Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Dreamwalker

Poštovani članovi foruma,

u zadnje vrijeme svjedočimo velikim promjenama na našoj autobusnoj sceni i pojačanoj zainteresiranosti medija za ovu branšu. Primijetili smo kako se kod prijenosa tekstova iz drugih medija ne poštuje pravilo foruma koje definira način na koji se informacije prenose. Stoga, podsjećam na pravilo o tome kako se citiraju tekstovi s drugih portala i molim da ga se počnete pridržavati. S vremenom će se stranice s linkova izbrisati pa će se kroz nekoliko godina izgubiti dosta povijesnih trenutaka ukoliko se tog pravila ne budemo držali.


Citat:Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst. Na taj način je osigurano da citirana informacija bude dostupna na našem forumu i nakon što se izmijeni sadržaj eksternog linka (citiranje nije nužno ukoliko se radi o tekstovima na stranim jezicima).

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

citaro

Citat: smogovci.bbb2  u Lipanj 27, 2020, 08:59:00
Kako? Kliknem da mi više ne objavljuje taj oglas i onda se ponovno pojavi nakon dva dana ???

adblocker...

421

ZET -- aktivni vozni park (ZET active buses)
popis zadnji put mijenjan: 14.11.2018.
Danas je 12.11.2020.
Kad možemo očekivati update?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

cunsatpr

Rijetko pišem...ali to ne znači da ne pogledam što ima novo u autobusnom svijetu...
Znam da su vremena teška, i svaka reklama dobro dođe...ali...zasmetala me malo slika koja mi se pojavila kad sam otvorio ovaj forum...reklama za finoteku, gdje se vidi...znate na što mislim...
Nisam neki pretjerani moralist - ali vjerujem da forum prati i nešto mlađa populacija...a tu sliku teško možemo svrstati u neku obrazovnu...

Vjerujem da admini mogu utjecati na to da se ta slika promijeni, ili da se makne...

No, to je samo moje mišljenje...sami procijenite treba li reagirati...

Hvala!!!

Paško

Citat: Paško  u Lipanj 26, 2020, 17:50:39
Kao što je već spomenuto, forum s izborom reklama nema baš ništa - njima upravljaju Google oglasi. Mislim da je moguće na nekoj od reklama namjestiti da se više ne prikazuje. Klikni na gornji desni kut i prilagodi reklame po želji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

cunsatpr


Čelični

#321
Imam dva pitanja:
1. sto znači broj "hitova" tj. što su to hitovi ?
2. popis gradskih(lokalnih) linija Autotroleja je zastarjeli te bih zamolio da se to ažurira. Tu mogu što se trasa tiče napraviti popis jer se njima često koristim te relativno dobro znam njihove trase pa to poslati moderatorima na Autotrolejevom podforunu da dopune npr. dodaju tip vozila na pojedinoj liniji. Što  se tiče prigradskih(županijskih) njih ne poznajem jer ih vrlo rijetko koristim pošto imam kartu za zonu 1 (Grad Rijeka) te ne znam da li ih treba ažurirati.
Unaprijed Hvala !

Paško

1. Broj pregleda određene teme, privitka i slično. To bi trebalo prevesti.
2. To je pitanje za riječke moderatore koje se treba riješiti u dogovoru s njima.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Meni ne radi brojač hitova, zašto, tj ne piše mi koliko koja slika ima pregleda

STIB

Ja se i dalje ne mogu prijaviti na forum preko laptopa s Windowsima (Chrome), osim ako otvorim anonimni prozor!?
Ali, ako radim preko mobitela (isto Chrome) onda mogu.
Gdje je problem?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Paško

Trebao bi obrisati kolačiće i cache memoriju. Ja sam imao isti problem na jednom laptopu do upravo sad.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Hoće li itko na moj upit odgovoriti, ostalima se odgovori, mene na ignore


STIB

Citat: Paško  u Rujan 13, 2022, 09:28:50Trebao bi obrisati kolačiće i cache memoriju. Ja sam imao isti problem na jednom laptopu do upravo sad.
Bilo je dovoljno obrisati kolačiće. Hvala!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Paško

Citat: gorgoroth  u Rujan 13, 2022, 09:44:02Hoće li itko na moj upit odgovoriti, ostalima se odgovori, mene na ignore
Ja, ja, ja...

Brojač ne radi ni meni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth