Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

Shole

Taj je išao jutros za Poreč  (linija od PJ Novi) a registracije su mu ZG-8671-EG, gar br i dalje nema

atlasovac

#361
Postoji i probus sa registracijom ZG-8672-EG viđen prije nekoliko dana. Je li i taj u Autotransu?

Bari

Citat: atlasovac  u Travanj 14, 2011, 14:54:03
Postoji i probus sa registracijom ZG-8672-EG viđen prije nekoliko dana. Je li i taj u Autotransu?

Taj Probus je vozio/vozi za Croatia bus
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

1278 me prestigao iznad Grobnika. Prvo me zbunilo to sta je potpuno prazan, a poslje sta smo skupa izasli na staru cestu u Delnicama. No taj to mijesto nije vidio, skrenuo je prema Crnom Lugu.



NP-549

Slunjski 404 jučer na Rijeka-Zagreb

ikar

1278 večeras na liniji Rijeka-Umag. Bit će da je u toj PJ.

Shole

Neki dan je išao za Delnice.  Možda je nekakva rezerva u PJ Rijeka ko šta su bili Dubrava 940 i Auwerter 1066, a u zadnje vrijeme Karoca

ikar

Nakon dva tjedna Slunjskog MB404 na poslovnoj ZG-RI, u petak je vozio Exclusive 1207.

leic96

1207 danas cijeli dan stoji parkiran na AK Crikvenica.

ikar

A danas na poslovnoj ZG-RI - PJ Zagreb i 1246.

stručnjak

#370
Pozdrav  svima

Ako mi moze odgovoriti nteko nadlezan iz autotrans grupe

Danas sam se vozio  s linijom autotransa Rijeka, Dubrovnik - RIjeka, do mjesta Neum. Dozivio sam jedno neugodno iskustvo, naime o cemu se radi: Kupio sam kartu do mjesta na BH rivijeri !!N E U M!! , morao sam izici na odmoristu kod INA-ine(ININE BENZINSKE POSTAJE), gdje inace odmaraju 15 minuta svi autotransovi  autobusi iz oba smjera DU->RI, DU->SA i obratno.Nakon kratke rasprave s vozacem-kondukterom, morao sam izici jedno 2,5 km prije centra Neuma s objasnjenjem kako nije u sredistu Neuma autobusna postaja za njihove autobuse. Nekoliko dana ranije sam se osobno  uvjerio kako navedene linije staju u sredistu Neuma.
Pa me zanima ako mi more netko od upucenih obrazloziti ovakovo ponasanje  prometnoga osoblja renomirane tvrtke Autotrans Rijeka, ili me uvjeriti u suprotno, kako je njihov postupak u skladu s propisima i Pravilnikom o radu istoimenoga Poduzeća !

 Ulaskom u autobus i kupnjom karte, nadao sam se da cu doci do centra Neuma, a ne do periferije odakle sam morao jos 2 km pjesaciti po ne bas ugodnom zvizdanu!
 UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM!!!


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

trebor_ttt

Citat: stručnjak  u Lipanj 22, 2011, 13:32:32
Pozdrav  svima

Ako mi moze odgovoriti nteko nadlezan iz autotrans grupe

Danas sam se vozio  s linijom autotransa Rijeka, Dubrovnik - RIjeka, do mjesta Neum. Dozivio sam jedno neugodno iskustvo, naime o cemu se radi: Kupio sam kartu do mjesta na BH rivijeri !!N E U M!! , morao sam izici na odmoristu kod INA-ine(ININE BENZINSKE POSTAJE), gdje inace odmaraju 15 minuta svi autotransovi  autobusi iz oba smjera DU->RI, DU->SA i obratno.Nakon kratke rasprave s vozacem-kondukterom, morao sam izici jedno 2,5 km prije centra Neuma s objasnjenjem kako nije u sredistu Neuma autobusna postaja za njihove autobuse. Nekoliko dana ranije sam se osobno  uvjerio kako navedene linije staju u sredistu Neuma.
Pa me zanima ako mi more netko od upucenih obrazloziti ovakovo ponasanje  prometnoga osoblja renomirane tvrtke Autotrans Rijeka, ili me uvjeriti u suprotno, kako je njihov postupak u skladu s propisima i Pravilnikom o radu istoimenoga Poduzeća !

 Ulaskom u autobus i kupnjom karte, nadao sam se da cu doci do centra Neuma, a ne do periferije odakle sam morao jos 2 km pjesaciti po ne bas ugodnom zvizdanu!
 UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM!!!

Po mojem mišljenju na krivom mjestu tražiš odgovor, pogotovo od nekog nadležnog iz Autotransa... ako želiš odgovor moj savjet ti je da napišeš mail autotransu... jedino tako možeš dobiti odgovor...
1425, a 1306 u <3

atlasovac

Prvo da ti odma bude jasno autobus na liniji Dubrovnik-Rijeka nema niti može imati stanicu u Neumu. Vozači su ti učinili uslugu, a ti grintaš.
U Neumu smije krcati i iskrcavati putnike samo međunarodna linija koja ima polazak iz Hrvatske i krajnje odredište u BIH i obratno jer se radi o drugoj državi. Ili lokalna linija koja ima polazište i odredište u BIH.  Budi sretan da su zbog tebe kršili propise i iskrcali te tu gdje jesu , jer trebali su te iskrcati ili u Kleku ili na Bistrini.

stručnjak

Citat: atlasovac  u Lipanj 22, 2011, 21:29:21
1)Prvo da ti odma bude jasno autobus na liniji Dubrovnik-Rijeka nema niti može imati stanicu u Neumu. Vozači su ti učinili uslugu, a ti grintaš.
2)U Neumu smije krcati i iskrcavati putnike samo međunarodna linija koja ima polazak iz Hrvatske i krajnje odredište u BIH i obratno jer se radi o drugoj državi. Ili lokalna linija koja ima polazište i odredište u BIH.  Budi sretan da su zbog tebe kršili propise i iskrcali te tu gdje jesu , jer trebali su te iskrcati ili u Kleku ili na Bistrini.

Sto se tice konstatacije pod brojem 1), on mi je napravio uslugu, koju mi je naplatio. Drugima moze stajati  a meni ne moze?-->diskriminacija na djelu. A kako more odmarati 15 minuta dole kod inine pumpe kad je to druga drzava??
Sto se tice konstatacije pod brojem 2), autobus na liniji Dubrovnik-Sarajevo uopce me nije htio primiti unutra, iako ima polazak u o8,oo, kao i ovaj za Rijeku i zajedno pauziraju 15 minuta kod hotela ORKA ??
Zasto me ovaj za Sarajevo uopce nije htio primiti unutra??


MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

gasparr

Citat: atlasovac  u Lipanj 22, 2011, 21:29:21
Prvo da ti odma bude jasno autobus na liniji Dubrovnik-Rijeka nema niti može imati stanicu u Neumu. Vozači su ti učinili uslugu, a ti grintaš.
U Neumu smije krcati i iskrcavati putnike samo međunarodna linija koja ima polazak iz Hrvatske i krajnje odredište u BIH i obratno jer se radi o drugoj državi. Ili lokalna linija koja ima polazište i odredište u BIH.  Budi sretan da su zbog tebe kršili propise i iskrcali te tu gdje jesu , jer trebali su te iskrcati ili u Kleku ili na Bistrini.

to je tako po zakonu, međutim na mješovitoj komisiji ministarstava prometa RH i BIH prije nekih pola godine ili nešto više dogovoreno je da hrvatski prijevoznici mogu stajati u Neumu i uzeti ili iskrcati putnike, to je dogovoreno iz razloga kako stanovništvo Neuma ne bi bilo u prometnoj izolaciji kad mora putovati prema dubrovniku ili splitu, jer ne postoje međunarodne linije na tim relacijama a s obzirom na broj putnika nikome se ne isplati uvoditi linije iz neuma prema splitu ili dubrovniku. uostalom, strogo gledajući po zakonu autobus nije smio stati ni na pauzu od 15 minuta u restoranu Orka, ali većina hrvatskih autobusa na linijama ili slobodnim vožnjama tamo staje.

@stručnjak, činjenica je da su te vozači otkantali, možda da se pokušaš obratiti upravi