijevoz javna usluga? JE! Dakle ne smije se dogoditi da informacije o istoj nisu JAVNO i UVIJEK dostupne i to BESPLATNO!! Ovo ide jednako na konto KOMPANIJE i JEDINICE LOKALNE UPRAVE koja ga je organizirala!!

PA KAJ ONDA GOSPODO RADITE VEĆ DVIJE GODINE, DA GA KONAČNO NE OBJAVITE NA WEB STRANICAMA GRADA, ako već KOMPANIJA nema love za svoju web stranicu sa svojim uslugama!! Ili, recimo, nemojte joj platiti subvenciju sve dok ne stavi vozni red na web!

Drugo, čak je i svaka druga kompanija koja daje bilo kakvu komercijalnu uslugu građanima DUŽNA besplatno dati informacije o istoj, a ne još i njih NAPLAĆIVATI preko DRUGE kompanije! Onda bi ISTO valjda trebalo vrijediti i za sve cestovne prijevoznike i željeznice na državnoj razini!!

Ajmo onda još i Baumax i Peveca i sve ostale savjetovati da se počinju reklamirati naplaćujući svoje reklame 2+PDV kune po minuti, pa ćemo barem ušparati sječu šuma + štampanje spama + njegovu distribuciju + zbrinjavanje tog smeća. Pa, baš se pitam, kak je moguće da se oni sami već nisu toga dosjetili!?

Nebesa... !!!
Dok god SVI MI mirno možemo gutati ovakve svinjarije i egzistiraju face, uhljebljene u foteljama, koje to nimalo ne tangira, može li itko tvrditi da nismo BANANA država!?

Varaždinac

Loza štede i na pranju zato niš čudnog!

Varaždinac

Jučer vidio na kolodvoru zanimljiv prizor. 2 Zovkova Mana koja su vozila na linijama Varaždin busa

STIB

Imam i ja dvije slike od prošle subote:


Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

tomekk

Danas je bio takoreć puni kolodvor pošto je nedjelja pa ne voze sve linije





Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Evo tog neobičnog prizora


Tomek

Užas, s ovim nakaradno zaljepljenim Z na krovu izgledaju ko žigosane krave.

tomekk

Citat: Tomek  u Srpanj 13, 2009, 09:28:19
Užas, s ovim nakaradno zaljepljenim Z na krovu izgledaju ko žigosane krave.

Haha, ovo Z su stavili kud su stigli, ja sam reko da su umjesto toga mogli na ap-ove autobuse rađe stavit neke lijepe sheme prilikom obnove a ne samo logo pa su sad pusti jer su na ove "z" naljepnice pare stvarno potrošene bzvz.
Inače, na agenciju Varaždin tours isto su to stavili pa se zove Z Varaždin tours.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

slaviša

tko kaže da su uopće plaćene !!!

tomekk

Citat: slaviša  u Srpanj 14, 2009, 14:51:00
tko kaže da su uopće plaćene !!!

Zanimljivo, samo mi nije jasno zašto ih je proizvođač opće isporučio ako nisu plaćene.
U svakom slučaju, te naljepnice su stvarno nepotrebne, a Zovko je ipak priča za sebe >:(
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Vzbusek

Ovaj veliki žuti bus (i još dva) su dovukli iz Koprivnice, iz ,,Autobusni promet putnička agencija" d.o.o. Taj bus vozi tri putnika do Svibovca Podravskog i potroši više goriva nego što se naplati karata. Čini mi se da vlasnik ima nekakav svoj interes ali mi nije jasno koji. Ovdje je Varaždin –bus na čistom gubitku. Da li je sklopljen štetan ugovor, pokazati će vrijeme.

tomekk

Ma to je Zovkova politika.Pošto je sad Ap u stečaju, a Zovko nema više pristupa, onda izgleda busevi nemaju šta vozit jer su prošle godine u sezoni bili u Ap-u i vozili linije za Zagreb.Ap se sad okrenuo malim privatnicima tako da izgleda od Zovkinih autobusa ništa makar sam ih znao vidjet u Ap-ovoj garaži na servisu.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Vzbusek

Krajan Željko, bivši vlasnik i direktor "Varaždin-bus"

"Vozač kada se zapošljavao znao je točno što će raditi i kakvo mu bude radno vrijeme."

A kakvo mu je bilo radno vrijeme?

"Svaki drugi tjedan slobodan je od petka u 14:00 sati do ponedjeljka 14:00 sati, znači 4 dana. Gdje toga ima?"

Izvor: http://www.ris.com.hr/novost/matematika-hrvatskih-kapitalista
          http://varazdinbus.blog.hr/