Angelo travel, Zadar [ZD]

Autor Robi_, Siječanj 26, 2011, 16:06:44

Robi_

 

                                                                                 Angelo Travel d.o.o
                                                                                        Splitska 46
                                                                                         23 000 Zadar
                                                                                            tel. 091/165-8427


                                                                         www.angelo-transfers.com



(ex Taxi & Bus Angelo)

Lijep pozdrav ekipa  :)

Vidim da ste uhvatili mog sprintera na Interliberu pa je završio u rubrici "Autobusi nepoznatih vlasnika"-

Pa eto, da vam se predstavim...


Citat: manoplan  u Studeni 14, 2010, 20:41:15
Bivši Molnarov Sprinter osvanuo u Zagrebu sa zadarskim registracijama.  ???




Ovo je fotka, ako se ne varam sa Interlibera u Zagrebu.

Kupljen u 9.mj 2010.


Evo malo detalja:

U odličnom je stanju, nije imao LCD pa sam ga ugradio, zajedno sa novim mikrofonom i kompletnim audio-video sustavom,
te popravio još  nekoliko sitnica...

Automatik, tj. tiptronic, 160ks...

Mercedes super Sprinter 416CDI EA, ovo je proširena verzija sa velikim prtljažnim prostor, puntamika ima manju verziju, sa manjim gepekom...






maky

Svaka čast! Mala firma, ali vidim da ide u pravom smjeru!  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Robi_

#2
Hvala puno! :)

Evo da malo osvježim temu:

Web stranica se radi prema planu, uskoro bi trebala biti aktivna ;)




E da, uskoro planiramo neku naljepnicu ili color shemu staviti na sprintera...pa ima li tko kakav prijedlog?


















manoplan

#3
Citat: Robi_  u Veljača 20, 2011, 14:55:07
E da, uskoro planiramo neku naljepnicu ili color shemu staviti na sprintera...pa ima li tko kakav prijedlog?  ???  ;D
Prekrasne slike ... :D

Što se sheme tiče, predložio bih shemu sličnu onoj na Jetlineru Zagreb-busa koji je sada u vlasništvu Patricije turist iz Pojatnoga

Crno-metalik srebrena kombinacija je meni prekrasna i dodao bih samo naljepnice. S tim da bi Vi, naravno, postavili motive i znamenitosti grada Zadra  :)









Robi_

Hvala!  ;D

Ups, krivo sam se izrazio...
ne bi radili novu color shema, jer nam je ova kombinacija boja sto je na sprinteru odlična..  :P

Mislio sam na neke naljepnice, a ideja sa motivima grada Zadra mi se sviđa  :)

Imas još koji prijedlog, koji bi odgovarao na sprinteru...

Ne bih volio neku naljepnicu koja bi ga previše zatvarala, nego da ga malo "dignemo"  8)

manoplan

Prijedlog za naljepnice sam dao po uzoru na onog Jetlinera jer mi se sviđa način na koji su se uklopile u njegovu kolor shemu.( koja je slična vašoj)
Od motiva predlažem diskretan grb grada Zadra i crkve sv. Donata. Crni na srebrenoj podlozi i srebreni na crnoj.

Grof

 o-0

Citat: Robi_  u Veljača 20, 2011, 14:55:07
P.S: Da li ste primjetili onu zelenu "zvijer" u garaži?
Kompletno restaurirana buba, 1975.g... ona je na PRODAJU  ;)

Naravno da smo primjetili  ;) , barocco je puno rada i novaca uložio u taj auto ( kodnog imena "Green Day"  ;D ).




Robi_

#7
@Manoplan: Hvala na savjetu  :)








Robi_

#8
Pozdrav forumaši!

Uskoro počinje turistička sezona i pripreme su u punom jeku! 

Piše se cjenik, mijenja se rasvjeta u sprinteru u LED, dorađuju nedostatci  :)
U planu je i kupnja 8+1 putničkog kombija.

Javljam Vam se da vas obavijestim da je gotova naša WEB stranica
koju možete posjetiti ovdje:

http://www.taxibus-angelo.hr/

Također posjetite našu offical facebook stranicu :)

http://www.facebook.com/taxi.angelo


Do sljedećeg čitanja/pisanja pozdrav!



Robi_

#9
Pozdrav ekipa, evo da se malo javimo.
Imamo puno novosti, pa krenimo :P

Prodana je ona zelena zvijer na fotkama i kupljen
Opel Vivaro 1.9CDTI.


















Čeka se prava sezona, pa cemo vidjeti na kraju kakvi su rezultati  :)



________________________________________________________________________________________________________


Eto, čujemo se još, javljati čemo vam se sa obavijestima, gdje smo sve bili, koga smo vozili, i kakvi su dojmovi naših klijenata  ;)


Pratite nas na:

http://www.facebook.com/taxi.angelo

http://www.taxibus-angelo.hr



________________________________________________________________________________________________________



















maky

Što da kažem?!

Pravi primjer kako bi se trebalo upravljati jednom firmom za prijevoz putnika. Ljudima kao što ste Vi treba dati odriješene ruke i popriličan budžet da nešto pokrenu u ovoj jadnoj i truloj državi.

Imate puno pozdrava i veliku podršku iz Splita!  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Berlingo

Tako jednostavno. Ratkape i folija na stakla. Rezultat je nevjerovatan. Stvarno sasvim drugi auto. Svaka cast! To sam i ja na svojem autu napravio i nikad mi nitko nije rekao da sam pogrjesio. Samo tako naprijed! 8)

Robi_

#12
Pozdrav,
bili smo malo duže neaktivni na forumu, pa evo nas opet da osvježimo našu temu :)

Počela je zima,
ima manje posla ali ide  :)


Imamo i facebook stranicu pa nas možete lajkati --->> https://www.facebook.com/taxi.angelo


lp,
ekipa Taxibusa Angelo   bus123  :)







Robi_

Pozdrav,
Evo par fotki i od mene  :)

Mercedes Sprinter 416CDI automatik (Ernest Auwerter nadogradnja) -18 sjedala









Tomek

Mercedes Benz Sprinter jučer kod hotela Falkensteiner Borik u Zadru