Transturist - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 07, 2007, 11:41:10

doBUS

Kako radi linija za Celje ??? Ima li putnika ??? Jeli Celje i Ljubljanu radite jedinim autobusom ili na presjedanje ???

transturist

Vjerovatno mislis na liniju za Velenje? Za Celje nikada nismo vozili. Velenje ide preko Ljubljane i radimo jednim autobusom bez presjedanja.

doBUS

Citat: transturist  u Siječanj 04, 2010, 11:46:34
Vjerovatno mislis na liniju za Velenje? Za Celje nikada nismo vozili. Velenje ide preko Ljubljane i radimo jednim autobusom bez presjedanja.
[/quote
Pardon,na Velenje i mislim.Imali sta putnika (koliko otprilike)

transturist

Nema puno. Doduse, skoro je uvedena ta linija a i mnogo je nasih radnika moralo da se vrati iz Slovenije jer nema posla.
Dosta ih putuje autima.

doBUS

Citat: transturist  u Siječanj 05, 2010, 08:53:12
Nema puno. Doduse, skoro je uvedena ta linija a i mnogo je nasih radnika moralo da se vrati iz Slovenije jer nema posla.
Dosta ih putuje autima.
Prica mi jedan vozac inace vozi za Sloveniju,kaze putnika se prepolovilo.Isplati se jedino kombijem voziti a vikendom ubaciti autobus

amar

pa zato sto su nasi gore bili masovno otisli, pa ih onda masovno vratili ... nazalost za nase ljude, bolje bi bilo da zaradjuju gore, neg ovdje u bosni sjede bez posla , jer ovdje slabo posla ima nazalost ....

neoplancityliner

#81
Citat: Zetovac  u Veljača 19, 2008, 08:52:07
Citat: erobuss  u Siječanj 12, 2008, 13:39:36
Citat: manoplan  u Siječanj 12, 2008, 13:32:17
Po logotipu na vratima,ovo jeTransturistov autobus.Slika je napravljena prije par mjeseci.

http://i156.photobucket.com/albums/t25/setronije/SP_A0050.jpg

Mislim da je dobio na bokovima Touringov logo.

Ne kontam u čemu je fora, je li to neki uvijet koji Touring stavi pred svoje kooperante u drugim državama ili zajednički kupuju te autobuse? Malo mi je suludo da neki prijevoznik samoinicijativno oblijepi nečiji logo na vlastiti autobus...  :-\
To je Transturistov bus i logo na vratima je njihov,Touring pise samo na prednjem staklu.Da bi vozio linije Touringa mora imati istaknutu firmu za koju vozi.

niste u pravu.... to uopće ne mora biti nikakvo pravilo.... autobusi Čazmatransa voze linije u koorporaciji sa Deutsche Touringom i nemaju nikakve oznake... sve Čazmine linije za NJemačku(Osijek-Berlin/Hamburg; Ilok-Dortmund i Zagreb-Frankfurt) su kooperacijske,a nemaju nikakve oznake na busevima.... u prijevodu izbor prijevoznika hoće li lijepiti touringove oznake ili ne

maky

Sinoć sam u Splitu vidio sivu O303, nisam uspio vidjet tablice. Al, svakako me obradovao pogled na nju...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo

Citat: maky  u Svibanj 22, 2010, 22:31:59
Sinoć sam u Splitu vidio sivu O303, nisam uspio vidjet tablice. Al, svakako me obradovao pogled na nju...
660-A-340 (bile su ako već nije dobila nove BiH tablice)

busfan

Prije 2-3 dana vidim Eurolinera sa tablom Brcko-Sarajevo, jel to nova linija?

Speedy

#85
Citat: busfan  u Lipanj 26, 2010, 13:39:06
Prije 2-3 dana vidim Eurolinera sa tablom Brcko-Sarajevo, jel to nova linija?

koliko ja znam ta linija Sarajevo - Brcko se vozi par mjeseci i preuzeta je od Centrotransa bus123

busfan

Citat: Speedy  u Lipanj 27, 2010, 13:35:26
Citat: busfan  u Lipanj 26, 2010, 13:39:06
Prije 2-3 dana vidim Eurolinera sa tablom Brcko-Sarajevo, jel to nova linija?

koliko ja znam ta linija Sarajevo - Brcko se vozi par mjeseci i preuzeta je od Centrotransa bus123
Hvala na odgovroru, ja sam prvi put vdio prije dva ti dana. Ali vozi jos i CT, samo ne znam koliko je polazaka imao dnevno

elvis

Preksinoc oko 23 sata Neoplan Euroliner sa tablicama 914 J 108 imao je tezu saobracajnu nesrecu kod Olova,sudjelovao je u direktnom sudaru sa Golfom u kojem su poginula dvojica mladica iz Sarajeva

busfan

Danas za Njemacku Man troosovinac sa novim tablama, ali zanimljivo je da je na papiru bilo napisano Dortmund-Berlin-Hamburg, znaci sve tri linije voze sa jednim autobusom, samo je pitanje gdje se presjeda?

jesrib

Citat: busfan  u Rujan 08, 2010, 14:11:41
Danas za Njemacku Man troosovinac sa novim tablama, ali zanimljivo je da je na papiru bilo napisano Dortmund-Berlin-Hamburg, znaci sve tri linije voze sa jednim autobusom, samo je pitanje gdje se presjeda?

sreo sam njihovog starlinera prosle sedmice na toj liniji (odmoriste Landzeit kod Ebena-Austrija) i kaze mi vozac da u povratku ima samo 14 putnika, kako jim se isplati?
iz izkustva znam, ako linija nije direktna, ako ima premestaj sa busa na bus, putnici to izbjegavaju.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!