"Croatia Busu otpao kotač"

Autor maky, Prosinac 18, 2007, 13:09:40

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

man134

danas sam i ja to cito u novinama pa si me preteko

Servis

Imaju oni i dosta takvih incidenata koji i ne završe u novinama. Mislim, svatko ima nesreća i problema sa autobusima ali oni uvjerljivo vode. Prijatelj je išao nedavno iz Dubrovnika za Zagreb nekim njihovim Skylinerom i kao da mu je motor krepavao cijelim putem i gasio se da su jedva došli do Zagreba.

man134

cisto sumljam moje misljenje je da vite nisu pukle nego odvidale se

zlikowszky

Ili je netko šarafe namjerno otšarafio.
Evo moje priče: Dok sam gulio vojni rok u Zemuniku, u Zagreb smo svaki petak išli na vikend s tri Zadar Bus autobusa. Dva bi ostala u Zagrebu a vozači se s jednim vratili kući i ponovno s njim u Zagreb u nedjelju. Te je nedjelje u Zagrebu bio derbi Dinamo - Hajduk. Banda purgerska je mislila da su busevima došli valjda navijači iz dalmacije i odlučili odšarafiti šarafe (naravno, ne skroz). Nakon Karlovca na staroj ličkoj magistrali bus je počeo sijati u zadnjem kraju. Vozač stao, pogledao kotač i vratio se ustvrdivši da nije prazan. kad je počeo sijati sve više, skinuo je ratkapu da bolje provjeri. Nikad neću zaboravit kako se uhvatio za glavu kad je vidio da šarafi samo što nisu otpali. Naravno, psovke su bile tada čisto primjerene. Otad nemam neko bogzna kakvo mišljenje o BBB-ovcima. (blago rečeno). Općenito, nemam bogzna kakvo mišljenje o svim "navijačima" koji sramote sebe, klub ili naciju.
Mogli smo se poubijat u autobusu samo zato jer je netko imao napad inteligencije..

Bok.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....