Pleša Reisen, Augsburg

Autor erobuss, Travanj 17, 2009, 13:16:42

erobuss

Plesa Reisen
Inh. Nada Spoljaric-Plesa
Biberbachstraße 12, Augsburg
tel: +49 821 78092661
https://www.plesa-reisen.de


Citat: mate  u Travanj 17, 2009, 11:07:07
Setra S417 HDH A-N 417,Plesa Reisen,linija Vukovar - Landsberg
http://i690.photobucket.com/albums/vv268/mbule88/S417hdhplesareisena-n417.jpg
http://i690.photobucket.com/albums/vv268/mbule88/S417hdhstr.jpg

Ovaj Pleša je naše gore list? Nek svi u DE znaju odakle je gazda  ;D

Tomek

#1
Pleša reisen ima ovu prelijepu S417HDH koja je stalan gost kako u ZGB-u tako i u drugim hr. gradovima


mate

Erobuss tako je...Plesa Reisen je firma hrvatskog vlasnika koji je podrijetlom ovdje iz Slavonije...prije ove setre su imali jednog Citylinera s kojim su drzali istu ovu liniju...

busfan

Citat: mate  u Travanj 20, 2009, 20:06:32
Erobuss tako je...Plesa Reisen je firma hrvatskog vlasnika koji je podrijetlom ovdje iz Slavonije...prije ove setre su imali jednog Citylinera s kojim su drzali istu ovu liniju...

Na nekom Njemackom forumu ima i slika Njegovog Man Lions Stara I gen.  Jesi li vidio koliko ima putnika na toj liniji za Landsberg?

mate

a sve ovisi od nedjelje do nedjelje...nekad dode u SB prazan,nekad ima nekoliko putnika...
uglavnom sto sam ja vidio prosjecno iz SB-a krene s jedno 10-ak putnika...

Tomek


busfan


mate

Citat: mate  u Travanj 17, 2009, 11:07:07

Setra S417 HDH A-N 417,Plesa Reisen,linija Vukovar - Landsberg





Slike prebacene iz Autobusi str.reg. slikani u Slavoniji,
Sto se tice putnika, nekad ih bude, nekad ne, a Plesa je bome u mutnom sto se tice putnika...

busfan

Evo jos jedan, mozda i bivsi njihov autobus jer je slika iz 2002.
http://home.arcor.de/bustina/busbilder/man/a-p7978.html

Za putnike pitam, jer je zanimljivo da redovno vozi troosovinac, a po slikama nema bas putnika

mate

Imali su oni i jednog Citylinera, kojeg sam vidao svake subote u jednoj autopraonici u SB, ali vjerojatno njega nema posto imaju ovu Setru ;)

dado1979

Plesa ima samo tu setru a linija mu je AUGSBURG-MUNCHEN-ZAGREB pa dalje po slavoniji nisam siguran da ide do vukovara cini mi se da vozi do slavonskog broda,pokusava se ubaciti luburicu u liniju cak ima i njegovog bivseg vozaca a stvari koje rade po liniji su za rubriku vjerovali ili ne,normalno sve se radi mimo propisa  ???

mate

Ja sam vidiio tablu Vukovar - Landsberg, bez Munchena, a dado u pravu si kad kazes da Plesa radi stvari koje su moguce samo kod nas

dado1979

Najgore je kaj se mi u Hr tješimo da se to radi samo kod nas  a kad ono on ima firmu registriranu u njemačkoj i radi stvari koje našima još nisu ni pale na pamet.Tablu si dobro vidio al ona nema veze s onim kaj vozi i nemreš vjerovat da to u njemačkoj prolazi a ja kolko sam bil gore to nije ništa spram onoga kaj naši ljudi koji gore imaju firme rade,koriste sve rupe u zakonu

mate

Ma znam otprilike sto radi, evo jedne stvari

Nedjelja, Plesa ide ranije nekih 45 min neg Touringova linija za Njemacku - E, sad kao prvo putnik ude u bus, te mu se u busu pise karta, a ne kupuje na blagajni autobusnog kolodvora, to je uobicajena praksa, drugo tom istom putniku se karta prodaje za Munchen iako Plesa nema pravo tamo stajati, samo sto on na kartu napise mjesto polaska, ali ne i mjesto dolaska, ili u obrnutom slucaju nema mjesta polaska, a ima mjesto dolaska..I sad putnici koji ne znaju a idu za Munchen uvijek odu na Plesin polazak...I tako se to na stetu Croatia Busa/Čazmatransa i Touringa provodi iz nedjelje u nedjelju :(

busfan

Citat: dado1979  u Siječanj 29, 2010, 21:32:45
Najgore je kaj se mi u Hr tješimo da se to radi samo kod nas  a kad ono on ima firmu registriranu u njemačkoj i radi stvari koje našima još nisu ni pale na pamet.Tablu si dobro vidio al ona nema veze s onim kaj vozi i nemreš vjerovat da to u njemačkoj prolazi a ja kolko sam bil gore to nije ništa spram onoga kaj naši ljudi koji gore imaju firme rade,koriste sve rupe u zakonu

Znam samo da u Njemackoj autobus mora biti 1000% ispravan, a vjerujem da i zakon moraju postovati. Jedino je pitanje kakav je tamo zakon??? Mozda on prijavi liniju kao sto i ovi nasi rade, prijavi liniju Vukovar-Landsberg, pa u Njemackoj prijavi Landsberg-München ili prijavi turisticku turu u München  ???